Millenicom Müşteri Hizmetleri Numarası

Millenicom Müşteri Hizmetleri Numarası yazımızın devamındadır. Firma hakkında bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Türkiye’de telekom sektöründe alternatif olmanın öncülüğünü yapan Millenicom, 2004 yılında, ülkemizin telekominikasyon pazarının, lider alternatif operatör olma hedefiyle kuruldu

EWE Turkey Holdingin 2016 yılında hisseleri satın alınmasıyla, Almanya’nın büyük enerji şirketleri arasında yer alan EWE AG’nin telekomünikasyon alanındaki birikimini ve uluslararası deneyimini, Millenicom’un ülkemizdeki yerel uzmanlığıyla birleştirerek, kullanıcılarına iletişim ve Telekom hizmetleri sunuyor. Uygun fiyatıyla ön plana çıkan, avantajlı, kaliteli ve sorunsuz bir internet ile müşterilerini dünyaya bağlıyor.

Gelişen teknolojiyle birlikte, müşteri deneyimi ve alışkanlıklarının değiştiği bu süreçte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Millenicom; kullanıcısının talep ettiği hizmeti sunan, ihtiyaçlara özel çözümler üretebilen alternatif bir operatör olarak devreye girmektedir. Bu kaliteli deneyimi isteyen, kendisini anlayan servis sağlayıcı talep eden kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Bireysel ve Kurumsal müşterilerine sabit internet, telefon hizmetleri ile birlikte birçok avantajlı teklifler sunan firma müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Millenicom Müşteri Hizmetleri numarası Bireysel ve Kurumsal Müşteriler için ayrı ayrıdır.

Bireysel Müşteriler Çağrı Merkezi numarası: 0850 333 0333

Kurumsal Müşteriler için Çağrı Merkezi numarası: 0850 333 0444

WhatsApp Destek Hattı: 0539 333 0 333

Ücretsiz Çağrı Merkezi Numarası: 0850 433 04 03

Millenicom şebeke içinden yapılan aramalarda ücretlendirme yapmaz.

Diğer operatörlerden gelen aramalar tarifenize göre ücretlendirilir.

E-Posta: info@milleni.com.tr

10 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?