TurkNet İptal Dilekçesi, Faks Numarası ve Kargo Adresi

Türknet veya tam adıyla türknet iletişim hizmetleri a.ş. Türkiye’de faaliyet gösteren internet servis sağlayıcıdır. Türknet aboneliğinizi tamamen kapatmak veya iptal etmek için iptal dilekçenizi ve T.C. nüfus cüzdanınızı Türknet iletişim hizmetleri A.Ş.’ye faks çekmeniz gerekmektedir. Kurumsal aboneliklerde ise iptal için yetkili imza, kaşe ve şirket imza sirküleri ile faks gönderilmesi gerekmektedir. Türknet web sitesindeki bilgilere göre aboneliğinizin iptal dilekçesi 24 saat içerisinde işleme girilmeli 1 hafta süresi içerisinde de iptal işlemi tamamlanmalıdır.

Turknet Abonelik İptali Faks Numarası

TurkNet iptal dilekçesi sadece faks ile gönder ile bilmekte mail adresi aracılığı ile gönderilememektedir sadece taksit ile yapılan iptal başvuruları geçerli kabul edilir. Faks ile yapılan iptal dilekçeleri yasal bir zorunluluk olması sebebiyle kullanılmaktadır. İptal dilekçesinin gönderileceği fax numarası: 0212 216 55 60 şeklindedir.

Turknet Abonelik İptali Telefon Numarası

TurkNet aboneliğinizin iptal edilmesi için turknet müşteri hizmetlerinin telefon numaralarını arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Turknet müşteri hizmetleri numaraları şu şekildedir: 0850 288 80 80 ya da 0850 288 70 01.

TurkNet faks numarasına yollayacağınız dilekçe 24 saat içinde işleme alındıktan sonra 7 gün içinde işlem onaylanmalıdır sözleşme iptal edildiğinde iletişim numaranıza iptal işlemi SMS olarak gönderilir. Türknet’ten aldığınız internet aboneliği hizmetiniz taahhütsüz olduğundan dolayı dilediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.Turknet Abonelik İptali Kargo Adresi

Eğer Turknet Aboneliğiniz çeşitli sebeplerden dolayı iptal edilmiyorsa, faks okunaklı değil faksınız bize ulaşmadı gibi sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki adrese kargo ile kimliğinizin fotokopisi ile birlikte iptal dilekçenizi gönderebilirsiniz.

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A İç Kapı :89 Şişli/İSTANBUL

Aboneliğinizin iptali için yolladığınız dilekçe ile birlikte abone hizmet numaranız iletişim bilgileriniz imzanız ve önlü arkalı kimlik fotokopinizin de olması gerekmektedir. Dilekçenizi ve kişisel bilgilerinizi mail yoluyla yollamak isteyebilirsiniz ancak bu evrakların faks ile yollanması ve Türknet tarafından kabul edilmesi yasal bir zorunluluktur.

Bu yazımızda; turknet iptal ettirme, turknet internet iptali, turknet iptal dilekçesi, turknet iptal dilekçesi örneği, turknet iptal dilekçesi faks numarası, turknet faks numarası, turknet çağrı merkezi, turknet internet iptal dilekçesi, turkne abonelik iptali, turknet abonelik iptal dilekçesi, turknet abonelik iptal faks numarası, turknet abonelik faks numarası, turknet abonelik telefon numarası, turknet çağrı merkezi, turknet müşteri hizmetleri, turknet müşteri hizmetleri telefonu, turknet kargo adresi, turknet aboneliği nasıl iptal ettirebilirim, turknet abonelik sorunları, turknet abonesi, turknet yorumları, turknet kota sorgulama, turknet whatsapp numarası, turknet müşteri memnuniyeti, turknet abonelik dilekçesi, turknet abone iptal dilekçesi gibi konular ele alınmıştır.

Türknet Aboneliği İptali ve Cayma Hakkı

Türknet aboneliğinden cayma hakkı için Türknet ile internet sözleşmesi yaptıktan sonraki 14 gün içinde bu hakkınızı kullanabilmektesiniz. Cayma bildirimini imzalayarak Türknet’e 0 212 216 55 60 numaralı hattan faks gönderilmelidir. Modem veya benzeri donanımlar size teslim edilmiş ise modeminizi veya benzeri donanımları 20 gün içinde iade etmeniz gerekmektedir. Eğer modem iadesini geciktirir iseniz Türknet modem bedelini size fatura olarak gönderir.

Abonelik iptali ile ilgili istediğiniz bir zaman diliminde Türknet müşteri hizmetlerini arayarak bilgi talep edebilmektesiniz. Yukarıda belirtilen faks numarasına gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz hizmet numaranız ve abone numaranız ile birlikte dilekçeniz 24 saat içinde işleme alınır işleme alınma süreci içerisinde faturanız durdurulur. 7 gün içinde iptal işleminiz onaylanır. Sözleşmenin ileri bir tarihte iptal edilmesi mümkün değildir.

Türknet Aboneliği İptali için Dilekçe

Türknet internet aboneliği iptali için oluşturulan dilekçe mail adresi ile gönderilememektedir. Sadece faks numarası ile gönderilebilmesinin sebebi bunun yasal bir zorunluluk olmasıdır.

Türknet aboneliği iptali için dilekçenizin abone hizmet numaranızın iletişim bilgilerinizin imzanızın ve önlü arkalı kimlik fotokopinizin bulunduğu ek evraklar 0 212 216 55 60 numaralı faksa gönderilir.

Hazırlamış olduğunuz dilekçede tarih isim ve soy isminiz iletişim bilgileriniz e-postanız ve imzanız bulunmak zorundadır. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınmaktadır.

7 gün içerisinde de Türknet abonelik iptali işleminiz onaylanmaktadır. Merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz soruların cevaplarını ise  Türknet’in müşteri hizmetlerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sürekli olarak hizmet sağlayan Türknet müşteri hizmetleri sizi yapacağınız işlemler doğrultusunda yönlendireceklerdir.

Türknet Aboneliği İptali Dilekçe Örneği

……../……../……………

TÜRKNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

Almakta olduğum ……………………………………….…..…. numaralı telefon hattına ait bireysel/kurumsal adsl hizmetimin iptal edilmesini talep ederim.

Ad Soyad:

Telefon / Abone No:

GSM:

E-posta:

İMZA

15 Şubat 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • burak AYDOĞAN

    Turknet iptal talebinde bulundum. Bana fatura kesilmiş ortada ne İnternet var ne modem iptal için arıcaktınız aramadınız