Piazza AVM İletişim Numarası ve Müşteri Hizmetleri Telefonu

Piazza alışveriş ve yaşam merkezlerinin ilki Samsun’da Rönasans holding tarafından açılmış olup, Şanlıurfa, Kahramanmaraş gibi illerimizde de şubeleri açılmıştır. Piazza AVM iletişim numaraları aşağıdaki gibi olmakla beraber karadeniz bölgesinin en büyük AVM’si olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Piazza AVM Telefon Numarası

Piazza AVM firmasında yer alan bazı yerli ve yabancı markalar şu şekildedir.

Piazza AVM Firmalar ve Mağazalar : 5M Migros, Adidas, ADL, Aker, AltnMakas, Altınbaş, Armağan Oyuncak, Armine, Atasun Optik, Avva, Bambi, Bay Döner, Beymen Club, Boyner, Burger King, Civil, Colin’s, D&R, Dagi, Damat Tween, Defacto, Deichmann, Derimod, E-Bebek, English Home, Ets Tur, Eczane, Fenerium, FLO, Flormar, H&M, Haribo, Gratis, Hummel, İpekyol, Joker Baby, Kahve Dünyası, Karaca, Kemal Tanca, KFC, Kiğılı, Koton, Lacoste, LC Waikiki, Mado, Mavi, Mc Donald’s, Mango, Media Markt, Mudo, Nike, Özdilek, ÖzSüt, Penti, Pidem, Popeyes, Sarar, Starbucks, Süvari, Tavuk Dünyası, Tefal

Piazza AVM Sinemaları Firması Cinemaximum’dur. Cinemaximum Sinema bileti almak isterseniz Cinemaximum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Piazza Alışveriş Merkezi içerisinde aynı zamanda çocuklar için bir çok aktivite alanı mevcut. Çocuklarınızı rahatlıkla buradaki alanlara bırakarak rahat bir şekilde alış verişinizi yapabilirsiniz. Piazza Alış veriş merkezi ile ilgili bir sorunuz varsa Piazza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası aşağıdaki şekildedir.

Piazza Alışveriş Merkezi için en çok aranan kelimeler: piazza avm çağrı, piazza avm iletişim, piazza avm iletişim numarası, piazza avm müşteri hizmetleri, piazza avm telefonu, piazza avm telefon numarası, Samsun piazza avm telefon, Şanlıurfa piazza avm telefon, Kahramanmaraş piazza avm telefon, piazza avm irtibat, piazza avm şikayet, piazza avm şikayet hattı, piazza avm şikayet, piazza avm çağrı merkezi, piazza avm iletişim numarası

Piazza AVM İletişim Numarası : 0850 207 5767

Piazza Alış veriş merkezi son zamanlarda yapılan en iyi alış veriş merkezlerinden bir tanesidir. Müşteri karşılama kapasitesi oldukça büyük olan Piazza, müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmak için yukarıdaki telefon numarasını oluşturmuştur ve bu numara ile şikayetleri dinleyip çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Piazza AVM içerisinde teknoloji market olarak Media Markt bulunmaktadır. Tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı buradaki firmadan karşılayabilir yada bu mağazadan aldığınız ürünlerde bir sorun yaşamanız halinde buraya gidip ürününüzü servise verebilirsiniz.

Aynı şekilde Piazza AVM içerisinde bulunan Karaca, Tefal gibi ürünlerde de aynı şeyi uygulayabilirsiniz.

13 Ekim 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?