TEB Müşteri Hizmetleri

TEB müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile müşterilerine etkili ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. TEB müşteri hizmetleri telefon bankacılığını 7/24 aktif olarak sunmaktadır. Bankacılık işlemleri bankaya gitmeye gerek kalmaksızın çağrı merkezi kanalıyla kolayca çözülebilir. Telefon bankacılığının yanı sıra internet bankacılığı ve şubeler üzerinden de müşteri desteği sağlanmaktadır.

TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak için

TEB bankası müşteri hizmetlerine bağlanma işlemini gerçekleştirmek için 0850 200 06 66 hatlı numarayı tuşlayabilirsiniz. Bu telefon numarasını çevirdikten sonra bankacılık işlemleriniz için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi çıkacaktır
 • Bazı menüler ve uyarılarla ilgili bilgiler sunulacaktır
 • Kart numarası, müşteri numarası, T.C. kimlik numarası vb. bazı bilgiler sizden talep edilecektir
 • Menüden istediğiniz işlemler için tuşlamalara başlayabilirsiniz
 • Müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi dışında direk olarak müşteri temsilcisine bağlanmanız da mümkündür

İstediğiniz bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden gerçekleştirebilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri 0850

TEB Bankası müşteri hizmetleri iletişim hattı numarası 0850 200 06 06’dır. Bu hat üzerinden bankanın telefon şubesine ulaşarak, her türlü bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra yapabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz işlemler arasında şunlar yer almaktadır:

TEB bankası 0850’li müşteri numarası hattından tüm bu işlemleri pratik ve hızlı biçimde gerçekleştirmeniz mümkündür.

TEB Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

TEB bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma için yapılacak bazı ekstra işlemler mevcuttur. Müşteri hizmetleri hattını aradıktan sonra eğer sesli yanıt sistemi ile vakit kaybetmek istemiyorsanız ya da yapmak istediğiniz/bilgi almak istediğiniz işlem hakkında daha detaylı konuşmaya ihtiyacınız varsa canlı bağlantı kurabilirsiniz. TEB bankası müşteri hizmetlerine tuşlamalar ve sesli yanıt sistemi dışında da bağlanmak mümkündür.

TEB bankasının 0850 200 06 66 hatlı çağrı merkezini aradıktan sonra şu adımları izleyerek müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz:

 • Çağrı merkezini arayın
 • Karşınıza bir menü çıkacaktır; bu menüde 3 tuşuna basın
 • Sonraki menüde ise önce 1’i ve sonra tekrar 1’i tuşlayın
 • Bankanın müşteri temsilcisine direk olarak aktarılacaksınız

Canlı bağlantı ile her türlü bankacılık işlemi hakkında detaylıca bilgi ve destek alabilirsiniz.

TEB Bankası Direk Müşteri Hizmetleri

TEB bankası müşteri hizmetleri bağlanma 2019 için çağrı merkezini 7/24 aramanız mümkündür. Bankanın telefon şubesi, hızlı ve etkili biçimde çalışır. Sesli yanıt sistemine bağlandığınızda kolaylıkla menüleri duyup, tuşlamalar sayesinde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi dışında direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için 3+1+1 tuşlarına sırasıyla basmanız yeterli olacaktır.

TEB Bankası ATM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TEB bankası müşteri hizmetleri numarası ile TEB şubelerine uğramadan da birçok bankacılık işlemini telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bankası’nın birçok ATM ‘si bulunur. ATM işlemleri ile ilgili her türlü soru, bilgi ve işlem için yine çağrı merkezini aramanız mümkündür.

ATM’lerde zaman zaman para sıkışmaları, paranın ATM tarafından yutulması, verilmemesi vb. problemler oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda bankanın şubesine yakın bir yerdeyseniz direk olarak şubeye sorunu bildirebilirsiniz. Aksi takdirde 7/24 0850 200 06 66 hatlı numarayı tuşlayın.

TEB Bankası Bes Müşteri Hizmetleri

TEB bankası müşteri hizmetleri BES yani bireysel emeklilik sistemi için de ayrı bir hat açmıştır. TEB Bankası’nın bireysel emeklilik sistemi ise BNP Baripas Cardif şirketince yönetilmektedir. Bireysel emeklilik sistemi ile ilgili tüm işlemlerinizi 0850 200 0 666 hatlı numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TEB bankası bireysel emeklilik iptal işlemleriniz içinse 444 43 23 hatlı numarayı arayabilirsiniz.

TEB Bankası Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

TEB bireysel emeklilik müşteri hizmetleri hattı aracılığıyla bireysel emeklilik ile ilgili her türlü detayı kolaylıkla öğrenebileceksiniz! Bireysel emeklilik işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak için:

 • 0850 200 0 666 hatlı çağrı merkezini 7/24 arayabilirsiniz
 • Müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz
 • Sesli yanıt sisteminden bazı bilgilerinizi ya da işlemlerinizi yapabilirsiniz
 • Şifre, kimlik numarası gibi bilgiler talep edilecektir

İptal işlemleriniz için de talebinizi müşteri hizmetleri telefon bankacılığı ya da CEPTETEB sistemi ile yapmanız mümkündür.

TEB Bankası Kredi Kartı İptali Müşteri Hizmetleri

TEB Bankası’na ait bir kredi kartı kullanıyorsanız ve bu kartınızı iptal ettirmek istiyorsanız şubelere gitmeye gerek kalmadan işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bankası kredi kartını iptal ettirmek için telefon bankacılığının yanı sıra online bankacılık üzerinden de işlem yapmak mümkündür.

TEB kredi kartını iptal etmek için:

 • 0850 200 06 66 hatlı numarayı arayın
 • Menü çıkınca önce 3’ü tuşlayın
 • Sonra sırasıyla iki menü için de 1’e basın
 • Direk müşteri temsilcisine bağlanmış olacaksınız

Kredi kartı iptalleri online olarak da alınabilir ancak genellikle canlı olarak bir müşteri temsilcisiyle görüşülmektedir.

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

TEB Bankası’nda müşteri hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca müşterilerine istedikleri konuda destek sağlamaktadır. Telefon bankacılığı sayesinde bankanın müşteri hizmetlerinden ihtiyaç duyduğunuz anda bilgi alabilir ve bu kanal üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

TEB bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda sizin tarifenizden dakika düşülmektedir. Eğer tarife ya da bir pakete dahil değilseniz o zaman telefon faturanıza normal arama ücreti yansıtılacaktır.

TEB Müşteri Hizmetleri Açmıyor

TEB Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda zaman zaman telefonun açılmama sorunu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Müşteri temsilcisine canlı bağlanma gerçekleşmeyebilir. Bu sorun çoğunlukla yoğunluktan ya da teknik bir sorundan kaynaklanır.

TEB müşteri hizmetleri hattı için 0850 200 06 66’dan başka bir numarayı daha kullanmanız mümkündür. TEB müşteri hizmetlerine bağlanmak için aynı zamanda 444 14 66 hatlı numarayı da çevirebilirsiniz.

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

TEB müşteri hizmetlerine bağlandığınızda sesli olarak da isteğinizi bir iki kelime ile belirtebilirsiniz. Bu sayede hemen ilgili menüye aktarılırsınız. Ayrıca güvenlik sorularından muaf olmak adına sesli imza kaydı uygulaması da kullanılabilir. Son 3 aya ait işlemleriniz için sistem size hızlı bir menü seçeneği sunabilir.

TEB bankası müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanmak istiyorsanız bu yöntemleri de deneyebilirsiniz. Hızlıca bağlantı kurmak için yapmanız gerekenler kısaca şu şekilde özetlenebilir:

 • 0850 200 06 666 ya da 444 14 66 hatlı numarayı çevirmek
 • Sesli yanıt sistemine bir iki kelime ile isteğinizi söylemek
 • Ses kaydı sistemini kullanarak güvenlik sorularına cevap vermeden işlem yapmak
 • Son 3 ayki işlemlerinize göre oluşturulmuş hızlı menüyü kullanmak
 • Direk bağlanma

TEB Bankası müşteri hizmetlerine 7/24 telefon bankacılığı ya da CEPTECEB ile erişebilirsiniz.

19 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?