Tesetturvagonu.com Müşteri Hizmetleri WhatsApp İletişim Numarası

Tesettür Giyim ve Tesettür Mayo gibi, muhafazakar hanımların tercih ettiği kıyafetleri Tesettür Vagonu adresinde bulabilirsiniz. Online olarak sadece web sitelerinden ve instagram hesaplarından ürünlere ulaşabilirsiniz. Web sitelerinden ve İnstagram hesaplarından sipariş verebileceğiniz gibi WhatsApp üzerinden de kolaylıkla kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz. Tesettür Vagonu Müşteri Hizmetleri WhatsApp üzerinden en çabuk şekilde yardımcı olan online satış yapan bir markadır. WhatsApp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tesettür Vagonu Müşteri Hizmetleri WhatsApp İletişim Numarası

0538 497 5232 – 0536 374 4535

Tesettür Mayo Çeşitleri

Mayo kelimesi, Fransızca dilinde yüzme kıyafeti ya da vücut bölümlerinin gereken bölümlerini sıkı biçimde örten kıyafet anlamına gelmektedir. Genel olarak göle, denize ya da havuza girerken, vücudun gereken yerlerinin kapanması için giyilen bu kıyafetin, kapalı hanımlar için de alternatifi mevcuttur. Tesettür mayo, kapalı kadınlarda el, ayak ve yüz bölümlerinin dışında bütün vücudu örtecek şekilde üretilmesine denir.

Bunun bir başka ismi ise haşemadır. Uzun zamandır kapalı kadınların sıkıntı çekmiş olduğu günlük kıyafet, özel davetler için tasarlanan kıyafetler ve havuz, deniz gibi kıyafet konusundaki üretim oldukça sınırlıydı. Son zamanlarda ise kapalı kadınların çoğalması sayesinde bu çeşitlilik de oldukça fazla artış göstermiştir. Bu çoğalma ile birlikte tesettür mayo da artış göstermiştir. Bunun sayesinde deniz ve havuz zevkinden mahrum kalan kadınlar yüzme keyfini böylece çıkarabilmektedir.

​​​​Tesettür Mayo Türleri

Kapalı hanımlar adına özel şekilde üretilen tam kapalı tesettür mayo çeşitlerinin yanı sıra yarı kapalı şekli de üretilmektedir. Yarı kapalı tesettür mayo dışında ise armes adlı bir mayo çeşidi daha vardır. Bu şekilde üretilmiş olan mayo çeşitleri alıcının önüne serilmektedir. Tam kapalı tesettür mayo iki farklı parçadan oluşur. Üst bölümü uzun kollu ve kapalı kadınların baş kısmını örtü gibi kapatması adına mayonun üst bölümünde kapüşon bulunur.

Tam kapalı mayolarda alt bölüm ise hızlı şekilde korunabilen kumaştan üretilmiş bir pantolon bulunur. Yarı kapalı tesettür mayo da iki ayrı parçalardan oluşur. Üst bölümü yarım yol ya da kol altından sonra kıyafetin kolsuz olduğu tarda üretilmektedir. Alt bölümü ise hızlı bir şekilde kuruyan kumaştan üretilmiş kapri biçiminde olmaktadır.

Haşema diğerlerinden farklı olarak biraz tam tesettürlü mayolara benzerlik gösterir. Alt bölümü ise kapri biçiminde olması ile yarı tesettür mayolara benzerlik göstermektedir. Haşema bu iki mayo çeşidinin karışımı olmakta. Son şekilde genç tesettür mayolar bulunur. Bunlara armes tesettür mayo çeşidi adı da verilebilir. Bu mayo türü gençlerin yaşlarına ve zevklerine uyumlu şekilde üretilmektedir.

Tesettür Mayo Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapalı kadınların dinin şartlarına ve tesettürün kurallarına uygun şekilde giyinmesi gerektiğinden ötürü tesettür mayo alınırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bu şekilde daha iyi görünmek mümkün olacaktır. Tesettür mayo alınırken mayonun çok bol ya da çok dar olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Mayo bol olursa suyun içerisinde ağırlaşmasına neden olabilir.

Mayonun dar olması da kişinin su içerisinde rahat hareket etmeye engel olabilir. Bir başka dikkat edilmesi gereken husus giyilecek mayonun kumaş türüdür. Su iten kumaşlar tercih edilmelidir. Çünkü su çeken kumaşlar ağırlaşıp, yüzmeyi zorlaştırarak kişinin rahat hareket etmesini sınırlar. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta rahatlık kadar şık olunmasıdır. Modern ve şık görünüme sahip olmak kişi adına önemlidir. Armes tesettür mayo çeşidi şık olmak için üretilen mayo türünden birisidir.

Tesettür Mayoların Özellikleri Nelerdir?

Tesettür mayoların kullanım sahaları ve kullanım biçimi yönünden bakıldığı zaman bu mayoların oldukça şık, konfor içeren, modern, spor, rahat, salaş olduğu söylenebilir. Bu özelliklerin birçoğu tesettür mayoların ortak özelliğidir. Kapalı kadınların dini kurallara uygun olarak giyinmesine uygun şekilde üretilen tesettür mayolar gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Tesettür mayo türlerinin en mühim ortak özelliği, su iten kumaşlardan üretilip vücuda yapışmayıp, vücut şeklini ve hatlarını ortaya çıkarmayan ve en kısa vakitte kuruyan kumaşlardan üretilmesidir. Tesettür mayo çeşitleri yalnızca kadınlar için değil aynı şekilde hem erkekler hem de çocuklar için de üretilmektedir.

31 Temmuz 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?