ATV Nihat Hatipoğlu Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Sizde Nihat Hatipoğlu ‘na ATV televizyon kanalında canlı olarak whatsapp üzerinden soru sormak veya ATV kanalına canlı yayınına bağlanmadan sadece whatsapp üzerinden soru sorabilirsiniz. Bunun için öncelikle cep telefonunuzun whatsapp uygulaması üzerinden sorularınızı yazın. ATV kanalında her iftar ve sahur saatlerinde Nihat Hatipoğlu ifat duası ve sahur duası ile ATV kanallında yer alıyor. Nihat Hatipoğlu ile iftar saatlerinde sizlerin sorularını yanıtlayarak sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Nihat Hatipoğlu Diyarbakır doğumlu 11 Mayıs 1955 tarihinde dünyaya gelmiştir. Nihat Hatipoğlu Ankara ünüversitesinde ilahiyat fakültesini bitirdikten sonra imam olarak görevine devam etmiştir.

Bu yazımızda; nihat hatipoğlu soru sor, nihat hatipoğlu canlı yayın, nihat hatipoğlu iftar özel, nihat hatipoğlu sahur özel, nihat hatipoğlu whatsapp soru sor, nihat hatipoğlu whatsapp numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

ATV kanalında iftar ve sahur programları yapan Nihat Hatipoğluna soru sormak için Whatsapp iletişim telefon numarasından soru sorarak canlı yayında sorularınıza cevap alabilirsiniz. ATV kanalında her ramazanda program sunan Nihat Hatipoğlu sizlerden gelen sorularla birlikte kuran-ı kerim ‘de yer alan bazı ayetleri de duaları ile birlikte paylaşmaktadır.

Nihat Hatipoğlu ATV iftar ve sahur programı soru whatsapp iletişim numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu iletişim cep telefon numarası
0554 888 61 08

21 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?