Müge Anlı WhatsApp İhbar Hattı ve Telefon Numarası

Müge Anlı Tatlı Sert programının başarılı sunucusu olarak hayatlarımızda yer edinmiş usta bir televizyoncudur. Müge Anlı WhatsApp İhbar Telefonu ve İhbar Hattı‘nı sizlere aşağıda paylaşıyoruz. 2008 yılından bu yana hayatımızda yerini alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı daimi konukları olarak Rahmi Özkan ve Arif Verimli ile hafta içi her gün yayınlanmaya devam etmektedir.

Müge anlı kimdir?

19 Aralık 1973 doğumlu olan sunucu ve gazeteci Müge Anlı daha önce ‘Dobra Dobra Müge Anlı’  ‘Müge Anlı ile Mektubunuz Var’ programlarında sunucu olarak görev almıştır. Bir kızı bulunmaktadır kızının ismi ise Lidya Müge Akdağ ‘dir.

Eğitimini Marmara Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlayan Müge Anlı bugün 46 yaşındadır.

Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı numaraları

2008’den beri çözüme kavuşturulması imkansız görünen, bir karmaşa halini almış birçok olayı titizlikle irdeleyerek çözen Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı sayesinde gelen konuları da aynı titizlikle incelemektedir. Binlerce kişinin kayıp akrabaları ve aile üyeleri ile kavuşmasını sağlayan aynı zamanda faili meçhul cinayetleri de çözen programı WhatsApp ihbar hattı numarası şu şekildedir:

 Whatsapp ihbar hattı: 0535 365 52 52 numaralı telefon

İhbar numaraları: 0212 354 44 25- 0212 354 44 26 numaralı telefonlar

Canlı yayın telefon numaraları: 0212 639 42 63- 0212 639 50 17 numaralı telefonlar

Canlı yayına bağlanmak ya da etrafınızda olan veya kendi hayatınızda olan bir problemin çözümünü bulmak için Müge Anlı ile iletişime geçmek istiyorsanız bu numaralardan birini arayarak Müge Anlı’nın problemi çözmesini sağlayabilirsiniz.

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası

Müge Anlı ihbar hattı sayesinde gelen kayıp ve cinayet sorunlarını nasıl bu kadar kolay çözüyor diye hepimiz merak ediyoruz. Aslında programda uygulanan belli başlı bazı teknikler bulunmakta. Müge Anlı’nın ipucu yakalama konusundaki başarısı işte burada ortaya çıkıyor. Programa katılanları konuşturarak konuşmalar arasındaki çelişkileri takip ediyor, daha sonra buradan hareketle olayın detaylarına iniyor. Hem çapraz sorgu, hem ortam hem de Müge Anlı’nın başarılı soruları sayesinde uzman görüşlerine başvurularak olaylar sistematik bir biçimde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çözülüyor.

Genellikle suçsuz olduğunu ispat etmek ya da insanları kandırmak için programa çıkan suçlu kişi, bu çapraz sorgu sayesinde birçok açık veriyor. Ve stüdyo ortamında oluşturulan vicdan muhasebesi ortamı ile verdiği açıklardan birçok defa itiraf yoluna gidiliyor.

Nasıl oluyor da bu kadar zaman suçunu saklayabilen bu insanlar programa çıkınca itiraf ediveriyorlar diye merak ediyorsunuz mutlaka.

İşte burada da kişilerin psikolojileri ile doğru hamleleri yapma eylemi bulunuyor.

Çözülemeyen vakaları çözen Müge anlı polis teşkilatı ile de işbirliği içerisinde olarak daha hızlı bir şekilde sonuç elde edebiliyor.

Sizin de çözülemeyen bir sıkıntınız var ise Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı üzerinden yardım alabilirsiniz.

WhatsApp ihbar hattı numarası 0535 365 52 52’yi mesaj yoluyla yapacağınız ihbarlar için kullanabilirsiniz. Arayarak ihbarda bulunmak istiyorsanız 0212 354 44 44 numaralı telefonu ya da 0212 354 44 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Canlı yayına bağlanmak için 0212 639 42 63 numaralı telefonu ya da 0212 639 50 17 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çevrenizde olan olayları Müge Anlı WhatsApp ihbar hattına bildirirken kimliğinizi de açık etmek zorunda değilsiniz. Kimliğinizi ve kim olduğunuzu söylemeden etrafınızda yaşanan ya da kendi yaşadığınız problemi çözüme kavuşturabilirsiniz. Haksızlık karşısında, yanlışlık karşısında dilsiz şeytan olmaktansa bir şekilde müdahil olmak en doğru olanıdır.

30 Aralık 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?