Apple Müşteri Hizmetleri

Apple müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınızın çözümlerini sağlayabilirsiniz. Apple destek bölümüne ulaşmak için telefonla iletişim kurabileceğiniz gibi sohbet üzerinden de Apple destek bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. İphone, ipad ya da mac için bir anarım planı yapabilir ya da daha fazlasını Apple destek ile sağlayabilirsiniz.

Apple ürünler 1 yıllık garantili olarak satılmaktadır. Ayrıca 1 yıllık garantiye ek 90 günlük telefon desteği de bulunmaktadır. Sahip olduğunuz kapsamı kontrol ederek Apple ile iletişime geçebilirsiniz.

Apple online store’da vermiş olduğunuz siparişlerinizin takibini online bir şekilde yapabilirsiniz. Teslim edilen ürünlerinizin kusurlu olması durumunda 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında haklarınızı kullanabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Apple müşteri hizmetlerine bağlanmak için yapmanız gereken oldukça kolay. Apple oldukça büyük bir şirket olduğu için müşteri hizmetlerinin telefonlarını da bölüm bölüm ayırmıştır.

Örneğin Applee online store ile alışveriş yapmak için Apple online store ziyaret edebileceğiniz gibi telefon ile de alışveriş yapabilirsiniz. Apple store telefon ile alışveriş yapmak için müşteri hizmetleri telefon numarası olan 00800 448 829 873’ü sabit hattan ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz. Cep telefonlarınızdan da 0 (216) 282 15 11 numaralı hattı arayabilirsiniz. Telefon ile alışveriş yapmak için aramalarınızı pazartesi ve Cuma günleri yapmalısınız. Arama saatinizin 09.00 ile 20.00 arasında olması gerekmektedir. Siparişiniz hakkında bilgi almak için, sipariş takibi, sipariş iptali ya da bilgilerinizi güncellemek için sabit hatlarınızdan ücretsiz bir şekilde 00800 448 829 873 numaralı hattı pazartesi ve Cuma günleri 09.00 ile 20.00 arasında arayarak sorularınızı iletebilirsiniz. 0 (216) 282 15 11 numaralı hattı da sabit hattan ya da cep telefonunuzdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal müşteriler ya da profesyonel müşteriler pazartesi ve Cuma günleri müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirler. Apple kurumsal müşteri hizmetleri için 00800 448 829 875 numaralı telefonu sabit hattan ücretsiz bir şekilde 09.00 ile 20.00 arasında arayarak soru ve sorunlarını iletebilirler. 0 (216) 282 15 12 numaralı telefonu da sabit hattan ya da cep telefonundan yerel ücretler karşılığında arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirler.

Apple Müşteri Hizmetleri 0850

Apple müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 ile başlamamaktadır. Apple müşteri hizmetleri telefon numaraları sabit hatlardan ücretsiz yapılabilen 00800 ile başlayan numaraları kullanmaktadır. Bunun dışında hem sabit hattan hem de cep telefonlarından yapabileceğiniz 0216 alan kodu ile başlayan müşteri hizmetleri telefon numaraları yer almaktadır. Bu numaraları da arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Apple destek müşteri hizmetleri ile soru ve sorunlarınızın yanıtlarını alabilir ve bilgi edinmek istediğiniz konularda bilgi edinebilirsiniz.

Apple Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Apple direk müşteri hizmetleri için çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca apple web sitesi üzerinden de online olarak Apple destek alabilirsiniz.  Apple müşteri hizmetleri bağlanma ile bulunduğunuz yerden yardım alabilirsiniz. Apple cep telefonu, tablet, saat ya da herhangi bir apple ürün içiniçin bir onarım planı oluşturabilirsiniz. Uzaktan onarım almak için telefon sohbet ya da başka bir yoldan apple yetkilileri size ulaşabilecektir.

Direk müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri temsilcisi ile ürünlerinizde yaşadığınız sorunlar, apple store alışverişleriniz, ürünlerinizin sipariş takibi, ürünlerinizin onarımı gibi çok sayıda konu ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

Apple Direk Müşteri Hizmetleri

Apple direk müşteri hizmetleri için online internet sitesinden erişebileceğiniz gibi telefon ile de görüşebilirsiniz. Apple destek müşteri hizmetleri için internet üzerinden bağlantı sağlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak da direk müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.

Apple ile irtibat kurmadan önce ürününüzün seri numarasını yanınızda bulundurmalısınız. Apple Türkiye telefon numarası 00800 448829878 olup bu numarayı aramadan önce seri numaralarınızı hazırlayınız. Apple dünya çapındaki telefon numaralarını Apple web sitesinden bulabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda apple destek bölümüne ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Apple destek telefon numarasını sabit hattan ücretsiz olarak arayabilir ve görüşmelerinizi sürdürebilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Apple müşteri hizmetleri çalışma saatleri yapılan işleme göre belirlenmektedir. Apple store ile alışveriş yapmak için telefon yolunu kullanacak iseniz pazartesi ve Cuma günleri 09.00 ile 20.00 arasında müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Satın alma işlemleriniz sonrasında sipariş takibinizi, sipariş iptali, sipariş bilgileri güncelleme için de pazartesi ve Cuma günleri aynı saatlerde arama yapabilirsiniz.

Apple destek ile hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca apple online destek ile her an her yerde destek alarak sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.  

Apple Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Apple müşteri hizmetleri arama ücreti 00800 ile başlayan numarayı sabit hatlardan yapılan aramalar ücretsizdir. 0212 alan kodu ile yapılan sabit hat aramaları da operatörünüzün belirlediği sabit hat ücreti ile ücretlendirilir. Sabit hatlardan aramalarınızı ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. 0 216 alan kodu ile başlayan müşteri hizmetleri telefon numarasını da arayarak yerel ücretlendirme ile görüşme yapabilirsiniz. Sabit hatlara yönelik kullanım hakkı bulunan kullanıcılar apple müşteri hizmetleri arama ücreti ödemeden görüşme yapabilirler.

Apple Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Apple müşteri hizmetleri açmıyor gibi bir sorunla karşılaştığınızda apple online destek alabilirsiniz. Apple internet sitesine giderek online destek bölümünden yaşadığınız sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz. Apple destek bölümüne ulaştıktan sonra siz bir apple uzmanına yönlendirilirsiniz. Apple uzmanı ile sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz. Cihazınızın seri numarasını apple destek uzmanına vererek gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri Bağlanmanın Kolay Yolu

Apple müşteri hizmetleri için telefon ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Apple müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak pek çok konuda yardım alabilirsiniz. Ayrıca apple destek ile internet üzerinden de yardım alabilirsiniz. Apple destek isteğinizi çevrimiçi olarak başlatabilir ve sonra bir uzmana bağlanabilirsiniz. Destek ve servis için Apple ile irtibat kurarak en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Apple müşteri hizmetleri ile kullanıcılarının sorunlarını çözerek onlara en kaliteli hizmeti sağlıyor.

Apple Müşteri Hizmetleri Canlı Destek

Apple Müşteri hizmetleri canlı destek ile apple ürünlerinizin teknik sorunlarının giderilmesini ya da ürünlerinizin onarımlarının gerçekleşmesiniz sağlayınız. Canlı destek ile Apple uzmanları cihazlarınızda yaşadığınız her hangi bir sorunun çözülmesini sağlarlar. Apple ürünlerinizde yaşadığınız sorunların giderilmesi için Apple servis dışında bir yere gitmemelisiniz. Apple ürünler orijinal parçaları ile kullanılmalıdır. Sahte parçalara dikkat etmelisiniz. Sahte piller ya da güç adaptörleri iyi bir şekilde üretilmedikleri için cihazınızda güvenlik sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilirler. Bu yüzden apple orijinal ürünlerini kullanmaya özen göstermelisiniz.

Apple ürünlerinizin onarımı hakkında canlı destek ekibi ile görüşme yapabilirsiniz. Olduğunuz yerden ürününüzün onarımını sağlayabileceğiniz gibi bazı onarımlar için Apple yetkili servisini ziyaret etmeniz gerekebilir. Apple canlı destek ile görüşmelerinizi yaparak sorunlarınızı çözün ve uzaktan çözülemeyen sorunlarınız için de size en yakın Apple yetkili servisini ziyaret edebilirsiniz. Apple müşteri hizmetleri canlı destek ile online olarak da destek alabilirsiniz.

22 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?