Netflix Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Netflix Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır

İnternet üzerinden gerçek zamanlı veri akışı alanında uzmanlaşan Amerika kökenli kuruluş, dizi film yapımı ve dağıtımı alanında da kendisini geliştirerek Netflix’i oluşturmuştur. 1997 yılında kurulan platform, birçok dizi, film ve belgesele ev sahipliği yapmaktadır.

190’dan fazla ülkede kullanılan Netflix, 130 milyon ücretli kullanıcıya çeşitli türlerde ve dillerde belgesel, sinema filmi ve dizi sunmaktadır. Tüm kullanıcıların platformu keşfedebilmesi adına, üye olmalarından itibaren 1 ay boyunca sınırsız kullanabildiği Netflix, eğer memnun kalmazsanız herhangi bir ücret ödemeden abonelikten çıkmanıza olanak sağlıyor. Eğer dizi, film ya da belgesel tutkunu iseniz Netflix tam da size göre! Temel, Standart ve Özel seçenekleri bulunan platform, kendinize en uygun paketi seçebilirsiniz.,

Temel Paket

Aynı anda yalnızca tek 1 telefon ya da tablette izleyebileceğiniz bu paket, standart çözünürlük sunmaktadır. 1 aylık fiyatı 17,99 liradır.

Standart Paket

Aynı anda yalnızca 2 adet ekran üzerinden izleyebileceğiniz standart paket aynı zamanda HD görüntü kalitesi sunmaktadır. 1 aylık fiyatı 29,99 liradır.

Özel Paket

Aynı anda 4 adet ekrandan izleyebileceğiniz bu paket, yalnızca HD değil aynı zamanda ultra HD çözünürlük sağlamaktadır. 1 aylık fiyatı 41,99 liradır.

Seçeceğiniz tüm paketlerde dilediğiniz içeriği telefonunuza ya da tabletinize indirebilir, internete bağlı olmadığınız anlarda tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Dilerseniz yayın planınızda değişiklikler gerçekleştirebilir, standart paketten özel pakete ya da özel paketten temel pakete geçiş yapabilirsiniz.

Ödeme yapmadığınız ay içeriklere ulaşmanız engellenir, ancak ödeme yaptığınız takdirde kaldığınız yerden kaliteli içeriklerin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Netflix kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Tüm işlemlerinizi web sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Netflix Müşteri Hizmetleri

Web sitesinin yeterli olmadığı anlarda canlı destek almanız da mümkündür. Özel bir numarası bulunmayan Netflix müşteri hizmetlerine ulaşmak için uygulama üzerinden ücretsiz ve hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. İngilizce dil desteği de bulunan Netflix, tüm kullanıcılarına eşit ölçüde, güvenilir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Görüşme sırasında daha hızlı hizmet almak isterseniz 997626 şeklindeki kodu tuşlayabilirsiniz.

Netflix müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir diğer yol ise canlı sohbet eklentisidir. 11:00-23:00 saatleri arasında dilediğiniz her an web sitesi üzerinden bağlanabilir, yetkililerle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

14 Ağustos 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?