Turkcell Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma artık çok kolay!

Millet olarak beklemek en sevmediğimiz durumlardandır. Bazen beklemekten sıkılıp işlem yapamadan telefonu kapatırız. Turkcell müşteri temsilcisine bağlanma artık çok kolay! Bunu birçok kişi halen bilmiyor. İlk aramadan sonra sesli komut ile beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün.

Turkcell Çağrı Merkezine Direk Bağlanma

532 no’lu Turkcell Çağrı Merkezi telefon numarasını tuşladıktan sonra, müşteri temsilcisi derseniz, beklemeden,

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma gerçekleşir. Eğer bağlanamaz iseniz daha kapsamlı olan Turkcell Müşteri Hizmetleri yazımızı inceleyiniz.

Turkcell Borsada işlem gören hisselerinin %48.95’i halka açık bir GSM şirketidir. Ayrıca New York borsasında işlem gören tek Türk şirketidir. Turkcell 31 Aralık 2017 tarihi itibari ile personel sayısı 19.768’e ulaşmıştır.

Turkcell Ürün Ve Hizmetleri

Turkcell bir çok ürün ve hizmet sunmaktadır. Popüler servisleri içinde film ve dizi izleyebileceğiniz TV plus, milyonlarca Şarkı ve Video klip için Fizy, birçok alanda güncel haber için Dergilik ve Türkiyenin arama motoru Yaani Turkcell kalitesiyle en iyi servisleri içindedir. Daha birçok hizmet sunan Turkcell kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman ülkemizin güzide şirketlerinden olmayı başarmış bir Türk şirketidir.

Turkcell Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma ile alakalı diğer görseller

9 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)