Papara Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Papara Çağrı Merkezi İletişim Numarası ve Papara ile alakalı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Paypal gibi bir devin ülkemizi terk etmesinden sonra çok sayıda alıcı ve satıcı olan kullanıcıyı mağdur etmiştir. Akabinde çok sayıda alternatif ortaya çıkmıştır ancak bu açığı kapatabilecek kaliteli birkaç girişim arasında dikkat çeken Papara, yapmış olduğu kampanyalar ile ön planda olmayı başarmıştır.

Neden Papara?

Papara; hesaplı, kolay, sınırsız ve çok hızlı sloganları ile gizli ücretlerin olmadığı, hesap açmanın kolaylığı ki sadece telefon numarası yeterli, 18 yaş yerine 13 yaş sınırının olması ve kullanılan platformlarda örneğin oyun sektöründe tek tıkla ödeme yapılabiliyor olması Paparalı olmayı avantajlı hale getiriyor.

Papara Card bir ön ödemeli karttır. Ne demek ön ödemeli kart yani yükledikçe kullanabilir ve harcarsın. Bu da  diğer bankaların vermiş olduğu kredi kartlarındaki senin olmayan limitleri harcayıp borç içine girmekten kurtarır. Bu kart ile internette ve günlük ödemelerde kartınızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz ATM’den 7/24 para çekme işlemi yapabilirsiniz. Mastercard güvencesi ile tüm dünyada kullanabilirsiniz.

Papara Merkezi İstanbul’dadır. Adres: Üçpınarlar Caddesi, Üçer Sk. No:8, 34696 Üsküdar

Papara Çağrı Merkezi İletişim Numarası 0850 340 0 340

Papara Faks Numarası 0 216 545 67 50

Papara Mail Adresi:  destek@papara.com

Papara Çağrı Merkezi İletişim Numarası ile alakalı diğer görseller

Papara esasında bir cüzdan. Ama bizim şimdiye kadar tanıdığımız farklı ödeme sitemlerine göre bir çok avantajı olan bir cüzdan. Öncelikle şunun altını çizelim Papara üyesi olmak ve paparanın sunduğu avantajlardan faydalanmak için 18 yaşınızı doldurmanıza gerek yok. 13 yaş ve üzeri herkes Paparaya ücretsiz bir şekilde üye olup servisin tüm avantajlarından faydalanabiliyor.

Bu güzel bir avantaj, internet üzerinden alışveriş, para harcama vs. artık 18 yaş altına düşmüş durumda. Çünkü, internet üzerinden yemek söyleme veya oyun satın alma ve oyun içi içerik satın alma derken, bu tarz kullanımlar artık 18 yaş altına inmiş durumda. Bu alışverişler 18 yaş altına çekilmişken, Papara kullanıcılarına 18 yerine 13 yaş sınırı koyması Paparayı öne atan avantajlardan bir tanesi.

Papara’nın bir diğer avantajı 7/24 para transferi yapılabiliyor olmasıdır. Bir çoğumuz bankacılık sistemini kullanıyor durumda. Bankalar aracılığı ile para transferinde karşı taraf transferi yapan kişinin bankasından farklı ise para EFT yapılabiliyor ve bu sebeple belli bir saatten sonra bu işlem yapılıyor ise transfer ertesi güne kalıyor. Papara’da ise 7/24 bu işlemin yapılabiliyor olması yine Papara’yı öne atan avantajlardandır.

2 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?