D-Smart Müşteri Hizmetleri

D-Smart Türkiye’de 2007 yılında faaliyete başlamış ve 2018 yılında ise Demirören Holding bünyesine geçmiştir. Müşterilerine hem internet hem de televizyon hizmetini bir arada tek fatura sunan D-Smart avantajlı bir servis hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca D-Smart GO ile TV ve internet ihtiyacınızı hem cep telefonundan, hem tabletten hem de bilgisayarınızdan karşılamanız sağlanır. Yani bu hizmet “D-Smart siz neredeyseniz orada” kampanyası ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle bu kadar geniş bir servis hizmeti sağlanması için D-Smart müşteri hizmetleri önemli bir ye tutmaktadır.

D-Smart müşteri hizmetleri, hem internet hem de TV hizmeti konusunda destek sağlarken, müşteri memnuniyetine özen göstermektedir.

D-Smart müşteri hizmetleri bir yandan çağrı merkezi numarası ile hizmet sunarken, www.dsmart.com.tr web adresinden de online işlemler yolu ile hizmet vermektedir.

D-Smart Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

D-Smart müşteri hizmetlerine bağlanmak için, öncelikle cep telefonu ya da sabit telefonlarınızdan 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezi numarası tuşlanarak arama tuşuna basılmalıdır. Telesekreter devreye girerek kampanyalar hakkında bilgi verecek ve hangi konu ile ilgili birime bağlanmak istiyorsanız seçenekleri iletecektir. Müşteri tercih ettiği seçeneğe göre tuşlama yapıp müsait bir müşteri temsilcisine bağlanmış olur.

Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra, herhangi bir yoğunluk olmadığı takdirde anlatıldığı gibi D-Smart müşteri hizmetlerine bağlanma çok kolay olacaktır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri 850

D-Smart müşteri hizmetleri 850 hatlı numara ile hizmet sağlamaktadır. D-Smart müşteri hizmetleri 850 iletişim numarası 0850 266 0 266’dır.

D-Smart müşteri hizmetlerine iletişim için aynı zaman da 0850 532 21 69 numaralı çağrı merkezi numarası da kullanılmaktadır.

D-Smart Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

D-Smart müşteri temsilcisine direk bağlanma, internet ya da kullandığınız paket ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız da ya da acil bir sorunuz olduğunda ihtiyaç duyulan önemli bir konudur. Çünkü bazı dönemlerde yoğunluktan bağlanma süreleri uzamaktadır.

D-Smart müşteri temsilcisine direk bağlanma için daha önce de belirttiğimiz en çok tercih edilen müşteri hizmetleri numarası 0850 266 0 266’dır. D-Smart müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra, telesekreter konuşmaya başladığı an 0 tuşlanmalıdır. Eğer müşteri hizmetlerinde bekleyen sırası bulunmuyorsa direk bağlanma gerçekleşecektir.

D-Smart müşteri temsilcisine direk bağlanma hatası, telesekreterin konuşmasını bekleyip, seçenekleri dinlersek gerçekleşir. Direk 0 tuşlanmaz ise direk bağlanma gerçekleşmeyecek, beklemek durumunda kalınacaktır.

D-Smart Direk Müşteri Hizmetleri

D-Smart direk müşteri hizmetleri, sadece çağrı merkezi ile ulaşılabilen bir servis değildir. Müşteri hizmetleri için D-Smart web adresinden online işlemler yolu ile de faydalanabiliriz.

D-Smart hizmeti satın almak için bile ilk aşamada çağrı merkezini aramak yerine, web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurup göndererek, müşteri hizmetlerinin size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart web sitesi üzerinden, tüm kampanyaları takip edebilir, çağrı merkezinde müşteri temsilcisinin anlattıkları ile yetinmek yerine kendiniz hem görerek hem de detaylı inceleyerek web sitesi üzerinden kampanyalara başvuruda bulunabilirsiniz. D-Smart direk müşteri hizmetleri, online hizmeti ile telefonda zaman kaybetmenizi önleyerek daha kolay şekilde başvuru yapmamızı sağlamaktadır.

D-Smart web sitesinde, herhangi bir kampanyayı tercih ettiğinizde hemen altındaki hemen başvur bölümüne tıklayarak, peşin ve taksitli fiyatlarını görebilir, paketin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Hemen başvur seçeneği ile başvuruda bulunmak zorunda kalmazsınız sadece paket bilgilerine ulaşırsınız. Paket bilgileri size uygun gelirse ve başvurmak isterseniz de ad, soy ad ve telefon bilgilerinizi dolduracağınız başvuru formu karşınıza çıkacaktır. Formu doldurup gönderdiğinizde başvuru gerçekleşecek, en kısa sürede telefonunuza bilgisi iletilecektir.

Kampanyalar dışında, TV+İnternet, D-Smart TV ve D-SmartNet gibi seçeneklere tıklayarak da birçok paket hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin, D-Smart TV+İnternet kampanyaları bölümüne girdiğinizde, birçok aile paketi, film, dizi paketi ve sınırsız internet paketi gibi seçenekler karşınıza çıkacaktır. Bu paketler hakkında tüm bilgiler, detaylı şekilde sıralanmış olup fiyatları da web sitesinde bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz paketi kolayca satın alma şansınız bulunmaktadır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

D-Smart müşteri hizmetleri çalışma saatleri, çağrı merkezleri tarafından oldukça verimli kullanılmaktadır. 0850 266 0 266 numaralı müşteri hizmetleri numarasından 24 saat (7/24) hizmet sağlanmaktadır. Bu konu ile ilgili internet üzerinde bulunan ulaşamıyoruz, bu numara aktif değil diye söylemler bulunuyor. Ancak yoğun dönemlerde yaşanan yoğunluk nedeni ile bazı durumlarda bağlanma da sorun yaşanabilmektedir.

D-Smart satış noktaları ve bayilikleri ile de Türkiye’de birçok il ve ilçede hizmet sunmaktadır. D-Smart bayiliklerinin çalışma saatleri değişiklik gösterirken genel olarak hafta içi ve cumartesi günleri sabah 09:00 saatlerinden açılırken 19:30- 20:00 saatleri aralığında kapanmaktadır. Birçok bayilik Pazar günü kapalıdır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

D-Smart müşteri hizmetleri arama ücreti bulunmaktadır. Müşterilerin faturalı ya da faturasız hatlardan ya da sabit hatlardan yaptıkları aramalar incelendiğinde, tarife ya da paketlerine göre bir ücret kesintisi yapıldığı gözlenmiştir. 0850’li hat tercih eden birçok firma ücretlendirme yapmaktadır.

Bazı mobil hizmet sağlayan firmalar, kendi hattını kullanan müşteriden ücret kesintisi yapmazken, D-Smart’ta ücret kesintisi yapıldığını görüyoruz. Bu nedenle online işlemleri daha çok tercih ederek ücret ödememe şansını elde edebilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Açmıyor

D-Smart müşteri hizmetleri açmıyor ise öncelikle doğru numarayı aradığımızdan emin olmalıyız. Telesekreteri duyup bağlanma problemi yaşıyorsanız bu durum yoğunluktan olabilir. Ancak telesekretere hiç bağlanamıyorsanız, numarayı kontrol edip tekrar arama yapmalısınız.

D-Smart müşteri hizmetleri için 0850 266 0 266 numaralı telefonu tercih etmelisiniz. Bu servis 24 saat (7/24) hizmet vermektedir. Telesekretere bağlanıp, istediğiniz konu ile ilgili yetkili temsilciye ulaşamıyorsanız, D-Smart müşteri temsilcisine direk bağlanma aşamalarını gerçekleştirerek çözüm sağlayabilirsiniz. Buna rağmen müsait bir temsilci yok ise beklemeye devam edip kısa bir süre bekledikten sonra tekrar arayabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Bağlanmanın Kolay Yolu

D-Smart müşteri hizmetlerine bağlanmanın kolay yolu, direk bağlanma aşamalarının gerçekleştirilmesi ile olur. Öncelikle sabit hat ya da telefonunuzdan 0850 266 0 266 numaralı telefonu çevirmelisiniz. Diğer bir hat olan 0850 532 21 69 numaralı servis, 24 saat (7/24) hizmet vermediğinden bu hatta ulaşımda zorluk çekebilirsiniz.

0850 266 0 266 numaralı telefona ulaştıktan sonra, telesekreterin sesini duyduğunuzda hat balanmış olur. Hemen ardın 0’ı tuşlarsanız müsait bir temsilci var ise hemen bağlanma gerçekleşir. Temsilci müsait değil ise sıraya girmiş olursunuz ve size sıra numaranız ve yaklaşık olarak ne kadar süre bekleyeceğiniz telesekreter tarafından söylenir. Bu bilgiye göre beklemeye devam ettikten sonra bağlanma gerçekleşmiş olacaktır.

Bağlanma gerçekleştikten sonra D-Smart müşteri hizmetleri tüm talep ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunacak, paket ve kampanyalar hakkında bilgi verecektir. Herhangi bir şikayetiniz olduğunda da yine çağrı merkezi tarafından müşteri temsilcisine şikayetinizi iletebilir, şikayet kaydı açtırabilirsiniz.

D-Smart müşteri hizmetlerine direk bağlanma aşamalarını gerçekleştirmenize rağmen yoğunluk nedeni ile bağlanamıyorsanız, web sitesi üzerinden online işlemler ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. D-Smart Web sitesi üzerinden kampanyalara katılabilir, birçok internet ve TV paketleri satın alabilirsiniz.

8 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • Mehmet Ali Albayrak

    28.09.2020 tarihinde dsmart tv + internet abonesi oldum. O günden bu yana internetim bağlanmadı. Internet abone no 1882736**** telefonum 0532-3143***.

    Bir çözüm bekliyorum.

    Lütfen arayınız.

    Teşekkür ederim.