Enpara Müşteri Hizmetleri

Şube olmadan, düşük maliyetler ile ödeme yapmak için Enpara en ideal seçeneklerden biridir. Şube masrafları olmadığı için maliyetler de bir o kadar düşüktür.

Komisyon ödemeden para transferi yapmanın en ideal yolu Enpara’dan geçiyor. Avantajlı faiz oranları ile de bütçenizi şenlendirebiliyorsunuz. Enpara müşteri hizmetleri kolay erişimi ve 7/24 hizmet anlayışı ile her alanda sizlere yardımcı oluyor.

Enpara Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

QNB Finansbank’a bağlı olarak çalışan Enpara’nın merkezi İstanbul’dur. Herhangi bir sıkıntınız olduğu zaman Enpara bireysel müşteri hizmetleri biriminden yararlanabiliyorsunuz. İletişim kurabilmeniz için telefon numarası, e mail adresi sunuluyor. İnternet ve cep telefonu üzerinden müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Enpara Müşteri Hizmetleri 0850

Kullanıcılar hizmet alabilmek, sorularını yanıtlamak için müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyor. Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 36 63 olarak karşınıza çıkıyor. Bu telefon numarası ile bağlantı sağlayabilir, yönlendirmeler sayesinde de net bir bilgi alabilirsiniz.

Enpara Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Herhangi bir sorunda direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanmak isteyenler öncelikle 0850 222 36 63 numaralı telefonu aramalı, ardından da 0’ı tuşlamalıdır. Bu sayede direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Ancak, yönlendirmeler sonucunda bir müşteri temsilcisine bağlandığınız zaman bağlandığınız temsilcinin konunuz ile ilgili daha çok bilgiye sahip olduğunu unutmamalısınız.

 • Cep telefonunuzdan müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayın.
 • Daha sonra telesekreterin konuşmasını bekleyin.
 • Telesekreter “Merhaba, Enpara.com çözüm merkezine hoş geldiniz” diyerek konuşmayı başlatacaktır.
 • Daha sonra kayıp ve çalıntı kart başvuruları için 0’ı tuşlamanız gerekiyor.
 • Eğer ki Enpara.com’un müşterisi değilseniz başvuru yapmak için 1’i tuşlamalısınız.
 • Mevcut başvurunuzu takip etmek için de 2’yi tuşlamanız isteniyor.
 • Enpara’nın müşterisi iseniz o zaman 3’e basarak devam etmelisiniz.
 • Kayıtlı olan telefon numaranızın girilmesi gerekiyor.
 • Daha sonra kart işlemleri ve diğer işlemler için tuşlamalar yapmalısınız.

Enpara Direk Müşteri Hizmetleri

Kart ile ilgili bir sorununuz olduğunda, para transferleri ile ilgili soru sormak istediğiniz zaman Enpara müşteri hizmetleri numarası elinizin altında olmalıdır. Bu numaralar sayesinde kolay bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.

Bağlantı sağladığınız zaman ilk olarak telesekreter ile karşılaşıyorsunuz. Bu telesekreter sorunlarınız için ilerleme kaydediyor ve sizi yönlendiriyor. Her şekilde müşteri temsilcileri ile görüşmeleriniz kayıt altında oluyor.

Enpara Atm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ATM’de herhangi bir sorun yaşadığınız zaman başvurularınızı yine 0850 222 36 63 numaralı telefondan yapmanız gerekiyor. Çalıntı ya da kayıp başvuruları için telesekreterin konuşmasından sonra 0’a basmalısınız. Direkt olarak müşteri temsilcisine yönlendiriliyorsunuz. Müşteri temsilcisi öncelikle kişisel bilgilerinizi soruyor. Daha sonra da kartınızın işleme kapatılmasını sağlayarak sizi güvene alıyor.

Enpara Bes Müşteri Hizmetleri

Bireysel Emeklilik Sistemi için müşteri hizmetlerine bağlanmak durumunda kalabilirsiniz. Emeklilik ile ilgili bilgi alabilmek için müşteri hizmetleri birimine bağlanmalısınız. Bunun için 0850 222 0 900 numaralı telefonu aramalısınız. 56 yaş ve üzerindeyseniz bireysel emeklilik için başvuru sağlayabiliyorsunuz.

Enpara Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Bireysel emeklilik sistemine bağlanabilmeniz için öncelikle Enpara müşteri hizmetleri birimine bağlanmalısınız. Müşteri hizmetlerinden emeklilik ile ilgili bilgi alabilmeniz için QNB Finansbank emeklilik servisine bağlanmalısınız. Bunun için sunulan telefon numarası ise 0850 222 0 900 olarak karşınıza çıkıyor. Bağlandığınız zaman önce sekreterin konuşmasını beklemeli, daha sonra müşteri temsilcinize bağlanmalısınız.

Enpara Kredi Kartı İptali Müşteri Hizmetleri

Kredi kartı iptal işlemlerinizi yapmak için öncelikle Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişim kurmanız gerekiyor. Daha sonra da kredi kartı iptali sağlayabiliyorsunuz.

 • İlk olarak 0850 222 36 63 numaralı telefonu aramalısınız.
 • com müşterisi iseniz telefon numaranızı yazmanız isteniyor. Bunun için 3’e basmalısınız.
 • Daha sonra telefon numaranızı yazmalısınız.
 • Biraz beklemeniz gerekiyor.
 • Sekreter adınızı söylüyor. Eğer bu kişi değilseniz 1’e basmanız isteniyor.
 • Doğru kişi iseniz dinlemeye devam edin.
 • Bireysel hizmet almak için 1’e, şirket adına hizmet almak için 2’ye basmanız gerekiyor.
 • Bireysele bağlanmak için 1’e basmalısınız.
 • Hesap bakiyenizi öğrenmek için 1’e basmanız gerekiyor.
 • Şifre işlemleriniz için 2’ye basmanız isteniyor.
 • Müşteri temsilcisine bağlanmak için ise 3’e basmalısınız.
 • 3’e basarak müşteri temsilcisine bağlanın ve kredi kartı iptali yapmak istediğinizi söyleyin.

Enpara Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için çalışma saatlerinde işlem yapmanız gerekiyor. Enpara müşteri hizmetleri mesai saatleri 7 gün 24 saattir. İstediğiniz zaman müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz. Bir müşteri temsilcisine ulaşabilmek için aşağı yukarı harcamanız gereken zaman 2 dakika kadar oluyor.

Çözüm merkezi her ne kadar 7/24 hizmet veriyor olsa da 08:00 ile 01:00 arasında bir müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Gece 01:00’den sonra olan aramalarınızda mutlaka sesli mesaj bırakmanız gerekiyor. Sadece kart kaybı ve çalıntılarında güvenlik ekibi 7/24 çalışıyor.

Enpara Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Normalde 444 ile başlayan aramalarda ücret talep ediliyor. Ancak, Enpara’nın müşteri hizmetleri numarası 0850 ile başlıyor. O nedenle de aramalar ücretsiz olarak yapılıyor. Bilgi almak için arama yaptığınız zaman Enpara müşteri hizmetleri telefonu için bir ödeme yapmanız gerekmiyor.

Enpara Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğiniz zaman eğer ki açılmıyorsa o zaman gece 01:00’den sonra arama yaptınız demektir. Geceleri arama yaptığınız zaman müşteri temsilcilerine ulaşamıyorsunuz. Sadece mesaj bırakma şansınız oluyor. Mesai başladığı zaman geri dönüş yapılıyor.

Enpara müşteri hizmetleri çalışma saatleri gün içinde sabah 08:00 ile gece 01:00 arasındadır. Diğer saatlerde sadece mesaj bırakılabiliyor. O nedenle aramalarınızı bu saatler arasında yapmaya dikkat etmelisiniz. Müşteri hizmetlerinden bilgi alabilmeniz için tane tane sorununuzu anlatmalısınız. Açık ve net olduğunuz zaman sonuç odaklı bir geri dönüş alabiliyorsunuz.

Telefon dışında iletişim kurmak istiyorsanız o zaman mail ile iletişime geçmelisiniz. Bunun için cozum@enpara.com adresine mail atabilirsiniz.

Enpara Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Enpara müşteri hizmetleri bölümüne bağlandığınız zaman kolay bir şekilde müşteri temsilcisine ulaşabiliyorsunuz. Başka bankalarda olduğu gibi uzun uzun tuşlama yapmanıza gerek kalmıyor. Ana menüye ulaştığınız zaman 3 adım sunuluyor. Bunların biri bakiye bilgileridir. Diğeri şifre değiştirme ve sonuncusu yani 3’e basma işlemlerinde temsilciye direkt olarak bağlanabiliyorsunuz.

Bakiye Bilgileri: Bakiye bilgilerinizi öğrenmek için ana menüde 1’e basmanız isteniyor. 1’e bastığınız zaman bakiyenizi sorgulayabilmeniz için kart şifreniz isteniyor. Daha sonra telesekreter bakiyenizin ne kadar olduğunu sizlere söylüyor.

Şifre Değiştirme: Şifrenizi değiştirmek için öncelikle 2’ye basmalısınız. Şifre değiştirebilmeniz için mutlaka mevcut şifrenizi vermeniz gerekiyor. Daha sonra sizden yeni şifrenizin yazılması talep ediliyor. Bu şifreyi teyit etmeniz de çok önemlidir. Ardından şifreniz değiştirilmiş olacaktır.

Müşteri Temsilcisi: müşteri temsilcisine hemen bağlanmak istiyorsanız ana menü üzerinden 3’e basmalısınız. Telesekreter bağlantı öncesinde tüm konuşmalarınızın kayıt altına alındığını iletecektir. Kayıt altına alınması güvenlik açısındandır. Hem bankayı hem de sizi korur. Herhangi bir problem yaşandığı zaman mahkeme izni ile kayıtlar dinlenebilir ve haklı olan taraf tespit edilebilir.

4 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
 • en para temsilci

  enpara kredi kartı yapılandırma müşteri hizmetlerine bağlanma, ayrıca Bu makalede göstermiş olduğunuz nefes kesici temel bilgiler için bir kez daha teşekkür etmek için size bir yorum göndermem gerekiyordu