Garenta Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Garenta Oto Kiralama şirketi, Anadolu Grubuna ait uluslararası bir marka olma yolunda ilerleyen tek Türk oto kiralama firmasıdır. Müşteri Hizmetleri İletişim Numarasını vereceğimiz GarentaDAY, ülkemizin büyük şehirlerinin hava limanlarında ofisleri olan, mega şehirlerinde bir çok noktasında ofisleri olan kurumsal yapıya sahip yeni nesil bir oto kiralama firmasıdır.

GarentaExpres uygulaması ile bir sefer ofise gidip bilgilerinizi kaydettirip aracınızı kiraladıktan sonra, daha sonraki kiralamalarınızda hiç ofise gitmeden direk aracı teslimi yapılan noktaya gidip zamandan tasarruf ederek aracınızı alabilirsiniz. Özellikle hava limanlarına giriş ve çıkışın zaman aldığı bir durum olması sebebiyle bu kolaylık büyük avantaj sağlamaktadır.

Moov uygulaması ile yeni bir hizmete başlayan GarentaDAY, bu uygulama ile kolayca çağır kullandığın kadar öde sloganıyla müşterilerine saatlik araç kiralama hizmeti vermektedir. Böylelikle ihtiyacınız kadar kullanır ve gereksiz ücret ödememiş olursunuz.

GarentaDAY’dan araç kiralayacaksanız mutlaka hasar sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. 600TL ve 1200TL’lik hasarlar için hiç bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Kaza yapmadan da araçlarda hasar olabiliyor. Veya çok az kaza raporu tutamayacak kadar küçük aksiliklerde bu sigorta çok işinize yarar. Bir keresinde bu sigortayı yaptırmadan araç kiraladığım da, park halindeki kiralık aracımın çamurluğuna sürtmüşler ve boya gerektirecek bir hasar oluşturmuşlar. maalesef sigorta olmadığı için üzücü bir masraf çıktı ortaya.

Garenta Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 444 5 478’dir. Bu numara ile hizmet verilen bütün şehirler için oto kiralama yapabilir veya merak ettiğiniz, şikayet ettiğiniz konuları buradan müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Garenta Oto Kiralama ile alakalı tecrübelerinizi yorum kısmında yazmanızı bekliyoruz. Diğer oto kiralayacak kişilere fikir vermiş olursunuz.

Garenta Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

29 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • Garenta Müşteri

    Yurt icinde belirli ulasım noktalarının yanı sıra ozellikle hava alanlarında musteriye ic ve dıs hatlar olmak uzere en yakın noktalarda hizmet veren Garenta oto kiralama, istege gore 1 gunden 1 yıla kadar esnek kiralama surelerine de sahiptir. Butceye ve karsı tarafın isteklerine gore en iyi sekilde hizmet vermeyi hedef haline getiren Garenta, arac kiralamayı kolay hale getirdigi kadar bu islemi eglenceli kılmayı da unutmuyor.