Koton Müşteri Hizmetleri

Koton markası ülkemizdeki sayılı tekstil devleri arasındadır. Günümüzde 370’den fazla mağazasıyla hem yurtdışında hem de ülkemizde tekstil satış faaliyetlerine hizmet vermektedir.

Koton mağazası internet üzerinden de satış sağlamaktadır.

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ özel eğitimli kadın/erkek kadrosundan oluşmakta olup hafta içi ve hafta sonu 08.00 – 22.00 saatleri arasında 0850 208 7171 telefon numarasıyla hizmet vermektedir.

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ telefon numarası 0850 208 7171 dir. Sabit hat veya cep telefonunuzdan bu numarayı mesai saatleri içerisinde tuşlamanız halinde sistem otomatik bir şekilde kadın/erkek operatöre aktarana kadar müzik sesi duyarsınız, robot operatörle iletişim kurmaksızın numarayı tuşlamanız ve bağlanmayı beklemeniz yeterli olacaktır.

Sistemin otomatik bağladığı müşteri temsilcisi size yanıt olarak ‘’İyi günler, size nasıl yardımcı olabilirim?’’ diye soracaktır. Sorularınızı veya yaşadıysanız bir probleminizi aktarmanız dahilinde sizden kendinize hitap edilmesini istediğiniz isminizi öğrenecek probleminizi en hızlı şekilde çözüp sorularınızı yanıtladıktan sonra görüşmeyi sonlandırırken kadın/erkek müşteri temsilcisi ‘’Başka yardım edebileceğim bir konu var mı?’’ sorusunu size yöneltecektir.

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ servisi haftanın 7 günü, 24 saat internet sitesinden de problemlerinizi çözmeyi varsa sorularınızı yanıtlamayı amaçlar.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin:

 1. Sabit hattınızı veya cep telefonunuzu elinize alın,
 2. Aramalar kısmından Çağrı Merkezi numarası olan 0850 208 7171 tuşlayın,
 3. Arama tuşuna basarak müzik sesi sonrasında size yardımcı olacak, sistemin otomatik bağlayacak olduğu özel eğitimli kadın/erkek müşteri temsilcisini bekleyin.
 4. Sistemin otomatik bağladığı müşteri temsilcisi size yanıt olarak ‘’İyi günler, size nasıl yardımcı olabilirim?’’ diye soracaktır.
 5. Sorularınızı veya yaşadıysanız bir probleminizi aktarmanız dahilinde sizden kendinize hitap edilmesini istediğiniz isminizi isteyecektir. Örneğin ‘’Esma Hanım size nasıl yardımcı olabilirim?’’
 6. Probleminizi en hızlı şekilde çözmeyi amaçlayan Koton Müşteri Hizmetleri varsa sorularınızı yanıtladıktan sonra görüşmeyi sonlandırırken kadın/erkek müşteri temsilcisi ‘’Başka yardım edebileceğim bir konu var mı?’’ sorusunu size yöneltecektir.

Koton Direk Müşteri Hizmetleri

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ özel eğitimli kadın/erkek kadrosundan oluşmakta olup hafta içi ve hafta sonu 08.00 – 22.00 saatleri arasında 0850 208 7171 telefon numarasıyla hizmet vermektedir.

Mağazanın online ‘’Müşteri Hizmetleri’’ servisi haftanın 7 günü, 24 saat internet sitesinden de problemlerinizi çözmeyi varsa sorularınızı yanıtlamayı amaçlar. Koton mağazası online ‘’Müşteri Hizmetleri’’ desteği için sizden sitesinin en alt çubuğunda bulunan iletişim sekmesindeki iletişim formunu çabuk kontak kurabilmeleri açısından doğru bir şekilde doldurmanızı ister, yaşadığınız problemi ve varsa eğer sorularınızı soracağınız mesaj kutusuna açık bir dille ifade etmeniz gönder butonuna basıp beklemeniz yeterli olacaktır.

Müşteri Hizmetlerine Online Destek Hattıyla İletişime Geçmek İçin:

 1. Masa üstü, diz üstü veya tabletinizi açın,
 2. Tarayıcınıza girip kullandığınız arama motoruna Koton yazıp internette taratın.
 3. Çıkan linke tıklayın. Link : https://www.koton.com/tr/
 4. Sitenin en alt kısmında bulunan ‘’ Müşteri Hizmetleri 0850 208 71 71’’ sekmesine tıklayın.
 5. Açılan sayfada karşınıza İletişim Formu çıkacaktır.
 6. Sizden istenen bilgileri Müşteri Temsilcilerinin probleminizi varsa sorularınızı en kısa sürede yanıtlamaları için doğru bir şekilde doldurun.
 7. Gönder butonuna basıp verdiğiniz bilgiler ışığında size en yakın süre içerinde ulaşmalarını bekleyin.
 8. Koton mağazasının online destek hattına mesai saatleri dışında da yazabilirsiniz ancak probleminizi ve varsa sorularınızı mesai saatleri içerisinde gönderdiğiniz formu inceleyecek ve en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sizden istenilen bilgileri doğru doldurduğunuz ve açık bir dille yaşadığınız problemi veya varsa sorduğunuz soruyu mesai saatleri içerisinde çözmek/yanıtlamak için size cep telefonunuzdan ulaşacaklardır, aramayı kaçırırsanız geri dönüş sağlayabilir, bilgilerinizi aradığınızda sistemin otomatik bağlamış olduğu erkek/kadın ‘’Müşteri Temsilcisine’’ vermeniz ışığında sistemlerinde doldurduğunuz forum üzerinden problemlerinizi varsa sorunuzu yanıtlayacaktır.

Koton ‘’Müşteri Hizmetleri’’ kadın ve erkek operatörlerden oluşmaktadır. Koton mağazası kendisini ilgilendiren her konuda size yardım edecek, soru işaretlerinizi gidermenizde yardımcı olacaktır.

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ bölümüne yalnızca arayarak değil, online sitelerinden de yukarıda tarif etmiş olduğumuz adımları takip ederek iletişim sağlayabilir, Koton mağazasının kendilerini ilgilendiren problemlerinizi, varsa internet satışı hakkında şikayet ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Tarayıcınızı açın.

https://www.koton.com/tr/help/contact a gittiğiniz zaman iletişim formu ve canlı destek hatlarının numarası karşınıza çıkacaktır.

Koton Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ 0850 208 7171 numaralı canlı destek hattı haftanın 7 günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında özel eğitimli kadın/erkek ‘’Müşteri Temsilci’’ kadrosuyla yaşadığınız problemleri, varsa sorularınızı yanıtlar.

Koton Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Koton mağazası ‘’Müşteri Hizmetleri’’ 0850 208 7171 numaralı canlı destek hattı haftanın 7 günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında özel eğitimli kadın/erkek ‘’Müşteri Temsilci’’ kadrosuyla yaşadığınız problemleri, varsa sorularınızı yanıtlamaktadır ve Koton mağazasının bu hizmeti tamamen ücretsizdir.

Koton Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ canlı destek hattından kolayca faydalanmak için 08.00 – 22.00 mesai saatleri arasında sabit hat veya cep telefonunuzdan, mağazalarının online sitesinin en altında da belirtmiş oldukları 0850 208 7171 numarasını tuşlayarak sistemin sizi otomatik yönlendirecek olduğu özel eğitimli kadın/erkek operatörlerin ‘’İyi günler, nasıl yardımcı olabilirim?’’ yanıtını beklemeniz yeterli olacaktır.

Yardım almak istediğiniz konuyu açıkça belirttikten sonra kendinize nasıl hitap edilmesini istiyorsanız operatör bunu öğrenecek ve yaşadığınız problemi varsa sorularınızı yanıtladıktan sonra görüşmeyi sonlandırırken ilgili operatör size ‘’Başka yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı?’’ sorusunu yöneltecektir.

Koton Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ 0850 208 7171 numaralı canlı destek hattı haftanın 7 günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında özel eğitimli kadın/erkek ‘’Müşteri Temsilci’’ kadrosuyla yaşadığınız problemleri, varsa sorularınızı yanıtlamaktadır ve Koton mağazasının bu hizmeti tamamen ücretsizdir.

Görüşmeleriniz mesai saatleri içerisinde yaşadığınız problemi varsa sorularınızı yanıtlayacak özel eğitimli kadın/erkek müşteri temsilcisine sistem tarafından otomatik yönlendirildiğinden dolayı haftanın 7 günü 08.00 – 22. 00 saatleri arasında aradığınız takdirde aramalarınızın açılmaması söz konusu dahi değildir.

Koton Markasından Nasıl Alışveriş Yaparım

Koton markası ülkemizdeki sayılı tekstil devleri arasındadır. Günümüzde 370’den fazla mağazasıyla hem yurtdışında hem de ülkemizde tekstil satış faaliyetlerine hizmet vermektedir.

Koton mağazası bulunduğunuz ildeki açılmış olan mağazalarından ve internet üzerinden de satış sağlamaktadır.

Bulunduğunuz şehirde Koton mağazasının olup olmadığını öğrenmek için tarayıcınızı açıp, arama motoruna ‘’Koton’’ yazıp tarattıktan sonra çıkan linkin açıklama kısmının altında ‘’Mağaza Bul’’ sekmesine tıklamanız ve en yakın mağazayı görmeniz mümkündür.

Bulunduğunuz şehirde Koton mağazası olmadığını düşünüyor veya mağazadan birebir alışveriş yapmak istemiyorsanız Koton mağazasının ‘’Müşteri Hizmetleri’’ özel eğitimli kadın/erkek kadrosundan oluşmakta olup hafta içi ve hafta sonu 08.00 – 22.00 saatleri arasında 0850 208 7171 telefon numarasını tuşladıktan sonra sistemin size otomatik yönlendireceği kadın/erkek operatöre satın almak istediğiniz ürünün referans numarasını vermeniz dahilinde işleminiz kapıda ödemeli seçeneğiyle gerçekleşecek, satın alma işleminiz sağlanacaktır. Koton mağazasının kapıda ödeme seçeneği sadece canlı destek hattına özel olmamakla beraberinde online sitesinden de kapıda ödeme seçeneğiyle satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

9 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?