Karcher Müşteri Hizmetleri iletişim Telefon Numarası

Karcher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını yazının devamında bulabilirsiniz.

Bir Alman firması olan Karcher ülkemizde de uzun zamandır faaliyet göstermektedir. Temizlik makinaları üreten firma ülkemizde Büyük AVM’ler ve Belediyeler tarafından bilinen bir markadır. Belediyelerin o gördüğünüz yol süpüren araçlarından, AVM’lerdeki zemin temizleyen makinalara kadar Karcher markasını görmeniz mümkündür.

Karcher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0216 630 1005 ve 0532 630 4591

Bu numaralardan marka ile alakalı Karcher teknik servis dahil her türlü desteği alabilirsiniz.

2017 Yılı Karcher için başarılı bir yıl oldu. 2,5 milyar Euro tutarında satış gerçekleştirmeyi başardı. Bu firma tarihinde elde edilen en yüksek satış rakamıydı. Yüksek düzeyde gerçekleşen satışlar aynı zamanda daha fazla istihdam demektir. Yıl sonu 67 ülkede 12 bin 300’den fazla çalışan sayısına ulaştık.

Böylece Karcher büyümeye devam ediyor. Karcher satış düzeyi küresel ölçekte de çok olumlu bir seyir izlemiştir. Özellikle temizlik alanında dünya pazarının iki katı kadar hızlı bir büyüme oranına ulaştık.

Bilhassa Almanya, Fransa ve Japonya gibi çekirdek pazarlarımızda mükemmel bir gelişim sergiledik. Aynı zamanda da  Doğu Avrupa ve Güney Amerika bölgesinde de çok başarılı olduk.

Sonuç olarak, Karcher’ın tüm ülkelerde yerel para birimi bazında büyüdüğünü söyleyebiliriz.

İnovasyon Karcher için temel bir başarı faktörüdür. 2017’de 56 tane daha fazla patent tescil ettirdik. Ve 100’den fazla yeni ürünü piyasaya sürdük. 2017 yılına ilişkin vurgulanması gereken önemli bir yenilikte silme ve vakumlamayı tek bir adımda gerçekleştirebilen FC5 yeni zemin temizleyicidir. Bu ürün 10 bin yeni müşteriye daha ulaşmamızı sağladı.

16 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?