Ak Parti İletişim Merkezi Telefon Numarası

Ak Parti İletişim Merkezi Telefon Numarası ilgilenenler için yazımızda. Hiç şüphe yok ki; siyasi partiler içinde, İletişim konusunda en iyi organize olmuş teşkilat Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatlarıdır. 10 milyon üye sayısını aşmış olmaları bunun açık ispatıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisi, 2001 yılında 14 Ağustos’ta kurulan, esas olarak sosyal muhafazakâr bir siyasî partidir. Parti tüzüklerine göre kısaltması “AK Parti”, simgesi siyah ve turuncu renkleri ile oluşmuş olan ampuldür.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde en fazla milletvekili ile temsil edilen partidir. Son seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte kurdukları Cumhur İttifakı birlikteliği ile yarışmaktadır. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri de bu ittifak ile birlikte mücadele edilecektir. İttifaka göre Ak Parti Belediye Başkan Adayları 2019 ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayları belirlenmiştir.

AKP Belediye Başkan adayları listesine internetten arama ile ulaşabilirsiniz. Seçim Sonuçları 2019 ülkemiz için hayırlı olur inşallah. 31 Mart 2019 Yerel seçimleri inşallah hayırlı olur.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez Numarası 0312 204 50 00

Ak Parti iletişim Merkezi numarası (Akim) 444 25 44

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?