Konya Koski Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Konya Koski ALO 185 Çağrı Merkezinde, haftanın 7 günü 24 saat 0221 63 65 ve Konya il sınırları içinde 185 nolu aracılığı ile gelen şikâyet ve taleplerle alakalı başvuruların incelenmesi, şikâyetlerin ve taleplerin karşılanması, alakalı birimlerden şikâyetler veya taleplerle ilgili bilgilerin alınması ile başvuruların cevaplandırılması işlemleri yapılmaktadır.

Çağrı Merkezinde verilen hizmetler şu şekildedir

Abonelerin su arıza yada başka nedenlerle oluşmuş olan mahallî veya genel kesintiler hakkında bilgi verilmesi

Abonelere borç bilgisinin verilmesi
Abonelik bilgilerinin güncellemesi
Yüzde 40 ve üzeri engelli abonelerin abonelik kaydı ve su kapatma başvurularının kayıt edilmesi
Abonenin bildirdiği sayaç endeksine göre faturalandırma

Fatura bedelinde hata olduğunu düşünen abonelerin şikâyetlerinin incelemesinin yapılması, Abonelerimizin kendilerine bildirilen faturalarda gösterilen bedele itirazları sonucunda, yapılan incelemede abonenin haklı olduğu tespit edilirse, abonemizin İdaremize başvurmasına gerek olmadan Çağrı Merkezi Operatörleri tarafından tenzil işlemi yapılmaktadır.

E-Posta: ekoski@koski.gov.tr

Konya su ve Kanalizasyon İdaresi telefon: 0332 221 61 00

Konya Şehrinde Muslukların %97’sinden Toroslardan gelen Memba Suyu Akıyor. Konya halkının en büyük hayallerinden Mavi Tünel’in açılmasıyla hizmete giren içme suyu projesi sonrası Konya’da evlerde ve iş yerlerinde memba suyu akmaya başladı. Dünya standartlarında olan bu suyun içimi hoş ve yumuşaktır.

16 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?