A Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası

A Haber’de; şahit olduğunuz ve kayıt altına aldığınız, yayınlanarak gün yüzüne çıkmasını istediğiniz olayları WhatsApp İhbar hattına ileterek yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Kanal, WhatsApp ihbar hattına gelen bilgileri değerlendirerek haber olarak yayınlamaktadır.

A Haber

Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık Anonim Şirketi bünyesinde yayın yapan haber içerikli bir TV kanalıdır. Sabah haberlerini Erkan Tan sunmaktadır. 51 yaşındaki sunucu Ankara doğumludur. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. TRT sprikerlik sınavını kazanıp TRT Ankara Televizyonunda kariyerine başladı.

Yayın Akışında; Ekonomi bülteni, Canan Barlas ile Gündem, Ajans Yeni gün ve gece haberleri ile devam etmektedir. A Haber programlarında yer alan bir çok yazar vardır. Mehmet Barlas, Melih Altınok, Engin Ardıç, Haşmet Babaoğlu, spor tarafında Gürcan Bilgiç, Ahmet Çakar, Erman Toroğlu bunlar arasında yer almaktadır. Kanal, bazı durumlar da ATV ile ortak yayın yapmaktadır.

Akşam Ajansını Salih Nayman Sunmaktadır. Başarılı sunucu 1978 Ankara doğumludur. Ankara İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunudur. Turkuvaz medya bünyesinde 2009 yılından beri görev almaktadır. Akşam bülteninin yanı sıra Salı günler Memleket meselesi programının sunuculuğunu yapmaktadır.

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası: 0505 188 10 00

Telefon: 444 888 1

Fax: 0212 354 46 59

Mail: haber@ahaber.com.tr

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası ile alakalı görseller.

A Haber Whatsapp İhbar Hattı

23 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?