Allianz Müşteri Hizmetleri

Allianz ile araç sigortaları, özel sağlık sigortaları, bireysel emeklilik planları, ev ve iş yeri sigortaları, seyahat sağlık sigortaları, hayat sigortaları, otomatik katılım, seç sigortala gibi pek çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Allianz ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yaptıracağınız laboratuvar ve görüntüleme işlemlerini hiçbir ücret ödemeden yapmanızı sağlıyor.

Dünyanın en değerli sigorta markası olan Allianz Türkiye’nin 81 ilinde 6 milyon müşterisi ile dünyanın en büyük sigorta şirketi olarak hizmet veriyor. Allianz hakkında detaylı almak için Allianz müşteri hizmetleri ile görüşme başlatabilirsiniz. Allianz müşteri hizmetleri soru ve sorunlarınızı en kısa sürede yanıtlayarak gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Allianz sigorta ile konut sigortasından kaskoya, hayat sigortasından bireysel emekliliğe kadar aklınıza gelebilecek tüm sigortalama işlemlerini gerçekleştiren dünyanın en büyük sigorta şirketidir.

Allianz Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Allianz müşteri hizmetlerine bağlanmak için allianz müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 399 9999 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu numarayı arayarak yapmak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşerek Allianz sigorta hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Allianz sigorta müşteri hizmetleri numarası ile 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Haftanın her günü 24 saat boyunca müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak sorularınızı sorabilir ve sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Allianz Müşteri Hizmetleri 0850

Allianz müşteri hizmetleri 0850 399 9999 numaralı çağrı merkezini arayarak allianz müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Birikimleriniz hakkında bilgi almak için, ayrılma durumunda kesilecek tutar hakkında bilgi almak için ya da araba sigortası hakkında bilgi almak için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Açık vadeleriniz ya da hayat sigortası için detaylı bilgi almak istiyor iseniz bireysel online işlemler merkezine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Allianz bireysel emeklilik müşteri hizmetleri için de bireysel online işlemler merkezinden yararlanabileceğiniz gibi çağrı merkezi telefon numarası 0850 399 9999’u arayarak da erişim sağlayabilirsiniz.

Çarpma ya da çarpışma hasarı sonrasında yapmanız gereken ilk işlem kazanızı belgeleyerek kaza tespit tutanağını doldurmak olmalıdır. Daha sonrasında ise çekici ya da ikame araç için Allianz müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 399 9999’u arayın. Daha sonra aracınızı yetkili bir servise götürmelisiniz. Tüm bu işlemlerin sonunda gerekli evraklar ile birlikte Allianz genel müdürlüğüne giderek evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Tüm işlemlerin sonunda dosyanızın takibini yapmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası ile dosya takibi yapabildiğiniz gibi Allianz online işlemler merkezinden de yararlanabilirsiniz.

Allianz Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Allianz müşteri hizmetleri direk bağlanma için çağrı merkezi telefon numarası ile arama yapabilirsiniz. 0850 399 9999 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak pek çok işleminizi müşteri temsilcisine bağlanmadan yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak için de müşteri temsilcisi görüşme talebi ile doğrudan bağlanabilirsiniz.

Allianz emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma için önce emeklilik menüsüne gitmelisiniz. Bu menüde müşteri temsilcisine bağlanma talebinde bulunarak bireysel emeklilik müşteri temsilcisi ile direk görüşebilirsiniz.

Başarılı iş politikası ile müşteri memnuniyetini kazanmış olan Allianz, müşteri hizmetleri ile 7/24 hizmet sağlıyor. Böylece her an ulaşılabilir olması ile müşterilerin güvenini kazanıyor.

Allianz Direk Müşteri Hizmetleri

Allianz direk müşteri hizmetleri ile sigortacılık işlemleriniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İster bireysel emeklilik ister araç sigortaları ister sağlık sigortaları olsun, tüm sigorta işlemleriniz hakkında bilgi almak istiyor iseniz direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Allianz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak direk bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aramanız sonrasında yapmak istediğiniz işlem için gerekli olan menüyü tuşlayınız. Ardından işlem yapmak istediğiniz menüde müşteri temsilcisine direk bağlanarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Allianz BES Müşteri Hizmetleri

Allianz Bireysel Emeklilik Sistemi ile geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Çalışma döneminizde yapamadığınız şeyleri emeklilik hayatınızda rahat bir şekilde bireysel emeklilik katkısı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel emeklilik sistemi ile hem geleceğinize yatırım yapabilir hem de devlet katkısı ile yatırımınızı güçlendirebilirsiniz. Pek çok avantajı bulunan %25 devlet destekli bireysel emeklilik planı için Allianz’ı tercih edebilirsiniz. Allianz bes müşteri hizmetler telefon numarası ile bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Allianz Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Allianz bireysel emeklilik müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bireysel emeklilik hakkında detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızın yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz. Bireysel emekliliğin %25 devlet katkısı avantajlarından yaralanarak emeklilik döneminizde olası nakit sıkıntınızı en aza indirebilirsiniz. Ayrıca bireysel emeklilik sisteminin yatırım disiplini ile her ay,3 ayda bir ya da 6 ayda bir gibi kendi belirleyeceğiniz periyodlar ile yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Bireysel emeklilik yatırımlarınıza istediğiniz zaman ara verebilir, istediğiniz zaman tekrar başlayarak yatırdığınız katkı payını yeniden belirleyebilirsiniz. 0850 399 9999 numaralı Allianz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bireysel emeklilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bireysel emeklilik sistemi ile emekli olduğunuzda da yaşam standartlarınızı koruyabilirsiniz. Bunun için hemen bireysel emeklilik hesabı açabilirsiniz. 18 yaşından büyük ve fiil ehliyeti bulunan herkes bireysel emeklilik sisteminden yararlanabilir. Bireysel emeklilik sistemi ile yatırımlarınız kar topu gibi büyüyecektir. Bu sistem kısa vadeli yatırımlar için değil uzun vadeli yatırımlar içindir. Uzun yıllar boyu yaptığınız yatırımların emeklilik yıllarınızda yararını göreceksiniz.

Allianz Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Allianz müşteri hizmetleri çağrı merkezi haftanın 7 gün 25 saati hizmet sağlıyor. Hafta sonları ve resmi tatiller dışında hafta içi her gün 08.30 ile 17.30 arasında müşteri temsilcileri ile görüşerek herhangi bir sigortacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Araç sigortası, hayat sigortası, bireysel emeklilik, konut ve iş yeri sigortası, sağlık sigortası gibi tüm sigorta işlemlerinizi Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir sigorta firması olan Allianz ile yaptırabilirsiniz. Allianz çalışma prensipleri ile müşteri memnuniyetine her zaman büyük önem vermiştir.

Allianz Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Allianz müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 ile başladığı için operatörler bu aramalardan sabit hat ücreti almaktadırlar. Allianz müşteri hizmetleri telefon aramalarından ücret talep etmemektedir. Sizin kullanmış olduğunuz operatörün sabit hatlara uyguladığı tarifeye göre müşteri hizmetleri aramalarınız ücretlendirilir. Sabit hatlara yönelik ya da her yöne kullanım hakkınız bulunuyor ise bu kullanım hakkınızdan düşülüp sizden ayrı bir ücret talep edilmez.

Allianz Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Allianz müşteri hizmetleri açmıyır ya da bağlanmıyor gibi sorunlar yaşadığınızda bu durumu allianz sosyal medya hesaplarından iletebilirsiniz. Allianz twitter hesabı aktif olarak kullanılmakta olup müşterilerin soru ve sorunları yanıtlanarak çözüm aranıyor. Siz de yaşadığınız her hangi bir sorun durumunda bu sosyal medya hesabından yetkililere iletebilirsiniz.

Allianz Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Allianz müşteri hizmetleri bağlanma en kolay yolu çağrı merkezini aramaktır. Çağrı merkezi telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Pek çok sigorta işleminiz hakkında müşteri temsilcisine bağlanarak bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Allianz müşteri temsilcisine direk bağlanma için de çağrı merkezini aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaparak kısa süre içerisinde bağlanabilirsiniz. 0850 399 9999 numaralı Allianz çağrı merkezini arayarak direk müşteri temsilcisi ile görüşebilir her türlü sigorta işlemleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

23 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?