Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası tatil sezonu yaklaşırken mutlaka işinize yarayacaktır. Jolly Tur, müşteri memnuniyeti konusunda değerlerinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile ülkemiz topraklarında doğmuş ve bu güne gelmiştir.

Bu müşteri memnuniyetini deneyimlemeniz için Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Jolly Tur, Sinan Vardar Tarafından 1987 yılında kurulan, Merkezi Türkiye olan bir Tur operatörüdür. 1994 yılında Öger Tur ile birleşip, 2003 yılına kadar da Öger Tur kuruluşu olarak turizm sektöründe hizmetlerine iç turizm ve incoming alanlarında devam etmiştir.

Tatilciler için bir yol arkadaşı, gezginciler için ise başlangıç noktası olan Jolly Tur günümüzde tatil severler ile birlikte turizm sektörünün trendleriniz belirleyen, ödüller ile onurlandırılan başarıları ve tatil kelimesinin telaffuz edildiği ortamlarda akıllara ilke gelen marka konuma yükselmeyi başarmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışı, artık olmazsa olmaz teknoloji ve alt yapı yatırımları ile büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Tam 32 yıldır Turizm sektörüne hizmet veren Jolly Tur Erken Rezervasyon sistemiyle ucuz tatil yapma imkanı sunmaktadır. Bir çok seçenekte tatil yapma imkanını bulabileceğiniz Jolly Tur’da kültür turları, yurd dışı turları, gemi turları ve academic tour hizmeti alabilirsiniz. Tur firmaları içinde trendleri belirleyen jolly Tur ile tatil yaparken tatilbudur diyeceğiniz güzellikler ile karşılaşırsınız. Yazımızda tatil rezervasyon yapmak için ve halen fırsatı devam eden erken rezervasyon yapabilmeniz için iletişim numarasını vereceğiz. Ucuz tatil yapmak isteyenler için mutlaka bir seçenek olacaktır. Sektörün diğer firmaları Anı tur ve ets tur iletişim numaralarını da ilgili yazılarımızda bulabilirsiniz.

Erken Rezervasyon ve ucuz tatil kampanyaları hakkında bilgi almak için;

Jolly Tur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 0 644’tür Hafta içi ve cumartesi pazar dahil 09:00-24:00 saatleri arasında her türlü destek ve bilgi için arayabilirsiniz.

Jolly Tur Müşteri hizmetleri telefon numarası ile ilgili görseller

10 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)