Levent Ofis Sanal Ofis Çağrı Merkezi

Levent Ofis tarafından verilen hizmetlerden olan;

Sanal ofis kiralama, iş hayatında ofise çok fazla ihtiyaç duymadan çalışan girişimcilerin tercih ettikleri ofis türüdür. Sanal ofis kiralama, şirketlerin kurulumunu yapabilmesi için gerekli adresi size sağlar ve müşterilerinizi gösterişli yerinizde karşılarsınız. Proje bazlı çalışan girişimciler, iş sebebiyle zamanının çoğu seyahatte geçenler, üretim sahalarında çalışanlar, müşteri ziyaretleri yapanlar, denetim ve danışmanlık yapanlar ve home-office çalışanlar bu ofis türünü yani sanal ofis veya hazır ofis tercih ederler. Bu sayede maliyetlerini ciddi oranda azaltırlar.

Sanal ofis hizmetinizi Levent Ofis’ten aldığınızda; şirketinizin yasal adresi, ayda 4 saat ortak alan kullanımı, çağrı hizmeti, resepsiyon gibi avantajların yanında, Levent Ofis bünyesindeki etkinliklere katılım, sıcak içeçek servisi ve ikram servisinden yararlanma hakkına sahip olursunuz. Gelen müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlama imkanına sahip olursunuz.

Levent Ofis Çağrı Merkezi Numarası 0212 284 5151

Hazır Ofis Kiralama ile alakalı bilgileri yine web sitemizin arama kısmına Hazır Ofis Kiralama ya da Sanal Ofis Kiralama yazarsanız bir çok firma ve bilgi karşınıza çıkacaktır. Bu yılın en popüler emlak konusu olacağını düşündüğümüz bu hizmetler bir çok girişimciye fayda sağlayacaktır. 2019 yılında bir şirket kurmayı düşünüyorsanız işinize uygun olabilecek bu hizmetleri bir değerlendirmenizde fayda vardır.

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?