Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank müşteri hizmetleri ile müşterilerine konforlu bir şekilde işlem yapma imkanı sunuyor. Evinizden ya da iş yerinizden Akbank bankalarını ziyaret etmeden telefondan müşteri hizmetlerine bağlanarak pek çok işlemi yapabilirsiniz.

1948 yılında kurulan Akbank pamuk üreticilerine finansal destek amacı ile kurulmuştur. Bir grup iş adamı tarafından kurulan bu banka Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi haline gelmiştir. Akbank müşteri hizmetleri telefon şubesi yardımı ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi telefon ile gerçekleştirirken ileri teknolojisi sayesinde tuşlama yapmadan sesle yönlendirme ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanarak işlem yapmak oldukça kolay. Bankacılık işlemleriniz için müşteri hizmetlerine bağlanmak için şu adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle cep telefonlarınızdan ya da ev ya da iş telefonlarınızdan Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25 numaralarını tuşlayınız ve ardından arama başlatınız.
  • Aramanın ardından eğer Akbank müşterisi iseniz ve aramayı kendi cep telefonunuzdan gerçekleştirmeniz durumunda müşteri hizmetlerindeki robot ses size doğrudan isim ve soy isminizle hitap ederek görüşmeyi başlatacaktır.
  • Aramanın ardından müşteri hizmetlerindeki robot ses Türkçe bilmeyen ya da yabancı kullanıcılar için “for English please press nine” cümlesini seslendirir. Bu cümlede İngilizce için 9’u tuşlayın diyerek yabancı kullanıcıların İngilizce bir şekilde müşteri hizmetlerinden yararlanmasına olanak sağlar. Bu cümleyi duyduktan sonra siz dinlemeye devam etmelisiniz.
  • Daha sonrasında robot ses size nasıl yardımcı olabilirim diyecektir.
  • Size nasıl yardımcı olabilirim cümlesinin ardından birkaç kelime ile ne yapmak istediğinizi açıklayacaktır. Sesle yönlendirme teknolojisi sayesinde tuşlama yapmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri 0850

Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bakiye sorgulama, kredi kartı borç bilgilerini öğrenme ve virman gibi pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Akbank telefon şubesi sayesinde nerede ve ne zaman olursa olsun cep telefonunuz ile bankacılık işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Akbank müşterisi olmayan bireyler de Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 25 25 ya da 444 25 25 numaralı telefonu tuşlayarak ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilir hatta şubeye gitmeden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Akbank bireysel müşteri hizmetleri için telefonunuzdan Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlamalısınız. Daha sonrasında yapmak işlediğiniz işlemi sesli olarak söyleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartı müşteri hizmetleri telefon şubesine bağlanarak talep edilebilmektedir. Ayrıca kredi kartınızın bakiyesini arttırma ya da hesap özeti gibi işlemleri de Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma için müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşladıktan sonra müşteri temsilcisi diyerek doğudan müşteri temsilcisi ile bir görüşme yapabilirsiniz.

Akbank Direk Müşteri Hizmetleri

Akbank direk müşteri hizmetleri için telefon numarası ile bağlanabileceğiniz gibi web sitesi üzerinden de bağlanabilirsiniz. Akbank resmi internet adresine giderek sitede yer alan mal adresine direkt mesaj gönderebilir ya da sitenin size nasıl ulaşabiliriz bölümüne bilgilerinizi girerek direkt bölümüne erişmiş olursunuz.

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma için telefon numarasını da kullanabilirsiniz. Direkt bağlanma oldukça pratik olup kolay yoldan müşteri temsilcisi ile görüşme başlatır. Ayrıca mail üzerinden de direkt mesaj göndererek müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Akbank ATM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank Müşteri Hizmetleri ATM üzerinden de gerçekleştirilebilmekte olup bazı bankacılık işlemlerinizi ATM yolu ile yapabilirsiniz. Akbank ATM müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25’tir. ATM’de işlem yapma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız bu telefon numarasını cep telefonunuzdan tuşlayarak müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Akbank Müşteri Hizmetleri telefon numarasını tuşladıktan sonra yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak söyleyerek tuşlama yapmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank BES Müşteri Hizmetleri

Akbank Bireysel Emeklilik Sistemi ile çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Bireysel emeklilik sistemi %25 devlet katkısı ile oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. 18 yaşından büyük tüm bireylerin başvurabileceği bireysel emeklilik için Akbank şubelerine giderek bireysel emeklilik hesabı açtırabilirsiniz. Ayrıca bireysel emeklilik hesabınızı Akbank telefon şubesi ile evinizden de başlatabilirsiniz.

Hızlı emeklilik planı hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini inceleyebilirsiniz. Akbank web sitesinde bes başvuru için ayrılmış bir bölüm bulunmaktadır. Bes başvuru için tıklayınız yazan bölüme tıkladığınızda Akbank müşteri temsilcileri sizi cep telefonunuzdan arayarak bir görüşme başlatacaktır. Detaylı bilgiyi bes müşteri temsilcileri tarafından alabilirsiniz.

Akbank Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Akbank emeklilik müşteri hizmetleri telefon numarası ile gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Bireysel emeklilik başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler 444 25 25 numaralı telefonu tuşlayarak bireysel emeklilik başvurusu yapmak istediğini sesli olarak dile getirmelidir. Daha sonra müşteri temsilcisine bağlanarak bireysel emeklilik hakkında detaylı bilgi alabilir ve gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Ayrıca Akbank web sitesi üzerinden de bireysel emeklilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı İptali Müşteri Hizmetleri

Akbank kredi kartı iptali müşteri hizmetleri arayıcılığı ile gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Akbank müşteri hizmetleri kredi kartı hakkında pek çok işlem müşteri temsilcisine bağlanmadan sesli yanıt sistemi ile gerçekleştirilebilmektedir. Kredi kartı limit artırımı, kart şifre işlemleri,  kredi kartı borç ödeme gibi pek çok işlem sesli yanıt ile yapılabilmektedir. Akbank kredi kartı iptali ise müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra bir müşteri temsilcisine bağlanarak yapılabilecek bir işlemdir. Kayıp çalıntı gibi durumlarda da Akbank kredi kartı iptali için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kartın iptalini sağlayabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Akbank müşteri hizmetleri 24 saat açık mı? Evet, Akbank müşteri hizmetleri haftanın 7 gün 24 saati hizmet vermektedir. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sesli yanıt teknolojisi ile yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak söyleyerek hiçbir tuşlama yapmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Akbank müşteri hizmetleri arama ücreti kullanmış olduğunuz telefon operatörünün belirlediği tarife üzerinden alınır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Akbank müşteri hizmetleri açmıyor ya da bağlanmıyor gibi bir problem yaşadığınızda telefonu kapatıp bir süre sonra tekrar aramayı deneyiniz. Akbank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermekte olup sesli yanıt teknolojisi ile pek çok işlemi müşteri temsilcisine bağlanmadan gerçekleştiriyor. Siz de müşteri hizmetleri telefon numarasını tekrar arayarak sesli yanıt teknolojisi ile işlemlerinizi yürütün, Eğer bir müşteri temsilcisine bağlanmak istiyor iseniz de bunu sesli olarak dile getirin.

Akbank Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanma kolay yolu 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaraları telefonları aramak olacaktır. Bu numaraları telefonunuzdan tuşlayarak müşteri hizmetlerine kolay ve pratik bir şekilde bağlanabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri bağlanma oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

16 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?