Fox Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım İsmail Küçükkaya Canlı Yayın İletişim Numarası

Cumhuriyet Halk Partisi adayı eski Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Adalet ve Kalkınma Partisi adayı eski ulaştırma bakanı, Başbakanı ve Meclis başkanı Binali Yıldırım’ın ortak canlı yayını 16.06.2019 pazar günü yapılacak. Bir kaç kanalın ortak yayın yapması beklenmektedir. Fox TV’den İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğünde yapılacak olan ortak canlı yayına ATV ve SHOWTV nin ortak yayına dahil olması beklenmektedir. Halktan soru alma ihtimalinin düşük olacağını söylemek gerekiyor ancak yine de İsmail Küçükkaya’nın İletişim numarasını aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbulluların hatta tüm ülke insanının merakla beklediği bir açık oturum olacağı kesin. Programın formatına göre adaylara sorular sorulup cevaplar beklenecektir. istanbulluyu en çok tatmin eden seçim için avantaj yakalayacaktır. Seçim galibini belirleyecek önemli bir program olmasını bekliyoruz. Halktan soru alma gibi bir durum olursa İsmail Küçükkaya’nın sunduğu programın telefon numarasını aşağıda paylaşacağız. İsmail Küçükkaya’nında nasıl bir program yöneteceği merka konusudur. Kendisi CHP yanlısı AKP’ye muhalefet bir gazeteci olarak tanınmaktadır. Adaleti sağlayacağını umuyoruz. Haksızlık yapmayacaktır, karşısındaki de çok tecrübeli bir isim 40 yıllık siyasetçi Binali Yıldırım’dır

Fox Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım İsmail Küçükkaya Canlı Yayın İletişim Numarası

İsmail Küçükkaya Canlı Yayın İletişim Numarası
0212 414 90 00 – 0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0212 639 42 63 – 0542 370 45 45

13 Haziran 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
 • yabancı uyruk

  EVROSIS Technologies’in anahtar teslimi çözümleri: Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde uyarlıyoruz. EVROSIS TECHNOLOGIES’de, geliştiricilerimiz, mühendislerimiz ve veri bilimcilerimiz Finansal Mühendislik, Yüksek Frekanslı Ticaret, Ticaret Platformu ve finansal piyasalarda uzmandır.

  Rekabet gücümüz: Yüksek Hızlı Şebeke Geliştirme, Yüksek Performanslı Bilgi İşlem, Derin Öğrenme A.I., Yüksek Sharpe Oranı Ticaret modelleri ve yetenekli Quant Trader’lar.

  Dünyadaki herhangi bir Borsa / ECN için özel Ticaret Çözümleri alabilir ya da son teknoloji ürünü bir Modelden önceden hazırlanmış Çözümler ve Kar’ı kullanabilirsiniz. Bizimle Çalışarak Zaman ve Para Tasarrufu Yapacaksınız.

  Bize ulaşın, ihtiyaçlarınızı yerine getirelim.

 • fox seyirci

  İsmail Küçükkaya güvenilirliğini kaybetmiştir. Yanlı bir gazeteci olduğunu inkar etmiyordu ama adaletli olarak çizgisini göstermeliydi. Ekrem İmamoğlu ile görüşerek adaletsizlik yaptı. Toplumun gözünde adeletsiz bir sunucudur artık