Sanatkardan.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Sanatkar.com; e-ticaret sektöründe başta yok olmaya yüz tutmuş geleneksel sanatların yanında, bugünün sanatlarını ve sanatkarlarını kazandırmak amacıyla kurulmuş bir online pazar yeridir. Müşteri Hizmetleri İletişim numarasını vereceğimiz yazımızda ayrıca Sanatkar.com hizmetlerinde bahsedeceğiz.

Üretici ile tüketicinin buluşacağı, geleneksel yöntemlerle hazırlanan el yapımı sanatsal ve organik ürünlerin satıldığı pazar yeri olmayı hedefleyen Sanatkarlar.com, ayrıca bir e-ticaret pazar yerinde olması gereken diğer tüketim ürünlerininde olduğu geniş kapsamlı bir online pazar yeridir. Ürün kategorileri arasında kişiye özel ürünler, Eşsiz ürünler gibi niş kategoriler vardır.

Satış yapmak isteyenlere çeşitli paketler sunarak bir çok hizmet vermektedir. Örneğin ücretsiz fotoğraf çekimi, Grafik destek hizmeti, özel danışmanlık hizmeti, 360 derece fotoğraf çekim hizmeti ve özel gönderi hizmeti gibi bu iş için önemli hizmetleri bu paketler içinde sunmaktadır.

Özel Gönderi Hizmeti

İnternet üzerinden satış yapan, ancak kargo firmaları ile anlaşması olmayan veya indirim oranı yeterince cazip olmayan kişiler için tasarlanmış Sanatkardan hizmetidir. Bu modülü kullanarak gönderilerinizi tek panelden organize edebilir, PTT kargo ile her gönderinizde yüzde elli indirim avantajından faydalanarak, hem vakit hemde nakit kazanırsınız. Özel gönderi modülü bronz, gümüş ve altın içerik paketi ile sunulan bir hizmettir. Bu paketleri 3 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için Satışı Sanatkarlardan yapmış olmanıza gerek yoktur. Bu modülü kullanarak kapıda ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Sanatkardan.com Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 0850 304 0 555 ayrıca bu numaradan WhatsApp ilede ulaşarak merak ettiklerinize cevap alabilirsiniz.

 

25 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?