Avea Müşteri Hizmetleri

AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Avea müşteri hizmetleri ile operatörünüz hakkında pek çok işlem yapabilirsiniz. Tarife değişikliği fatura sorgulama gibi pek çok işlemi cep telefonlarınızdan avea müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yapabilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri ile bir görüşme yapmak için cep telefonlarınızdan 444 1 500’ ü arayabilirsiniz.

Avea cepten müşteri hizmetleri için 444 1 500 numarasını tuşlamalısınız ve ardından robot ses size müşteri hizmetlerine hoş geldiniz diyerek görüşmeyi başlatacaktır. Daha sonra eğer size özel bir avea fırsatı bulunuyor ise bu fırsatı size söyleyecektir. Avea müşteri hizmetleri ile size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Avea müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak cep telefonunuzda kaç TL kaldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kalan kullanımlarınızı da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça kolay. Kullanmakta olduğunuz cep telefonunuzdan 444 1 500 numaralarını tuşlayarak kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan robot ses size yapabileceğiniz işlemler hakkında bilgi verecektir. Robot ses yapmak isteyebileceğiniz işlemleri tek tek söyleyerek tuşlamanız gereken rakamları size bildirecektir. Size verilen talimatlara yönelik tuşlamaları yaparak avea müşteri hizmetleri ile yapmak istediğiniz işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını aramak yeterlidir. Sonrasında bir müşteri temsilcisi ile görüşmek için gerekli tuşlamaları yapabilirsiniz. A

Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma avea müşterisi faturalı olan ya da faturalı olmayanlar için farklı şekilde ilerlemektedir. Öncelikle avea faturalı kullanıcı olan bir kişinin müşteri temsilcisine bağlanması için yapması gerekeni anlatalım. Avea faturalı kullanıcı olan kişi 444 1 500 numaralı hattı aradıktan sonra telesekretere yönlendirilecektir. Telesekreterin konuşmalarını dinlemeden avea müşteri temsilcisine direk bağlanma için sırası ile 1 ve 0 rakamlarını arka arkaya tuşlayarak gerçekleştirebilirler. Faturalı hatta sahip olan bir avea kullanıcısı 1 ve 0 rakamlarını kullanarak direk müşteri temsilcisi ile bir görüşme başlatabilirler.

Avea müşteri temsilcisine direk bağlanma sağlamak isteyen faturasız kullanıcılar da öncelikle 444 1 500 numaralı hattı aramalılar ve telesekretere yönlendirilmeliler. Telesekreter konuşmasını yaparken onu dinlemek yerine direk müşteri temsilcisine bağlanmak için önce 2 ve sonra 0 rakamlarını arka arkaya tuşlayınız. Faturasız hatta sahip olan bir avea kullanıcısı 2 ve 0 rakamlarını tuşlayarak direk müşteri temsilcisi ile görüşme başlatabilirler.

Avea Direk Müşteri Hizmetleri

Avea direk müşteri hizmetleri faturalı ve faturasızlar için yukarıda yapılması gerekenleri belirtik. Avea direk müşteri temsilcisine bağlanarak mevcut tarifeniz hakkında görüşebilir ve tarife değişikliği yapabilirsiniz. Ayrıca kullanmış olduğunuz paketler varsa paket değişikliği için de görüşebilirsiniz.

Avea direk müşteri hizmetleri ile görüşerek hattınızdan yapılan aramaları mesaj kullanım miktarını paket aşım miktarını gibi farklı bilgiler de alabilirsiniz. Herhangi bir müşteri temsilcisi ile görüşerek hattınızdan yapılan tüm işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Yurt içinde Avea mobil hattınız ile yaptığınız 444 ile başlayan numaralardaki aramalarınız ev ve iş yönü arama fiyatları ile aynı şekilde ücretlendirilmektedir. Avea müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 500 numaralı telefon numarasını yurt içinden arayan kullanıcıların eğer her yöne kullanım hakkı bulunuyor ise aramalar bu kullanım hakkından düşülecektir. Ayrıca sabit hat yönüne bulunan kullanım hakkı ile de 444 1 500 numarasını ücretsiz arayabilirsiniz.

Faturasız avea kullanıcıları tarafından Avea müşteri hizmetleri konuşma ücreti ilk 25 saniye ücretsiz olarak belirlenmiştir. Yurt içinde faturasız hattan yapılan müşteri hizmetleri aramalarında ilk 25 saniye ücretsiz iken ilk dakika içerisinde sonlandırılan görüşmelerde konuşma ücreti 60 kuruş olarak belirlenmiş olup görüşmenin uzaması durumunda dakika başına 60 kuruş eklenmektedir.

Faturalı avea kullanıcıları tarafından avea müşteri hizmetleri görüşmelerinde ilk 30 saniye ücretsiz olarak belirlenmiştir. Yurt içinde faturalı hattan yapılan müşteri hizmetleri aramalarında ilk 30 saniye ücretsiz iken ilk dakika içerisinde sonlandırılan görüşmelerde konuşma ücreti 60 kuruş olarak belirlenmiş olup görüşmenin uzamadı durumunda dakika başına 60 kuruş eklenmektedir.

Avea Müşteri Hizmetleri Konuşma Paketleri

Avea müşteri hizmetleri konuşma paketleri hakkında detaylı bilgilendirme yapmakta olup mevcut paketinizin kalan kullanım miktarını öğrenebilirsiniz. Konuşma paketinizin size yetersiz gelmesi durumunda size uygun yeni paket önerilerini müşteri temsilcisine bağlanarak talep edebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri İnternet Paketleri

Avea Müşteri Hizmetleri internet paketleri hakkında detaylı bilgilendirme yapmakta olup mevcut paketinizin kalan kullanım miktarını da bildiriyor. Avea müşteri hizmetleri telefon numarası ile internet paketiniz hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi internet adresi üzerinden de size uygun paketi seçebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

Avea müşteri hizmetleri mail adresi yolu ile de avea yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz. Kullanıcısı olduğunuz hat hakkında öneri şikayet ve isteklerinizi mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri mail adresi Avea internet sitesi iletişim bilgileri bölümünde yer almaktadır.

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası Operatör

Avea müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak operatöre bağlanabilirsiniz. Telesekreter öncelikle size özel kampanyalardan bahsedecektir. Size özel kampanyalardan sonra ana menüye geçmek için tuşlamanız gereken tuşu size söyleyecektir. Tarife bilgisi, kalan kullanım, benzersiz paket ve kampanyalar, kayıp çalıntı ve puk, ihtiyacınıza uygun paket ve tarifeler, yurtdışı kullanım paketleri gibi konularda telesekreterin söylediği rakamları tuşlamalısınız.

Avea Müşteri hizmetleri operatörüne bağlanarak mobil hattınız hakkında tüm işlemleri herhangi bir avea bayisine gitmeden kendiniz yapabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Paket İptal Etme

Avea müşteri hizmetleri paket iptal etme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Memnun kalmadığınız ya da değiştirmek istediğiniz paketlerin iptali için Avea müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 500 numaralı hattı arayınız. Daha sonra telesekreterin talimatlarını dinleyerek paket iptali ve değişikliği için tuşlamanız gereken rakamı tuşlayınız. Herhangi bir müşteri temsilcisine bağlanarak paketinizin iptali sonrasında sizin için avantajlı olacak paketleri öğrenebilirsiniz. Paket iptal etme işlemlerini müşteri hizmetleri ile yapabileceğiniz gibi paket iptal etme mesajları ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Paralı mı?

Avea müşteri hizmetler 444 ile başlayan bir numara olduğu için sabit hat ücretlendirmesine tabiidir. Ancak her yöne ya da sabit hat kullanım hakkınız bulunuyor ise bu hakkınız ile ücretsiz bir şekilde müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Avea müşteri hizmetleri telefon hattı 7/24 hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü ve her saatinde 444 1 500 numaralarını tuşlayarak faturalı ya da faturasız hattınız ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri neden cevap vermiyor gibi sorular zaman zaman kullanıcılar tarafından sorulmaktadır. Bunun nedeni teknik bir arıza olabilir. Bu yüzden aramayı sonlandırıp üzerinden zaman geçmesini bekleyerek tekrar müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan müşteri hizmetleri sizin için hizmet sağlayacaktır.

17 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?