Teknosacell Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknosacell Müşteri Hizmetleri Numarası, temsilciye hızlı bağlanma ve operatör ile alakalı diğer bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Teknosa; teknoloji ürünlerinin yanında TEKNOSACELL adıyla 2015 senesinden beri GSM sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Teknosacell Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiyede bulunan teknosa firmasının sağlamış olduğu GSM hizmetidir. Teknosa teknoloji ürünlerini mağzalarında satan ve Türkiyenin bir çok noktasında bulunan büyük bir firmadır. TeknosaCELL kendi baz istasyonlarını değil diğer gsm şirketlerinin baz istasyonlarını kullanırlar ancak kampanyaları veya tarifeleri tamamiyle kendisi oluşturur.

Eğer TeknosaCELL’den bir hizmet alıyorsanız aşağıdaki telefon numaralarından TeknosaCELL ile iletişim kurabilirsiniz. Tarifenizi, kampanyalarınızı yada sorunlarınızı aşağıdaki telefon numarasından dile getirerek sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Bu yazımızda teknosacell iletişim numarası, teknosacell müşteri hizmetleri, teknosacell çağrı merkezi, teknosacell müşteri temsilcisi, teknosacell telefon numarası, teknosacell müşteri hizmetleri ara, teknosacell fatura borcu sorgulama, teknosacell paketleri, teknosacell hat fiyatı, teknosacell şebeke sorunu ve teknosacell fatura ödeme noktaları gibi konuları ele aldık.

TeknosaCELL şebeke sorunu hergün ilerleyen teknoloji ve baz istasyonları ile giderilmeye devam edilmektedir. Türkiye’nin çoğu yerinde iletişim sorunu yaşanmasada Türkiye’nin bazı bölgelerinde sorunlar meydana gelebilmektedir. Böyle bir sorun varsa Teknosacell müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bildirmeniz takdirde yetkililer sizlere gereken bilgiyi vereceklerdir.

Neden Teknosacell?

TEKNOSACELL, tarifelerinin yanında anında indirim çekleri ile Teknosa’daki bir çok teknolojik ürüne daha makul fiyata ulaşabiliyor ve bu şekilde alışveriş çok daha avantajlı ve keyifli hale geliyor. Faturalı ve Faturasız hat seçenekleri ile sizde bu hizmetten yararlanabilirsniz.

TeknosaCELL müşteri hizmetler iletişim numarası ve fatura ödeme

Teknosacell Kullanıcıları;

  • 0850 222 5599 Müşteri Hizmetleri ile,
  • Teknosa Mağazalarında
  • teknosacell.com web sitesinden Online İşlemler Sayfasından,
  • PTT şubelerinden
  • Tüm banka Şubeleri, ATM’ler ve internet bankacılığı aracılığı ile faturalarını ödeyebilir.

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş nasıl yapılır

  • 0850 222 5599 Teknosacell müşteri hizmetlerini arayarak,
  • Teknosa Mağazaları’na giderek geçiş yapılabilir.

Teknosacell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli komut başladığında önce “3” tuşuna ardından “Yıldız” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Teknosacell Müşteri Hizmetleri Numarası ile alakalı diğer resimler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?