Tivibu Aboneliği İptal Ettirme ve Tivibu Çağrı Merkezi Numarası

Tivibu çağrı merkezi telefon numarası kaçtır, Tivibu aboneliği nasıl iptal edilir, Tivibu çağrı merkezi yanıt vermiyorsa sitemizde yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

Tivibu Türk Telekom tarafından sunulan bir dijital televizyon platform hizmetidir Tivibu’nun müşteri hizmetleri numaraları ile direkt olarak bağlanarak soru ve sorunlarınıza detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Tivibu Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Tivibu’nun müşteri hizmetleri numaralarını arayarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir Tivibu iletişim merkezine başvurarak sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Aktif çağrı merkezi servislerini arayarak aylık abonelik, servislerde kullanılan cihazlar, genel yayın yazılımları hakkında bilgi edinebilirsiniz ve bunlarla ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tivibu’nun satışından ve kurulumundan sonra kullanıcılarına daha kaliteli hizmet sunabilmek için Türk Telekom çağrı merkezleri 7/24 destek hizmetlerini sunmaktadır. 444 53 75 çağrı merkezi numarası ile kolayca ve güvenli bir şekilde destek alabilirsiniz.

 Tivibu çağrı merkezleri ile Tivibu servisleri ile ilgili çıkan sorunları ve arızaları kolayca giderilebilirsiniz. Bu tür arızaları ve problemleri müşteri temsilcisine rapor edebilirsiniz. Ayrıca Tivibu kullanıcısı değilseniz paketleri ve üyelik işlemlerini merak ediyorsanız yine Tivibu çağrı merkezlerini kullanarak kolayca detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

İstediğiniz türde işlemleri, üyelikleri, abonelikleri ve paketleri Tivibu çağrı merkezi üzerinden temsilciler ile görüşerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Bireysel olarak çözemediğiniz problemleri müşteri hizmetlerini arayarak profesyonel ve eğitimli kişiler aracılığıyla en kolay ve rahat şekilde halledebilirsiniz.

Tivibu çağrı merkezini arayarak direk operatöre bağlanmak için 444 03 75 numaralı telefonu arayarak 4 düğmesine basarak müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerinin yanında 0212 306 10 00 numaralı telefonu arayarak da Tivibu hakkında sormak istediklerinize cevap bulabilirsiniz.

0212 306 10 00 aynı zamanda tivibu’nun faks numarası olarak da kullanılmaktadır Tivibu aboneliği veya üyeliğini iptal gibi işlemler için faks kullanılmaktadır. Üyelik paket işlemleri belge gönderme abonelik iptali gibi işlemler için Tivibu çağrı merkezlerini kullanabilirsiniz.

Tivibu Aboneliği İptal Ettirme

Tivibu kullanıcısı olup üyelerinize son vermek istiyorsanız belli başlı yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir. Tivibu aboneliklerine son vermek isteyen Tivibu kullanıcıları Tivibu üyelik iptali için Türk Telekom şubelerine giderek iptal talebinde bulabilmektedirler. Aynı zamanda Türk Telekom müşteri hizmetlerini kullanarak da iptal talebinde bulunmaları mümkündür.

 444 1 444 numaralı hattı arayan kullanıcılar Tivibu abonelik iptal işlemlerinin gerçekleşmesi için taleplerini oluşturabilmektedirler. Aboneliklerine şubeden son vermek isteyen kullanıcılar bir dilekçe ile başvuru yapmaktadırlar.

İşlem iptali sırasında ad soyad abone numarası ve güncel bir telefon numarasını dilekçeye ek olarak eklemelidirler. Şubeden bu işlemleri gerçekleştiren kullanıcıların Tivibu abonelik iptal işlemlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde halledilmektedir.

Tivibu Uydu Hizmetini İptal Ettirme

Yazılı talep ile Tivibu uydu hizmetine son vermek isteyen kullanıcıların talepleri Tivibu’ya ulaştıktan sonraki yedi gün içerisinde iptal işlemleri gerçekleştirilecektir.

Tivibu aboneliğinin iptali sonrasında tivibu’yu ait cihaz donanım modem kart ve benzeri ekipmanların iptal başvurusu tarihi ile birlikte 7 gün içerisinde en yakın bayiye teslim edilmesi gerekmektedir. Belirtilen zaman diliminde teslim edilmeyen ekipmanların ücretleri son faturanıza yansıtılacaktır. İptal işlemi tamamlandıktan sonra son faturanın takip edilerek ödenmesi gerekmektedir.

Tivibu Aboneliği Çağrı Merkezi

Tivibu aboneliği iptal ettirme işlemi şahsen başvuru yaparak veya faks çekerek yapılabilmektedir. Faks ile iptal işlemi yaptırmak isteyen müşterilerin üzerinde imzaları ve abonelik bilgilerinin bulunduğu bir dilekçeyle kimlik belgelerinin fotokopisini 0312 306 07 16 numaralı faksa göndermelidirler.

Herhangi bir bilgi eksikliği yahut işlem aksaması dolayısıyla sizinle irtibata geçilmesi gerekebilir bu yüzden iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olmasına özen gösteriniz. İletişim bilgilerinin dilekçe üzerinde olmasına dikkat ediniz.

Bu yazımızda; Tivibu, Tivibu çağrı merkezi, Tivibu müşteri hizmetleri, Tivibu abonelik iptali, Tivibu aboneliği iptali, Tivibu telefon numarası, Tivibu direkt bağlanma, Tivibu abonelik işlemleri, Tivibu müşteri temsilcisi, Tivibu iptal ettirme, Tivibu iptal dilekçesi, Tivibu abonelik iptal dilekçesi, Tivibu iletişim numarası, Tivibu whatsapp iletişim numarası gibi kelimelerden bahsettik.

6 Şubat 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?