Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti iletişim numarası ile sizlerde çiçek sepetine ulaşarak sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz. Özel günlerde çiçek sepeti her zaman yanınızda olurken firma hakkında şikayetlerinizide müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile çiçek sepeti çağrı merkezine bağlanabilir ve vermiş olduğunuz siparişin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Çiçek sepeti ilk açıldığı günden bu yana çiçek gönderimi yapmakla beraber gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve bu alanın dışında birçok hediye göndermenize olanak tanıyan bir sistem geliştirmiştir.

Gönderim amacınıza uygun olan birçok çiçek ve farklı hediye türleri bulunan sitenin aynı zamanda gönderinin hangi gün yapılmasını seçebileceğiniz bir sistem mevcuttur. Öyle ki öğleden önce veya öğleden sonra olacak şekilde zaman planlamasını bile yapabilmektesiniz. Gönderilerinizin durumunu panelinizden kolayca yapabilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İletişim Numarası

İkili ilişkilerde hediye alış verişi yapmak insanları mutlu eden bir duygudur. Özellikle bazı özel günlerde hatırlandığını hissetmek çok mutlu eden bir duygudur. Özel günlerde alınan bazı hediyeler ilişkileri taze tutar, aradaki bağı güçlendirir. Özel günlerin başında 14 şubat sevgililer günü yer almakla birlikte, anneler günü, babalar günü, yılbaşı, öğretmenler günü, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi günlerde yer almaktadır.

Çiçek Sepeti alışveriş sitesi üzerinden size uygun kategoriye giriş yaparak size uygun olabilecek çiçek ve diğer hediye türlerine göz atabilirsiniz. Sipariş etmek istediğiniz hediyenizin seçimini yaptıktan sonra hediyenizin hangi adrese ve ne zaman gideceğini seçip varsa notunuzuda bırakıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer bir sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken şey 0850 222 00 79 çiçek sepeti iletişim numarasını arayarak sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Özel günleriniz için birçok özel hediyenin yer aldığı çiçek sepeti, müşterilerinin sorun yaşamaması için çağrı merkezi oluşturmuş ve tüm sorunlarını kısa sürede çözebilmek adına birçok müşteri temsilcisi çalıştırmaktadır. Çiçek siparişinin yanı sıra, çikolata, bonngfood, hediyelik ürün gibi farklı kategorilerde de sizlere binlerce ürün sunan firma sevdiğiniz kişilerin yanında olabilmeniz için sizlere uzun zamandır hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi

Çiçek Sepeti web sitesine giriş yaptığınızda canlı çiçek çeşitleri, cansız çiçek çeşitleri, takı aksesuarlar, parfüm, ev dekorasyon ürünleri, elektronik ürünler gibi birçok alanda ürün yer almakta olup aynı zamanda gönderim amacınıza göre fikirlerde sunarak amacınıza göre sizleri yönlendirmektedir. Böylelikle gönderim amacınıza uygun olacak ürünler arasında seçim yaparak hediye seçiminizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Çiçek sepeti çağrı merkezi 0850 222 00 79 olmakla birlikte müşteri ürünler ile bir sorun olduğunu düşünüyorsa bu numara ile hızlı iletişim kurabilir ve problemi hızlı bir şekilde çözebilir.

Çiçek Sepeti Şikayet Hattı

Ürünlerinizin sorunlu gelmesi halinde çiçek sepeti müşteri hizmetlerine telefon ederek şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Özellikle yanlış adrese teslimat, ürünlerin yanlış gelmesi, ürünlerin geç gelmesi, ürünlerin bozuk gelmesi gibi durumlarda hassas davranan şirket müşterilerinin mağdur olmaması için birçok iletişim kanalını devreye sokmuştur. 0850 222 00 79 telefon numarası ile ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda destek@ciceksepeti.comcicekbilgi@ciceksepeti.com  mail adresi ile mail gönderebilir yada web sitesi üzerinde yer alan sosyal medya kanalları ile iletişim kurabilirsiniz.

Şikayetlerinize kalıcı çözüm üretmeyi hedefleyen firma böylelikle birçok mağduriyetin önüne geçip müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

Çiçek Sepetine çalışma saatleri içerisinde telefon ederek ulaşabilir siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişlerinizin tahmini gelme süresi web sitesine giriş yaptığınızda gösterildiği gibi dilerseniz çağrı merkezine telefon ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

22 Şubat 2022 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)