Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sefamerve E-ticarete 2012 yılında başlamış ve online alışverişin en popüler markalarından olma başarısını göstermiştir. Müşteri Hizmetleri iletişim telefon numarasını paylaşacağımız, ülkemizin Tesettür Giyimdeki lider kuruluşlarından olan Sefamerve, tesettürlü hanımların tercih ettiği alışveriş platformları arasında en çok rağbet görenlerdendir.

Sefamerve Muhafazakar hanımların kıyafet sorunlarını tespit edip bunu çözmek üzere kurulmuş, tesettür giyimde modaya yön veren bir marka olmuştur. Kanada’da moda okuyan tesettürlü bir hanımefendinin girişimi ile başlamış bu akım tesettür giyimin dünyadaki yününü değiştirmiştir. günde 20 binde fazla ürün çıkışı yılda 150 milyon TL’den fazla ciro ile dünyada da hızlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.

Tesettür giyime yeni ürünler, yeni ürünlerden kasıt yeni modeller değil, daha evvel tesettür giyim sektöründe olmayan ürünleri tesettür giyime uyarlayarak çok çeşitli alternatifler sunmayı başarmışlardır. Tesettür giyimde kullanılan bazı ürünleri de geliştirerek daha kullanışlı ve daha  rahat hale getirmişlerdir.

Büyümelerinde sosyal medyanın etkisi de çok büyük olmuştur. Kurucu ortak Mehmet Okur’un bu platformda tecrübeli olması Facebook ve reklam alanında eğitimli olması Sefamerve markası için ciddi avantaj oluşturmuş ve sosyal medya alanında hızlıca büyüme sağlamışlardır.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 0850 221 3040 Bu numara ile sipariş verebilir, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yine bu numaradan tedarikçi olmak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı yazımızın yorum kısmına bu marka ile alakalı alışveriş tecrübelerinizi yazarak insanlara yardımcı olabilirsiniz.

tesetturvagonu.com ile alakalı yazımız çok yakında blogumuzda olacaktır.

Tesettür Vagonu | Tesettür Giyim

 

27 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)