Türk Telekom İşyerim Müşteri Hizmetleri Numarası

TT İşyerim, TTelekom’un işyeri sahiplerine, esnaf ve Kobilere avantajlı fırsatlar sunduğu bir platformdur. İşyeri sahipleri internet, mobil ve sabit telefon giderlerini, burada yayınlanan fırsatları değerlendirerek en aza indirebilirler.

TT İşyerim Müşteri Hizmetleri numarası bireysel müşterilere göre farklıdır. Aşağıda vereceğimiz numara ile hızlıca bağlanarak talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. TTelekom İşyerim Çağrı Merkezi, uzman olan müşteri hizmetleri personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Müşteri Hizmetleri

Kobi ve Esnaflar TTelekom İşyerim ile alakalı talep, öneri ve şikayetlerini 444 5 444 numaralı telefon ile kolayca iletebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları

Ayda 19.90TL’den başlayan fiyatlar ile limitsiz internet fırsatı yakalayabileceğiniz “İnternetsiz İşyeri Kalmasın” kampanyasından, 69,90 TL’den başlayan “İşte güçlü internet” kampanyasına çeşitli size uygun kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom’lu olduğunuzda mobil uygulamada olan Sil Süpür kampanyasında Bedava İnternet kazanabileceğiniz gibi konuşma, mesajlaşma gibi bedava  işinize yarayacak hediyeler kazanabilirsiniz. Siz de işyerinizi uygun fiyatlı Türk Telekom İşyerim paketleriyle internet dünyasına taşıyarak işlerinizi kolayca büyütebilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom Bedava İnternet 2019 kampanyaları arasında Yıllar devam kampanyası mevcuttur. Bu kampanya ile yarı fiyatına ihtiyacınız kadar GB’ların sahibi olabilirsiniz. Yani kullandığınız internetin yarısı Türk Telekom Bedava İneternet olacaktır.

23 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?