Canbebe Müşteri Temsilcisi Direk Bağlan

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma numarasını vermeden önce, Bebek bezi üreticileri arasında en bilinen markalardan olan Canbebe markası ile alakalı bilmenizi istediğimiz bir konu vardır.

Anne babaların, tüketicilerin en çok yanıldığı markalardan bir tanesi olan Canbebe; diğer markalara nazaran daha çok Türk ismine benzemesine rağmen, aslında yabancı bir marka. Canbebe, Ontex firması tarafından üretiliyor. Bebek Bezi paketinin alt kısmına baktığınızda Ontex tüketim ürünleri sanayi ve ticaret A.Ş’yi göreceksiniz.

Ontex Belçika merkezli dünya çapında büyük bir temizlik ve hijyen grubunda üretici bir marka. Türkiyedeki Canbebe Bebek Bezi Fabrikası Selimpaşa’dadır. Bebek bezi yanı sıra hasta bezi ve külot bez üretimi de yapmaktadır. Prima Bebek Bezi’nden sonra en büyük pazara sahip bebek bezi üreticileridir.

Bebek Bezi konusu annelerin en çok araştırdığı konular arasındadır. Rekabetinde yüksek olduğu bebek bezi sektöründe kaliteli ürünü sunan firmaların, ucuz ürünü sunan firmalara göre daha başarılı satış rakamlarına ulaştığını söylemeliyiz. Yine de bebeklerin cilt yapılarına göre farklı markaları deneyerek bebek için en iyiyi bulmak daha doğru olur. çünkü bazı bebeklerde tahriş eden bez başka bir bebekte bunu yapmaz. Bu da her bebek için doğru ürünün farklı olabileceğini gösterir.

Canbebe Müşteri Hizmetleri

Bu firmanın Çağrı Merkezi numarası 0800 219 0214’tür.

Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine direk bağlanıp şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?