Siemens Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Müşteri temsilcisine Direk Bağlanma numarasını aşağıda verdiğimiz Siemens AG (Berlin ve Münih), Avrupa’da en büyük teknoloji şirketidir. 170 yıldan fazla inovasyon, mühendislikte zirve, güvenilirlik ve kalite yönleriyle her zaman önde olan uluslararası bir teknoloji şirketidir. Tüm Dünyada faaliyet gösteren Siemens, otomasyon, elektrifikasyon ve dijitalizasyon alanlarına önem ve ağırlık vermektedir. Enerjiyi ve doğal kaynakları, en verimli şekilde kullanan, teknolojileriyle üretimde dünyanın büyük oyuncuları arasında olan Siemens, verimli enerji üretimi ve enerji iletimi çözümlerinde ve tedariğinde lider durumda bulunmaktadır. Siemens ayrıca altyapısıyla endüstri için otomasyon, sürücü ve yazılım çözümlerinde öncülük etmektedir.

Siemens Müşteri Hizmetleri

Şirket, bunun yanı sıra tıbbi görüntüleme sistemleri yani manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi vb. tedarikçisidir ayrıca klinik IT alanları ile birlikte, laboratuvar diagnostiği konusunda da lider konumdadır.  Eylül 2017 sonu itibariyle Siemens’in dünya genelindeki çalışan sayısı 372 bin civarındadır.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma numarası 444 0 747’dir. Ayrıca müşteri hizmetleri E-Mail ile ulaşmak için callcenter.tr@siemens.com mail adresini kullanabilirsiniz.

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?