Show TV WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası

Show TV Whatsapp ihbar hattı; Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından bir tanesinin kurmuş olduğu WhatsApp ihbar hattı telefon numarasıdır. Ülkemizde çok sevilen ve izlenilen kanallardan bir tanesi de Show TV’dir. Show TV, 1991’de kurulmuş, kurulduğu günden beri de izleyiciye doğru ve yansız haber sunmaya özen göstermiştir. 2014’den bu yana Show TV’de çalışan Ece Üner, halk tarafından çok sevilmekte ve şu anda hafta içleri Show ana haber bültenini sunmaktadır. Hafta sonları ise ana haber bülteni Pınar Erbaş tarafından sunulmaktadır.

Show TV Whatsapp İhbar Hattı

Show TV, yansız haberciliği ile birlikte halktan gelen ihbarlara da önem vermektedir. Özellikle ana haber sunucusu Ece Üner objektif ve sevecen tavırları ile dikkat çekmektedir.

Günümüzde teknolojik unsurlar yadsınamayacak kadar hayatımızın içerisindedir. Öyle ki zor bir durumla karşı karşıya kaldığımızda veya etrafımızda ki herhangi kimsenin zor bir durum karşısında kaldığında, yardıma ihtiyacı olduğunda bunu televizyon kanalları ile paylaşıp sesini duyurabilir. Show TV’de halktan gelen ihbarlara oldukça ehemmiyet vermektedir. Bunun için halkın şikâyetlerini, önerilerini, etraflarındaki kimselerin veyahut kendilerinin mağduriyetlerini paylaşabilecekleri Show TV ihbar hattını oluşturmuştur.

Show TV iletişim telefon numarası 0 (212) 313 60 00;

Show TV ana haber whatsapp ihbar hattı ise 0 536 266 90 00 – 0 536 266 90 02 numaralarıdır.

Show TV Ana Haber WhatsApp İhbar Hattı

Öncelikle Show TV iletişim formunu doldurmak ve daha sonra Show TV ihbar hattını aramanız yeterlidir. Ancak doğru bir iletişim kurmak adına öncelikle formda iletişim amacınızı yazmanız gerekmektedir. Öneri, şikâyet, talep ve isteklerinizi de bu yolla Show TV Whatsapp ihbar hattını kullanarak iletebilirsiniz.

Yolladığınız bilgilerin ve kaynakların gerçekliğine özen göstererek yollamanız haberin doğru incelenip doğru bir şekilde lanse edilmesini sağlayacaktır. Gerekli kişiler tarafından yapılan incelemeler sonucunda yolladığınız ihbar, öneri ve şikâyetler değerlendirilecektir.

Yaptığınız ihbar ile birlikte yollayacağınız herhangi video veya görüntü tek başına yeterli olmayacağından şikâyette bulunduğunuz, ihbar ettiğiniz durumu net bir şekilde açıklamanız ihbarın doğru şekilde anlaşılmasına yardımcı olacaktır.

Yollanılan ihbarlar doğrultusunda gerekli görüldüğü takdirde müdahale edilecek, ihbar edilen durum en doğru şekilde yansız ve objektif olarak halka sunulacaktır.

Show TV Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Her şeyin teknolojik aygıtlarla ilerlediği bir yüzyılın insanları olduğumuzdan ötürü, akıllı telefonlar artık insanların ayrılmaz bir parçası olmuştur. İnsanların gün içinde maruz kaldıkları taciz, kavga, trafik kazası gibi çeşitli durumları kayıt altına almak artık sadece gazetecilerin tekelinden çıkmış halkın bizzat içinde bulunduğu durumları Show TV haberciliği ile ortaya çıkartması mümkün hale gelmiştir.

Güvenli bir şekilde korkmadan, tedirginliğe kapılmadan ihbarlarınızı Show TV whatsapp ihbar hattına yapabilirsiniz. Karşılaşılan durumlar sizden bağımsız olsa dahi suç engellenemez bir şekilde ilerlerken kimse aslında güvende değildir. Yaşanılan durumlar karşısında yapılan ihbarlar neticesinde daha sonra yaşanacak, insan hayatını olumsuz etkileyen olaylar ortadan kaldırılabilir.

Show TV ihbar hattı telefon numarası

Duyarlı bir insan ve vatandaş olabilmek için görmezden gelmeden, cesurca ve insanice ihbarlarınızı yapmak esasında bir vatandaşlık görevidir. Bunun için Show TV Whatsapp ihbar hattı daima açık ve güvenlidir. Yapacağınız şikayetler sadece kavga, taciz veya kaza ile sınırlı olmayıp günlük hayatınızda insan hayatını zora sokan ve dahi sadece insan hayatını değil aynı zamanda yaşayan her varlığa zarar veren durumlar Show TV whatsapp ihbar hattı ile duyurulabilir.

Duyarlı bir insan olmak kişinin sadece kendisine ilgili değil etrafında yaşayan tüm insanlara ve canlılara karşı bir sorumluluk gerektirir. Eğer sizin de etrafınızda insan ve hayvan hayatını tehlikeye atacak bir durum varsa onu Show TV whatsapp ihbar hattı ile paylaşabilirsiniz.

24 Ocak 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • Ferhat elmas

    Merhaba ben 32 sene sonra asker asker arkadaşlarımı buldum haber yapmak isterseniz eğer bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 23 Temmuz cumartesi günü hep beraber inşallah buluşacağız tekrar iyi akşamlar

  • protein market adı altında dolandırılık
    slm internette protein market sitesinden 15.06.2020 tarihinde almış olduğum 384,33 tl lik ürünleri 12 gün geçmesine rağmen göndermiyorlar her tlf açtığımda bugün yarın diye oyalıyorlar benim gibi binlerce kişi var aylarca ürün bekleyen para iadesi bekleyenler var yerlerinin bolu da olduğu biliniyor bu sitenin kaldırılmasında öncülük olursanız binlerce kişinin daha dolandırılmasını engelleye bilirsiniz