Türk Telekom Şikayet Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Türk Telekom Şikayet Çağrı Merkezi İletişim Numarası, En iyi firmalardan olmasına rağmen, sanıyorum abone çokluğundan kaynaklı, en fazla şikayet alan şirketlerden birisi Türk Telekom. Aboneler bu şikayetlerini sikayetvar.com internet sitesinde yazdığı gibi ayrıca Türk Telekom web sitesindeki destek hattına da yazarak şikayet kaydı oluşturabilirler.

Aşağıdaki ekrana ulaştığınızda “Şikayet kaydı oluşturabilirsiniz” kısmına tıklayınız.

Not: İlk sıradaki seçenek olan Bireysel Çağrı Merkezi ile sorunuzu çözmek istiyorsanız. Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019 yazımızdan fayda sağlayabilirsiniz.

Sonra aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir. Buradan da aboneliğinizin olduğu hangi hizmet ile alakalı sorun yaşıyorsanız ona tıklayınız.

Her biri için farklı bilgi ekranları gelecek. Burada istenilen bilgileri girdikten sonra şikayet kaydınızı oluşturabilirsiniz. buradan
türk telekom şikayet takip yapabilirsiniz. 24 saat içinde dönüş yapacaklardır.

Güvenlik alakalı aşağıdaki bilgiye dikkate ediniz.

turktelekom.com.tr internet sitesinden online işlem yapmanız için lazım olan Şifre ve Parolanızı bir başkası ile paylaşmayınız, başka kimseye söylemeyiniz ve umumi kullanıma açık olan bilgisayarlarda beni hatırla veya şifremi kaydet seçeneklerini kullanmamaya dikkat ediniz.

16 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?