Adana Aski İletişim Telefon Numarası

Adana Aski İletişim Telefon Numarası ve
Adana Aski Hizmet politikası için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Vizyonu, İçme suyu ve kullanılmış su alanında standartları yüksek hizmeti sunmak, lider, yenilikçi ve örnek alınan bir kurum olmaktır.

Mizyonu, içme suyu ile kullanılmış su hizmetlerini, insan sağlığı ve çevre bilincini ön planda tutan bir yaklaşımla, kullanıcı memnuniyetini önemseyerek, kaliteli, kesintisiz ve ekonomik olarak sunmaktır.

Su Kanalizasyon İdaresi olarak; su ve kanalizasyon hizmetlerinin müşteri memnuniyetini sağlayarak yürütülmesi temel hedefimizdir.

  • Su ve kanalizasyon hizmetlerini en iyi şekilde yürütmek için her türlü tesisi kurmak ve işletmek,
  • Yürüttüğümüz işlerde çevreyi korumak,
  • Müşteriye yönelik yapılan hizmetlerde hızlı ve güvenilir ürün hizmeti sunmak,
  • Faaliyet ve Organizasyonlarda bilgi paylaşımını sisteme dayalı çalışma düzenini kurmak
  • Çalışanları, eğitimler ile desteklemek
  • Kalite Yönetim Sistemi ilgili tüm mevzuatlar çerçevesinde, gelişme ve iyileştirmeyi doğru bir şekilde sağlamak kalite politikasıdır.

Adana ASKİ, hizmetlerini yerine getirirken insana saygılı ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla hareket ederek, insan sağlığının korunması ve çevre bilinci bağlamında görevlerini yapar, çevre duyarlılığı ile alakalı tüm paydaşlarla birlikte çalışmalar yapar ve farkındalık oluşturur.

Adana ASKİ, biyolojik sistemlerin sonraki kuşakların tüm ihtiyaçlarına cevap verme yeteneğini tehlikeye sokmadan üretkenliğinin, sürekliliğinin sağlanması ve devamlı olması için insan ve doğa arasındaki dengeyi kurma yönündeki faaliyetlerini etkin olarak işletir.

Adana ASKİ, çalışmalarında yeterli olgunluğa ulaşmak için, araştırmalarında ve elde edilen çıktılarda yenilikçiliğe, değişime ve gelişime yatırım yapar ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamanın ön koşullarından olduğuna inanır.

Amaç; başarının odağında vatandaşlarımızın olduğunu aklımızdan çıkarmadan her zaman hizmetlerimizi en yüksek kalitede yapmaktır. Gerçekçi ve uygulanabilir çözümler ile görevlerini tamamlamaya çalışır, yapıcı tutumlar sergileyerek, yurttaşlarımızın tüm hizmetlerimizden hep memnun kalmasını amaçlar.

Doğru hedefler seçip, bu hedeflere ulaşmak için sonuç odaklı bir disiplinle hareket eder. Adana ASKİ takımını oluşturan herkes, potansiyelini üst düzeyde kullanarak, performansını bireysel ve kurumsal seviyelerde daha üste taşımaya gayret eder.

Adana ASKİ, takım çalışmasını çok önemser, benimser ve farklı düşünceleri en iyiye ulaşma açısından yapılan bir katkı olarak görür. Takım olarak başarma arzusunu güçlendirerek, yenilikleri, tecrübelerini paylaşarak hizmetlerine yansıtır.

Dürüstlük ve güvenilir, Çağdaş, Rekabetçi, Şeffaf ve hesap verilebilir, Tarafsız ve eşit olma hedefindeki Adana ASKİ iletişim numarasını aşağıda bulabilirsiniz.

Adana Aski İletişim Telefon Numarası

Adana Aski İletişim Numarası: Alo 185

askom@adana-aski.gov.tr

Genel Müdürlük Santral  0322 457 10 25

info@adana-aski.gov.tr

Genel Müdür Yrd. (Teknik) 
yukseldurna@adana-aski.gov.tr

Çatalan İçmesu Arıtma Tesisi 0322 564 2215  Fax: 0322 564 2217

Atıksu Arıtma Tesisi Batı 0322 428 8350-  0322 428 8380

Yüreğir Atıksu Arıtma Tesisi Doğu 0322 311 5906 – 0322 311 5907

Karaisalı Atıksu Arıtma Tesisi 0322 551 2737 – 0322 551 2738

Adana Aski İletişim Telefon Numarası ile alakalı diğer görseller

14 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?