BTA Unlu Mamuller Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası

BTA Unlu Mamuller Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası ve BTA Caterin ile alakalı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. BTA Cetering Atatürk Hava limanında ve dünyada bir çok hava limanında restoran ve cafeleri işleten, ayrıca TAV’ın İDO yani Deniz Yolları işletmesini aldıktan sonra, buralarda da yeme içme sektöründe hatırı sayılır bir yeri olan, ödüllü aşçıları ve uluslararası katıldığı organizasyonlarda ödüller alan TAV holding’e bağlı bir yemek şirketidir. Atatürk Havalimanı kapandıktan sonra,  Yeni İstanbul Havalimanında da faaliyetlerine devam edecektir. ancak Atatürk Havalimanındaki tekelleşmiş hakimiyeti İstanbul Havalimanında  olamayacak. Zira burada 8-10 dükkan ancak alabildiler. Yine de dünyada 8 ülkede faaliyet göstermektedir. Suudi Arabistan ve Umman bunlar arasında en büyük organizasyonlardır.

CAKES&BAKES

Kıraç’taki büyük fabrikasında üretilen ürünler birçok noktaya taşınmaktadır.  Fabrika ayrı bir şirket statüsündedir. Cakes&Bakes isimli fabrikada tabldot yemekten alacart’a, pastadan böreğe aklınıza gelebilecek birçok yiyecek üretilmektedir. Türkiye’de bir çok dev gıda zincirininde tedarikçiliğini yapmaktadırlar. Yeni Havalimanında kapasitelerinin çok altında yer alması sebebiyle üretimleri düşse de, aynı binada lokum ve baklava imalatının yapılması ve İstanbul Havalimanında DUTY FREE noktalarında satışının olması kendileri içi gayet iyi bir sonuçtur.

Marka ve İş Ortakları

Tadında Anadolu, Cakes&Bakes ve Sweet Delights başlıca markalarıdır. Starbucks, Burger King, MC Donalds, Simit Sarayı başlıca tedarikçiliğini yaptığı zincir mağazalardır.

BTA Unlu Mamuller Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası

0212 671 86 00 Fax: 0212 671 86 10

Adres: Osmangazi Mah 2647. Sok. No:5  Esenyurt/ İstanbul – Türkiye

1 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?