Yotel Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Yotel Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Yotel, İngiltere merkezli dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren global bir turizm firmasıdır. Türkiye’deki ilk defa işletme açan Yotel, İstanbul’un Yeni Hava limanınında yerini aldı. Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarasını yazımızda bulacağınız Yotel; Dünyanın en büyük havalimanlarından olan İstanbul Havalimanında, terminal içinde konumlandırılmış oteller arasında en büyüğünü İGA ile inşa ederek, İGA ortaklığı ile işletmektedir.

Dünyanın en büyük Hava ulaşım merkezlerinden olan İstanbul Havalimanı, hem Yotel hem de Yotelair’a ev sahipliği yapıyor. Havalimanı terminalinin kara tarafında, güvenlik ve pasaport kontrolünden önce, 277 kabin, esnek toplantı salonları, spor salonu, ve eksiksiz bir bar ile restoran bulunan Yotel’i bulacaksınız. İsterseniz sadece birkaç saat, ister gece boyunca, yada isterseniz sabahın erken saatlerinde uçuş yaparken, İstanbul Havalimanı oteli, hava yolunda veya karada sizleri bekliyor olacak.

Seyahat

YOTELAIR ile çok daha akıllı seyahat edin. Yakalamak için çok erken bir uçuşunuz, sıkıcı şekilde çok uzun süren bir geçiş veya konaklama ya da ertelenmiş bir uçuş. Yotelair, güvenlik ve pasaport kontrolünden sonra, gümrüksüz alan içinde uygun bir konuma sahip tek oteldir. Havalimanında olmak, kalkış kapısından sadece birkaç dakika uzakta olduğunuz manasına gelir ve otele gelmeden önce çantalarınızı kontrol etmeniz gerekir. Rahatlamak, uyumak ve yenilenmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız, böylece bir sonraki varış noktanıza en iyi formda ulaşabilirsiniz. İster bir gecede ister bir kaç dakika kalsın, İstanbul Havalimanı otelimizin hava ya da kara tarafları kafanızı rahatlatabileceğiniz yerdir.

Kabinler

YOTEL Istanbul Airport (Landside), toplam 277 otel odasına veya biz YOTEL’de adlandırdığımız kabinlere sahiptir. Hepsinde benzersiz, bellek jel yatak ve lüks yataklarımız bulunur; gençleştirici yağmur duşları; rahatlatıcı ruh hali ışıkları; sayısız şarj noktası ve içerik akışı için akıllı telefonunuzla veya tabletinizle eşleştirebileceğiniz akıllı TV’ler.

Toplantı Odaları

Yotel Istanbul Airport (Landside) bir dizi esnek toplantı ve resmi yönetim kurulu toplantıları, kurumsal etkinlikler, ekip oluşturma, beyin fırtınası, eğitim gezileri veya işbirliğine dayalı işbirliği için uygun etkinlik alanlarına sahiptir. Toplantı salonları küçük özel toplantıların yanı sıra bir odada 155 misafirin daha büyük kapasitelerini barındırabilir. Tek ve birleşik stüdyolarımız 200 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahiptir ve bu sayede iş ihtiyaçlarınız için hedef haline gelir.

Müşteri Temsilcisi

YOTEL Istanbul Airport (Landside)
Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, Arnavutköy, 34283, İstanbul Türkiye

Yotel Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 0212 942 6666
Reservasyon E-Posta: istanbul.reservation@yotel.com

 

8 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?