Fox Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Fox TV Yaparsın Aşkım yarışmasına katılmak için, internet üzerinden başvuru kayıt formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Çiftlerin birlikte yarıştıkları bu yarışmayı, İlker Ayrık renkli kişiliği ile harika bir şekilde sunumunu yapmaktadır.  Her Çarşamba saat 20:00’da yayınlanmakta olan yarışma izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. İzleyiciler hem eğleniyor hem güzel vakit geçiriyorlar. Özellikle çiftlerin aralarındaki tatlı atışmalar çok ilgi çekiyor.

Fox TV ekranlarında Çarşamba günleri saat 20:00’da yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışma programının sunuculuğunu İlker Ayrık yapıyor. Yaparsın Aşkım yarışmasında her çarşamba çiftlerin büyük mücadelesine tanıklık ediyoruz. Büyük Ödülün Araba olduğu yarışma programında çiftler arabayı kazanabilmek için hem eşlerinin yeteneklerini iyi bilmeli hem de tahminlerini doğru yapmalılar. Günün sonunda en iyi tahminleri ve finalde en ii performansı gösteren çift arabanın sahibi oluyor.

Yaparsın Aşkım Yarışmasına Nasıl Başvurabilirim?

Yaparsın Aşkım yarışmasına katılmak istiyorsanız Fox TV resmi internet sitesinden Yaparsın Aşkım başvuru formunu kadın tarafı ve erkek tarafı şeklinde doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Form katılacak olan kadın ve erkek tarafından birlikte doldurulmalıdır.

Formda Karakterinizi anlatmanız istenmektedir. Fobilerinizi ve hobilerinizi, Hırslı olup olmadığınız, eşinizle nasıl tanıştınız gibi özel soruların yanında, partnerinizin sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri gibi yarışma esnasında da sorulacak sorular bu formda yer almaktadır.

Yaparsın Aşkım Yarışmasına Nasıl Kabul ediliriz.

Sadece Form ile bitmiyor tabii ayrıca seçmelerde olacaktır. Seçmelerde doğal olan, enerjisi yüksek olan adaylar tercih edilecektir.  Yani önemli bir husus, başvuruyu yaptıktan sonra başvurunuza özel size verilen referans numarasını muhafaza etmenizdir. Bu verilen başvuru numarası seçilmeniz durumunda işinize yarayacaktır. Çok fazla ilgi görmesi ve yoğun talep sebebiyle başvuruların değerlendirmesi titizlikle yapılmaktadır. İlk aşamada başvuru formundaki soruların değerlendirilir. Bundan sonra ise başvurunun olumlu olması durumunda bilgilerin teyit edilmesi amacıyla size ulaşılarak görüşme yapılmasıdır.

Hem eğlenmek hem bir anı olması için hem de kazanılır ise araba sahibi olarak yarışmadan ayrılmak hakikaten çokta güzel bir anı olurdu.

Fox Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ile alakalı diğer görseller

11 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?