Halk TV İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

2005 yılı itibari ile yayın hayatına başlayan Halk TV, özellikle haber programlarıyla sürekli olarak yayın yapan, popülaritesi bilinen kanallar kadar olmasa da ciddi bir kitleye sahip bir kanaldır. İletişim Telefon numarası ve WhatsApp ihbar Hattını paylaşacağımız yazımızda kısa bilgilerde vereceğiz. Ankara merkezli ulusal kanallarımızdan olan Halk TV, genellikle canlı haber sunmaktadır. Ekonomi ve gündemi değerlendiren programlar, uzman konukları ile dolu dolu yayıncılık yapmaktadır.
Ana haber programının sunuculuğunu, İrfan Değirmenci yapmaktadır. Ankara doğumlu İrfan değirmenci aslen Antalyalıdır. TED Ankara kolejinde ortaokul ve liseyi bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu.

Halk TV Genel Yayın yönetmenliği görecini 2013’ten beri Uğur Dündar 2019 Nisan ayında bazı haksızlıkları gerekçe göstererek “6 yıldır tek kuruş almadan program yaptığım Halk TV’den ayrılıyorum” diyerek istifa etmiştir. Şuan genel yayon koordinatörlüğü görevini Serhan Asker yürütmektedir.

Halk TV’ de sosyal medya haberciliğine önem vererek ve güncel haberlerin bir kısmını izleyicilerinden gelen ihbarları değerlendirerek yine izleyicilerine sunmaktadır. Sizler de gün yüzüne çıkmasını istediğiniz konuların yayınlanarak gündeme gelmesini istiyorsanız, görüş ve şikayetlerinizi, Halk TV telefon numarasını arayarak veya WhatsApp hattına göndererek sağlayabilirsiniz. Elinizdeki video ve fotoğrafları ulaştırarak konuları belgelendirmeniz önemlidir. Ayrıca bilginiz için, özellikle video çekerken telefonu yan tutarak çekmeniz istenmektedir.

Halk TV canlı yayın telefon numarası: 0312 236 64 25

Halk TV WhatsApp İhbar Hattı: 0538 406 30 63

Halk TV İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı ile alakalı diğer görseller.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?