O Ses Türkiye Seyirci Başvurusu ve İletişim Numarası

O ses Türkiye 10 Ekim 2011 tarihinden itibaren Türkiye’de Acun’un sunuculuğu ile ekranlarda yayınlanmaktadır. Yıllardır popülerliğini kaybetmeden farklı müzisyenlerin konukluk ve jürilik yaptığı bir ses yarışmasıdır. Popülerliği gün geçtikçe artmaktadır.

O Ses Türkiye izleyicisi olabilmek için belli formları doldurmak gerekmektedir. Yine O Ses Türkiye çağrı merkezi üzerinden istek soru öneri ve görüşlerinizi bildire bilmeniz mümkündür. O ses Türkiye stüdyosu İstanbul Beşiktaş’ta  olup O Ses Türkiye telefon numarası 0 212 987 30 70’tir. Bu telefon numarası ile detaylı bilgi elde edebilir sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

O Ses Türkiye telefon numarası çağrı merkezi iletişim

0212 331 81 00’dır. Bu numarayı kullanarak siz de merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgi edinebilir şikayet ve önerilerinizi bu numara aracılığıyla bildirebilirsiniz. O ses Türkiye seyirci başvurusu tv8’in başvuru sayfası üzerinden yapılabilmektedir. Bu sayfa üzerinden dolduracağınız form TV8 seyirci başvuru taahhütnamesi ile başvuru talebinizi iletebilmektesiniz.

Bu konumuzda; o ses türkiye, o ses türkiye başvuru formu, o ses türkiye seyirci başvurusu, o ses türkiye iletişim numarası, o ses türkiye telefon numarası, o ses türkiye çağrı merkezi, o ses türkiye seyirci başvuru telefonu gibi yazılar yer almaktadır.

TV8 başvuru sayfası üzerinden dolduracağınız formda adınız soy adınız e-mail adresiniz doğum tarihiniz telefon numaranız yaşadığınız il katılım yapmak istediğiniz yarışma kaç kişi olduğunuz gibi bilgiler doldurulmak zorundadır. Daha sonra kişisel verilerin işlenmesine ilişkin seyirci başvuru aydınlatma metnini okunup TV8 seyirci başvuru taahhütnamesi onaylandıktan sonra başvurumuzu güvenli bir şekilde gönderebilmektesiniz. 

Direkt olarak TV8 O Ses Türkiye seyirci başvurusu yapmak istiyorsanız Acun medya üzerinden O Ses Türkiye seyirci başvurunuzu yapabilirsiniz burada da diğer formda doldurdunuz bilgileri doldurarak yine başvuru taahhütnamesini imzalayıp güvenli bir şekilde başvuru yapabilmektesiniz.

O Ses Türkiye Seyirci Başvurusu

O Ses Türkiye TV8 üzerinden yayınlanan ve Türkiye’de en çok izlenen programlardan birisidir. İzlenme oranlarının yanı sıra 2011’den beri aynı heyecan ile halk tarafından takip edilmektedir. Ancak uygulama bakımından canlı bir şekilde televizyona verilmesi mümkün olmadığından siz de O Ses Türkiye seyirci başvurusu yaparak canlı bir şekilde ve güzel bir deneyim elde ederek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen formu doldurup yolladığınız takdirde başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza sms ile QR kodu ve ID gönderilecektir çekime giriş esnasında görevli personele QR kodunuzu veya ID’nizi gösteriniz. QR kodu tek kullanımlıktır. QR kodu olmayanlar çekime alınmayacaklardır. O Ses Türkiye iletişim numarası üzerinden yukarıdaki bahsi geçen form ile ilgili bilgi alabilmeniz mümkündür. Yine bu iletişim numarasını kullanarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

O Ses Türkiye’ye Seyirci Olarak Katılmak

O Ses Türkiye canlı olarak  yayınlanmadığı için daha önceden seyirci başvurusu ile seyircileri belirlenmektedir. Bu şekilde siz de önceden yapacağınız başvurularla O Ses Türkiye’yi canlı olarak izlemek jüri üyelerini ve katılımcıları televizyon programında yayınlanmadan önce görmek için canlı seyirci olarak O Ses Türkiye’ye katılabilirsiniz. Bu katılımı gerçekleştirmek için yapılması gereken işlemler TV8 üzerinden yapacağınız seyirci başvuru formunda belirtilmektedir. Başvurunuza olumlu dönüt aldığınızda size ait olan QR kodunuzu saklamanız gerekmektedir. Tek kullanımlık olan bu kod giriş yapabilmeniz için gereklidir. QR kodu olmayanlar maalesef stüdyoya alınmayacaklardır.

Siz de arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirerek, ölümsüz bir anıya sahip olmak istiyorsanız bir an önce TV8 üzerinden O Ses Türkiye başvuru formunu doldurarak gerekli bilgileri edinip seyirci koltuklarınızdaki yerlerinizi alabilirsiniz. O Ses Türkiye Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin doğruluğuna dikkat ediniz. Çünkü seyirci olarak katılım sağlayabilmek için bilgilerinizin doğru olması gerekmektedir. Seyirci olarak formu doldurmadan önce iletişim numarasından bilgi alabilmeniz mümkündür.

12 Nisan 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?