Evkur Müşteri Hizmetleri

Evkur; telefon, bilgisayar, elektronik eşyalar, ev ve yaşam ürünleri, spor aletleri, motorlu araçlar ve kozmetik, aksesuar ürünleri gibi birçok farklı seçenek bulunduran ürün yelpazesinin satışını gerçekleştiren e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir. Ayrıca Web sitesinde outlet ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir.

Geniş kapsamlı ürün yelpazesi ile hem online olarak hem de birçok ildeki mağazaları ile müşterileri ile buluşan Evkur’un müşteri hizmetleri çok önem taşımaktadır. Evkur müşteri hizmetleri servisinden internet sitesi üzerinden yardım alabileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Evkur müşteri hizmetlerine bağlanmak için, öncelikle sabit ya da cep telefonlarınız üzerinden 0212 473 46 46 ya da 0212 473 47 47 numaralı telefonlara ulaşmanız gerekmektedir. Arama gerçekleştiğinde karşınıza çıkacak olan telesekreter sesinin sizi yönlendirmesi ile, aradığınız konu ile ilgili olarak yetkili müşteri temsilcisi için tuşlama yapmanız gerekecektir. Tuşlama yapıldıktan sonra müsait bir Evkur müşteri temsilcisi sizi karşılayacaktır.

Evkur müşteri hizmetleri temsilcisine görüş, talep ve isteklerinizi iletip, yaşadığınız bir sorun hakkında sorular sorabilir ya da dilerseniz şikayetiniz bulunuyor ise şikayet kaydı açtırabilirsiniz. Her çağrı merkezinde olduğu gibi Evkur müşteri temsilcileri de sizi anlayışla karşılamak ve sorularınıza çözüm bulmaktan sorumludur.

Evkur Müşteri Hizmetleri 0850

Evkur müşteri hizmetleri 0850 hatlı numara kullanmamaktadır. Daha önce de ilettiğimiz gibi Evkur müşteri hizmetleri telefonları, 0212 473 46 46 ve 0212 473 47 47’dir. Ancak Evkur Alışveriş Merkezlerinden yapılan alışverişlerin ödemelerine alternatifler sunmak adına Evkur Finansman adında, farklı bir finansman şirketi kurulmuştur.

Evkur Finansman’ın sunduğu hizmetlerin başında tüketiciye kredi hizmeti sağlaması gelmektedir. Evkur Finansman’a ulaşabilmek için 0850 808 81 23 numaralı telefon numarası kullanılmaktadır.

Evkur Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Evkur müşteri temsilcisine direk bağlanma, aslında birçok çağrı merkezine oranla daha kolaydır. Bunun nedenleri başında hem yaygın mağazaları ile müşteri ile sürekli bağlantı halinde olması hem de e-ticaret web sitesi üzerinden birçok işlemin gerçekleştirilebilmesidir. Yine de çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen müşteriler için yapılması gereken en hızlı yöntemlerden biri çağrı merkezi numarası (0212 473 46 46 – 0212 473 47 47) arandıktan sonra telesekreterin sesini duyduğunuz anda 0’ın tuşlanmasıdır.

Evkur müşteri temsilcisine direk bağlanma için diğer bir telefon numarası ise 444 0 808’dir. Sabit hat ya da cep telefonlarınızdan 444 0 808’i tuşlayıp arama tuşuna bastıktan sonra, telesekreterin size yanıt vermesi beklenir. Telesekreter yanıt verdikten hemen sonra 4 tuşuna basılır. Ortalama 1 dakika sonra müsait olan Evkur müşteri temsilcisi size yanıt verecektir. Yoğun dönemlerde bu süre uzayabildiği gibi 1 dakikadan az sürede de Evkur müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir.

Evkur Direk Müşteri Hizmetleri

Evkur direk müşteri temsilcisi düşünüldüğünde akla ilk olarak Evkur müşteri hizmetleri gelmektedir. Ancak müşteri hizmetleri sadece çağrı merkezleri tarafından verilen bir hizmet değildir. Hem mağazalardaki satış temsilcileri hem de online web sitesi bize bu hizmeti vermektedir. Örneğin yakınımızda olan bir mağazadan ürün aldığımızda ve sorun yaşadığımızda fişimiz de var ise ilk olarak çağrı merkezini aramak akla gelmez. İlk olarak yapılan mağazaya gidip ürünün iadesi ya da değişimi  için satış temsilcileri ile görüşmek olur. Bu örneğin yanı sıra web sitesi üzerinden bir ürün aldığımızda ve gelmediğinde online olarak takibini gerçekleştirip nerede olduğunu görebiliriz. Eğer uzun bir zaman kargoya verilmedi ise bu durumlarda çağrı merkezini arayabiliriz.

Bu nedenle Evkur direk müşteri hizmetleri dendiğinde, web sitesi kanalı önemli bir yer tutmaktadır. Evkur web sitesinden neler yapılabilir aşağıda anlatılmıştır:

Evkur web sitesi üzerinden, giriş yap / üye ol sekmesine tıkladığınızda üye girişi ve yeni üyelik olmak üzere 2 ayrı seçenek yer alır. Eğer daha önce web sitesi üzerinden işlem yapmadıysanız ve ilk kez giriş yapacak iseniz, öncelikle yeni üyelik bölümüne girilmelidir. Buradan üye ol sekmesi seçilir. Kişisel bilgilerin yer aldığı ad, soy ad, e-posta, doğum tarihi gibi bilgileri içeren form doldurulur. Üyelik sözleşmesi de onaylandıktan sonra üye ol sekmesine basılarak üyelik gerçekleştirilir. Bu aşamada ayrıca şifre belirlenir. Evkur web sitesine üyelik gerçekleştikten sonra ise giriş yap seçeneğinden,  e-posta ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Evkur web sitesine üye olduğunuzda, internet üzerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, ürünlerin fiyatlarını ve stok durumlarını görebilirsiniz. Alışverişlerinizi web sitesinden yaptığınızda geçmiş kaydınız da tutulduğundan hangi ürünleri, hangi fiyatlara aldığınızı takip edebilirsiniz. Sepetim bölümünden almayı düşündüğünüz ürünleri bu bölümde saklayabilirsiniz.

Evkur web sitesinin ana sayfasında, sağ en altta yer alan sıkça sorulan sorular bölümünden, aklınıza takılan birçok konuda Evkur müşteri hizmetleri telefonunu aramadan bilgi edinebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular 3 ayrı başlıkta yer almaktadır. Koşulsuz iade ve değişim, arızalı ürün iade ve değişim ve sevkiyat ve teslimat… Bu konularda yaşadığınız bir sorun ya da sorunuz var ise burada yer alan birçok genel sorunun cevabında kendinize cevap bulabilirsiniz.

Evkur web sitesi ana sayfasından yine kredi kartsız peşinatsız ödeme, banka havale ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sorulara cevap bulduğunuzda Evkur çağrı merkezini aramanıza gerek kalmayacaktır.

Evkur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Evkur müşteri hizmetleri çalışma saatleri araştırıldığında, çağrı merkezlerinin vardiyalı olarak hizmet verdiğine ulaşıyoruz. Hafta içi ve hafta sonu 24 saat (7/24) hizmet veren çağrı merkezleri ile geniş kitlelere hizmet verilmektedir. Evkur müşteri hizmetleri servisine istediğiniz her saat, öneri, istek ve görüşlerinizi iletebilir; yaşadığınız sorunlarla ilgili çözüm isteyebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Evkur müşteri hizmetlerinin arama ücreti bulunmaktadır. Sabit hattan arama yaptığınız da kullandığınız telekomünikasyon şirketinin düzenlediği ücretlendirme sistemine göre İstanbul dışından ya da İstanbul’dan aramanıza göre ücret değişir. Cep telefonlarında ise kullandığınız paketin dakika kullanımı mevcut ise, mevcut bakiyenizden düşmektedir. Eğer hattınıza dakika paketi tanımlı değil ise ücretlendirme direk düşer.

Evkur Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Evkur müşteri hizmetleri çağrı merkezi 24 saat (7/24) çalışmasına rağmen bu sorun ile sık sık karşılaşılmaktadır. Evkur geniş bir müşteri kitlesine sahip olduğu için ve ürün yelpazesi de fazla olduğundan günün belirli saatlerinde yoğunluk artmaktadır.

Evkur müşteri hizmetler açmıyor ise, 3 farklı çağrı merkezi numarası olduğundan her birinin ayrı ayrı denenmesi tavsiye edilmektedir. Örneğin, 444 0 808 numaralı çağrı merkezi numarası arandığında Evkur müşteri hizmetlerine direk bağlanma teknikleri ile kolayca sırada öne geçebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Bağlanmanın Kolay Yolu

Evkur müşteri hizmetlerine bağlanmanın kolay yolu, öncelikle arayacağınız çağrı merkezi numarasının belirlenmesi ile başlar. Cep telefonu ya da sabit hatlardan arama yapıldıktan sonra direk bağlanma bölümünde de anlatıldığı gibi telesekreterin sesi duyulduğu gibi, 4 tuşuna basılır. Müsait bir müşteri temsilcisi var ise size en geç 1 dakika içince yardımcı olacaktır. 4 tuşuna basmak sizi hızlandıracağı için sırada öne geçmiş olursunuz.

8 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?