PTT Kargo Şikayet Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Kargo Müşteri şikayet hattı, PTT Kargo müşteri hizmetleri şikayet telefon numarası var mı? PTT Kargo şikayetimi hangi yöntemle iletebilirim? PTT Kargoya yazılı şikayet iletme gibi sorgular hakkında bilgiler bulabileceğiniz makalemize göz atabilir ve PTT kargo ile alakalı deneyimlerinizi yorumlar kısmından paylaşarak diğer vatandaşlara yardımcı olabilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurt dışı Kargo gönderilerinde en güvenilir kurumlardan birisi olan PTT, vatandaşların kargolarını Türkiye’ nin ve Dünyanın hemen her yerine ulaştırıyor. Türkiye’deki diğer kargo şirketlerine göre en geniş kargo dağıtım ağına sahip olan PTT Kargo, gerek yurtiçi gerek yurtdışı gönderilerinde en fazla tercih edilen firma konumundadır. PTT Kargo, Devletin sahibi olduğu PTT bünyesinde faaliyet gösteren, vatandaşların kargo ve posta gönderilerini daha güvenli ve ekonomik bir şekilde gönderebilmelerine fırsat sunuyor.

Ekonomik anlamda uygun olması ve devletin garantörlüğünde olması vatandaşların nezdinde tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Bütün vatandaşlar PTT Kargo hizmetlerini kullanarak, çabuk ve kolayca gönderilerinin istedikleri yere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kaliteli hizmet altyapı ve anlayışına sahip olan ayrıca şubeleşme konusunda Ülkemizin en önemli kargo markası konumundaki PTT Kargo’ nun müşteri hizmetleri de farkını ortaya koyuyor. PTT Kargo şikayet hattı ile yurttaşların herhangi bir problem yaşaması halinde, çabucak destek alabilmeleri de mümkün oluyor.

PTT Kargo; e-ticaret sektörüne yönelik özellikle son yıllarda ilgi ve talebin kayda değer oranda artması ile birlikte her sene kargo taşıma hacminde muhteşem bir artış yakalayan PTT Kargo, özellikle yurtdışı kargolarında ilk tercih edilen kargo konumunda bulunuyor. Çünkü yurtdışından getirtilen bütün kargolarda gümrük geçişi ile birlikte yurtiçindeki dağıtım hizmetleri PTT Kargo ile gerçekleştiriliyor.

PTT Kargo Şikayet Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Kargo şikayet telefonu numarası aslında yine diğer tüm konular içinde aranabilen 444 1 788 olan numarasıdır. Şikayet dışında kargo takip ve diğer posta kargo ile alakalı öğrenmek istediğiniz konuları bu numaradan 7/24 öğrenebilirsiniz.

5 Temmuz 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?