İsmail Küçükkaya Fox TV İletişim Numarası WhatsApp İhbar Hattı

İsmail Küçükkaya Fox TV Çalar Saat programı hafta içi her sabah saat 07.00’da yayınlanmaktadır. İsmail Küçükkaya WhatsApp ihbar hattı üzerinden veya Fox TV Çalar Saat televizyon haber kanalı televizyon ekranlarına geliyor. İsmail Küçükkaya Fox Tv ‘de sizinde gün yüzüne çıkartmak istediğiniz ihbar haberleri İsmail Küçükkaya Fox Haber arayarak bildirebilirsiniz. Çalar Saat İsmail Küçükkaya’nın sunumuyla eğlenceli bir sabah haber programıdır. Sabahın ilk saatlerinde yayımlanan programda, önce ki güne damgasını vuran önemli olaylar ve gece yaşanmış olan olay ve gelişmeler sunulmaktadır.

İsmail Küçükkaya Kendi Ağzından ekran önüne geçiş sürecini şöyle anlatıyor. Aslında Gazeteciyim, muhabirim, ve bütün hayatım boyunca da gazetecilik yaptım. Haber peşinde koştum. Çok genç bir yaşta genel yayın yönetmenliği görevini de devraldım. 5 yıl yaptım. Sonra ayrılmak durumunda kaldım. Sonra Fox’tan gelen teklif ile birlikte yazılı medyadan görsel medyaya geçtim. Basıncılıktan artık televizyon kariyeri başlamış oldu. Sabah haberleri ile başladım.

Çalar Saat programı İsmail Küçükkaya ben aslında kendimi spiker olarak nitelendirmiyorum, televizyonda da yorum geldiği zaman ben diyorum ki, spiker demeyin bana, ben spiker değilim gazeteciyim. Çünkü yaptığım iş gazetecilik habercilik, hakikati aramak gerçeği aramak. Dolayısıyla gazetede de onu yapıyordum televizyonda da onu yapıyorum. Aslında Fox’ta Çalar saat programı yapıyorum ya, orda yaptığım işin sırrı ne diye soruyorsanız aslında yazılı medyanın görsel halini yapıyorum. Yazılı medya, dijital medya, görsel medya hepsinin ortasını bulduk.

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Whatsapp Numarası

İsmail Küçükkaya 2013 haziran ayında yönettiğim gazeteden ayrılmak durumunda kaldım. Öyle zannettim ki uzun yıllar işsiz kalabilirim. En azından gidiyim dedim San Francisco’da silikon vadisinde dijital medya üzerinde çalışmalar yapayım. Dünya nereye gidiyor, sosyal medya konusunda hangi açılımları yapacak, kendime de bir derinlik bir genişlik kazandırmak istedim mesleki anlamda. Farklı alanlarda gazetecilik yapabilirdim sosyal medya dijital medya konusunda. San Francisco’dayken özellikle Google gibi, facebook gibi bütün önemli teknoloji şirketlerinin merkezlerine gittim, orada görevli Türk’leri buldum onlarla konuştum. Neler yaptıklarını falan anlamaya çalıştım. Kendimi bir çeşit zenginleştirmek için çaba içine girdim.

Bu konumuzda; ismail küçükkaya telefon numarası, ismail küçükkaya whatsapp numarası, ismail küçükkaya fox tv, ismail küçükkaya çalar saat, çalar saat iletişim numarası, çalar saat whatsapp numarası, ismail küçükkaya whatsapp ihbar, çalar saat whatsapp ihbar hattı, fox tv whatsapp, fox tv whatsapp numarası, çalar saat haber, çalar saat iletişim gibi konular ele alınmıştır

Fox Tv İletişim Numarası

Artık günümüzde sosyal medya olmadan yapamayız. Yalnızca gazetecilik anlamında değil, Yurttaş gazeteciliği diyoruz, artık hepimiz gazeteciyiz. Dikkat ediyorsanız televizyon kanalları whatsapp ihbar hattı açtılar. Bütün vatandaşlar haber ve görüntü yollayabiliyor. Sosyal medya etkileşimi olmadan gazeteciliğin artık yavan, kuru ve duru olacağını düşünüyorum. Dolayısıyla vatandaşın görüşü, yorumu, eleştirisi onlarda bize yol gösteriyor. İsmail Küçükkaya FOX haber kanalına sizde ulaşarak ihbar etmek istediğiniz haberleri whatsapp üzerinden yollayabilir veya direk kanalı arayarak ihbar edebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 414 90 00 – 0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0212 639 42 63 – 0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya Fox Tv ekranlarında her sabah yayınlanan Çalar Saat programını sunmaktadır. Çalar saat yeni güne başlarken Türkiye ve dünya gündeminde olan haberlerin yer aldığı bir programdır. Türkiye ve dünya üzerinden bir çok kişi whatsapp ihbar hattına mesajlar, resimler ve videolar göndermektedir. Bunlar editörler tarafından incelenip haber değeri taşıyan tüm materyalleri kullanarak İsmail Küçükkaya nın programına hazırlamaktadır. Haber değeri taşımayan veya toplumu çok derinden etkileyecek konulara yer verilmeyebilir. 

İsmail Küçükkaya Telefon Numarası
0542 370 45 45

15 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (46 Yorum)
 • İsmail erbil

  İmam ogluna sorumlusunuz, iett emekli pasoları için söz vermişti

 • Zafer Güney

  İsmail bey canım kardeşim ben şu anda Gümüşhane Torul ilçesinden yazıyorum. Burada dere ıslah çalışması adı altında resmen ağaç katliamı yapılmaktadır. Vallahi görsen seninde yüreğin yanar benim gibi 20, 30 yıllık ağaçlar kepçelerle kökünden sökülmekte. Sana yalvarıyorum kardeşim, lütfen bu katliamı kamuoyuna duyurursan çok memnun olurum.

 • Hasan Bitken

  Zuhal Topalla sofrada proğramına.katılan kadınlar, bu mübarek Ramazan gününde, bütün milletin gözü önünde yemek yiyiyorlar Oysa müslüman bir ülkede, müslüman Türk milletinin gözünün içine baka baka Oruç tutmamak, büyük günahlardan birisidir. Çünkü İslamın beş şartından birisi, Ramazan ayında oruç tutmaktır. Oysa şimdiye kadar sevilerek izlenen bu proğramda Oruç ayında yemek yemeleri, halkın tepkisine neden olmaktadır. Ben de şahsen Zuhal Topal’ın bu davranışını kınıyorum.

 • fatih korkmaz

  merhabalar kullanılan maskeler eldivenler neden çöplere atılmıyorda hep kaldırımlarda sokak ortasında bitmesini istediğimiz bir mikrobu neden ısrarla tekrar üretme peşindeyizki sizden ricam türk halkına niğde halkına bi sorabilirmiyiz

 • su lilth

  merhabalar , prograsmin bitmesine yetisebilir miyim bilmiyorum acele ile yaziyorum. hicbir telefon baglantiniza ulasamadim , turkcell hattim dahil. soylemek, efer size de uyarsa tavsiye demek ne kadar dogru ama bahsetmek istediklerim vardi. hepsinden ote oncelikle rica ediyorum programiniza isinde uzman veteriner cagirmanizi rica ediyorum. sevgiler saygilar.sosyal medya kullandigi soylemnemz o sebepten ulasmak isterseniz de (telefon gizlenmiştir)
  sevgiler saygilar. imla hatalari zaman sinirla,asidir.

 • coşkun koçak

  İsmail bey merhaba benim ilaçlama şirketim var. bizlerde sosyal sorumluluk alıp ülke genelinde biz ilaçlama firmalar olarak destek verebiliriz. Türkiye genelindeki korona virüsle ilgili dezenfekte uygulaması yapan kişiler bilgisi olmayan başka birimden gelip uygulamalar yapılmakta ve ekipmanları yetersiz ülke genelinde benim gibi ilaçlama firmaları Türkiye genelinde seferberlik yapmalıyız diye düşünmekteyim musahit olunca arasanız size daha detaylı bilgi vereceğim.

 • merhaba ismail bey yök üniversitelerine baglı bir kurumda çalışmaktayım.cumhurbaşkanımızın yayınladıgı genelgede aynı kurumda çalışan eşlerden ve ilkögretim okulunda çocugu olan eşlerden birine verilen yıllık izinlerin idare izne dönüştürülmesini bu süreç sonuna kadar devam etmesini haberlerinizde yayınlarsanız tesekkürler.

  Cevapla

 • Hasan akbey

  Günaydın selamun aleyküm evden cıkma deniliyor benim annem babam rahmetli oldu ben tek yaşıyorum cezaevinden yaklaşık 1 sene oldu cıkalı günlük işlerde calışıyordum fakat şuan evden cıkamıyorum devletin 1.000 TL verdigi yardıma başvurdum cvp geldi yetimlere yapıyorlarmış beni hic umursamadılar benim kömürüm odunum en önemlisi de yiyecek birşeyim yok acım ben ama devletin umurunda degil ben bu vatanın cocugu degilmiyim intiharı kac kere düşündüm kimse elimden tutmuyor hırsızlık mı yapayım yoksa uyuşturucumu satıyım acım ac

 • Hüseyin Yılmaz

  ‎selam fatih bey size bir soru sorabilirmiyim izmirden Hüseyin Yılmaz öncelikler sağlık sektöründe çalışıyorum idari personel olarak ama kronik kalp rahatsızlığım var engelli kadrosundayım ama kronik hastalar ve 65 yaş olanlar dışarı çıkma yasağı var diyorlar devletimiz ama sadece kamu personelimi için geçerlidir ve özelde çalışanlar kronik sayılmıyormu bu bir ayrımcılık değilmişim eğer ayrımcılık var ise teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

 • BARIŞ ÜSTÜNKURUCU

  ismailbey merhabalar ben sizleri kac gündür arıyorum 0542 370 4545 0212 414 90 00 0212 639 42 63 numaralardan ama henüz bu numaralar cevap vermiyor sizden ricam denin spor ödemeleri için bir konu edermiisniz macların ölmadığı yerde bü dünya covit 19 vürüsle baş ederken bizlerden ödemeleri istiyorlar

 • selam ismayil bey babam için size yazıyorum belediye günlerdir babama yemek göndercem diyor göndermiyorlar mersin belediyesine sesimi duyurursanız sevinirim

 • nusret kılıç

  sayın Fatih bey, ben fethiye devlet hastanesinde memur olarak çalışmaktayım. 51 yaşındayım %56 engelli raporum var mevcut hastalıklarım içersin de koah, hipertansiyon,koroner arter hastalığı diyabet gibi hastalıklarım var sağlık bakanlığının yayınladığı genelgede engelli kadrosundan istihdam edilen görevliler idari izinli sayıldı görme işitme engelli ortopedik engelli kişiler engelli kadrosundan işe başladıkları için idari izinli sayılır iken çalışırken engelli durumuna düşmüş ben ve benim gibi çalışan arkadaşlarım en riskli grupta yer almamıza rağmen hastane yönetimi olarak idari izinli izinli sayılmıyoruz ve işe gitmediğimiz zaman hakkımızda tutanak tutuluyor sayın Sağlık bakanımız izalasyon izalasyon derken kronik hastalıkları evden çıkmasın derken neyi kast etmekte bir türlü anlam veremedik sokağa çıkma yasağımız olmasına rağmen işe gitmemiz için yaptırım uygulanıyor virüs bize bulaştığında bize pardon mu diyecekler
  bu konuyu sağlık bakanlığına sormanızı istiyorum şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım. (tel no gizlenmiştir) luzumu halinde iletişim numaramdır.

 • Emrah Gökalp

  Abi inşaat icsiyiz magduruz evimize gidemiyoruz izin kağıdı verilmiyor valiliğe çıkacağız

 • ismail kücükkaya evde kal polıtakası tamam biz emekli olrak hanımım ve ben ewden dişarı cıkmayarak devletimize ve vatandaşımıza faydalı olmak üzere kendimizi izole ettk yani karantiyaya aldık yanlız önemli bir konuya el atmak istiyorm çalışan genç yada yaşlı guruplar iş dönüşü eve geldiklerinde biz izole olan evdeki yaşlı cocuk (GURUBU) Tedirgin ve kokuyoruz corano virüsü evimize girdimi diye taşıyıcıları ne yapacağız ? çalışan guruplar herzaman evdeki gurup için tehlike arzediyor hep endişe ile akşam onlara bakıyoruz bizim daha şimdiden ruh sağlığımızda bozulmaya başladı sevgiler saygılar ismail küçükkaya bey .

 • sayın fatih bey 2 haftadır cezaevinde yatan arkadaşlara para grtiriyom para almıyolar ptt lere yolluyoılar ordan yatırın diyolar ordanda yatırınca 3 kişiye bizden alınan masraf 80 tl bunu ödemek zorunda kalıyoz sizce bu doğru bi uygulamamıburda bile vatandaşını soyuyolar teşekkürler

 • ünal yücel

  fırın ve marketlerde ekmekler açıkta ver her türlü temasa ve virüsün bulaşımına elverişli şartlarda satılmaktadır. bunu önleyici yaptırımların uygulanması ekmek ve ekmek dolaplarının herkes tarafından hijyen kurallarına uygun şekilde alınıp kullanılması korona ve benzeri virüslerinin bulaşmasını engellemede yardımcı olacaktır saygılarımla

 • Kahraman Turna

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bursu ile yurt dışına öğrenci olarak giden ve burs borcunu döviz cinsinden taksitler halinde ödeyenler ÇOK ZOR DURUMDA. Bu borç taksitlerinin ötelenmediğini MEB’den öğrendik. Sayın Cumhurbaşkanımızdan bunlara bir kolaylık getirilmesini istiyoruz. Evlere kapandık, iş garantimiz de yok. Yayınlarınızda bunu dile getiriri misiniz. Teşekkürler

 • Hatice Özdemir

  İsmail bey çiftçiyi konuşan yok

 • ismail bey günaydın
  esnafım kurumsal çalışıyorum sgk ve vergi dairesine borçlarımız var yapılandırmamız bozuldu ama diğer vergi borçlarımıda aksatmıyoruz tekrar yapılandırma affı denildi,ancak hala haber yok ne zaman yürürlüğe girecek ihalelere giremiyoruz lütfen bilginiz varsa rica ediyorum yada bilgi edinirmisiniz

 • Tekin karaoglan

  Ismail abi olay yerinde uzman arkadaşla konuştum şimdi 150 200 civarı şehit var diyor ayrıca ruslar yaptı diyor neden gizliyorlar

 • Çetin bora

  İsmail bey günaydınlar ben sizin doğrularınızın hayranıyım televizyonun engelini gerek yolda gerekse memleketimiz batmanda çok yaşıyoruz biliyoruz neden engel yaşadığımızı ama sizlerin sayesinde doğrular her zaman kazanacaktır.teşekkürler saygılar

 • Oral TOROS

  İsmail bey iyi günler …sizlere ve sizler gibi dürüst insanlara hayran bir kişiyim.. 1945 doğumlu bir Türk vatandaşıyım.. Çocukluğumdan beri endüstriyel tasarımlarla uğraşıyorum ..neslimden gelen bir kabiliyetlerim ile, bulunduğum toplumlarda büyük isimler yaptım.. son 41 yılımı İzmir Ticaret Odası na adadım.. Aslen Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunuyum.. Ziraat Yüksek Mühendisiyim ..Orada tanıdığım ( Entomoloji ) Böcek bilimi ile buluş ve tasarımlarımı gerçekleştiriyorum.. Kısa bir öz geçmişim şöyle.. Şeker Şirketi desteğiyle okumuş olduğum için 1963 de Amasya Vezirköprü Pancar Şefliğinde göreve başladım .. kısaca söylemek isterim .. daha sonra Fotoğrafçılıkla Ankara da haytıma renk kattım ,… o günlerde Ankara Orköy Bölge Baş Müdürlüğü yaptım… sonra memleketim İzmir e göçtüm taksi şoförlüğü yaptım.. Tariş Genel Müdür Yardımcılığı çıktı karşıma onu da yaşadım .. oradan tesadüfen reklam işlerine girdim .. reklamda büyük bir çığır açtım.. Türkiye me metal harfi icat ettim.. memuriyetten nefret ettim … saptadığım yolsuzlukları mahkemelere ileterek .. bu günkü piyasama döndüm.. Sizinle paylaşımın yüce liderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve TÜRKİYE olacak .. müsaitseniz .. hayatımı yitirmeden bu özel konuları sizlere açabilir miyim.. Bunca deneyim ve uğraşım boşa gitsin istemiyorum.. Halkım bunları bilsin .. Çevremde bir çok insan.. abi bunları yazıya dök kitap yazalım diyor .. ama ülkemizde kaç kişi kitap okuyor..? Saygı ve sevgilerimi sunuyorum tüm sizlere .. Oral TOROS 19.12.2019
  (Sitemizin kuralları gereği numaranız silinmiştir.) Bana watsap veya Telefon ve mail kanalıyla ulaşabilirsiniz .. hiç fark etmez .. yüz yüze de görüşebiliriz….saygılarımla

 • Günaydın ismail bey litfen sağlık çalışanı hemşirelerin sesi olun . Hemşirelerin gunden gune kaybettiği saygınlığı ve ekonomik kayıplarını kimse gündeme getirmiyor. Sağlık ile ilgil yapılanma sadece doktora yönelik. Biz hemşirelerde tükenmişlik hat safhada lütfen sesimiz olun

 • r. Çok yıpratıcı ve yorucu olmasına rağmen yıpranma payımız yoktur.net maasimiz 30 yıllık bir hemşire olarak 3250 TL dir ve bu maaş üzerinden emekli olucaz . Toplumu ek döner yalanlarıyla kandırıyorlar. Sendikalar haklarımızı savunmuyor ve hergecen gün şartlarımız daha da kötüye gidiyor.lutfen sesimiz olun

 • yusuf kisak

  Bugun 5 aralik dunya muhendisler gunu biraz muhendislerin sorunlari dile getirimisin

 • Rahim damavandpeyma

  Ben iranli yim ve İstanbul’da yaşıyorum.
  Ben her zaman Fox tv heber lerini izliyorum ama bugün sizde yanlış bir heber iran hakkında yayına çıktı. Benzine oranda yüzde 300 zam gelmiş. Bir litre benzin önce den 1000 tomenyi di şimdi olmuş 3000 tomen. İkincisi bugüne kadar 10 kişi ölmüş 2 kişi değil.
  Lütfen haberin doğru olduğunu yayına çıkarın çünkü bizim için Fox tv kanal haberi türkiye de birinci kanal dır.
  İyi çalışmalar

 • Abdullah boynikara

  kundu alekper ismailov Sağlık ocağına gittiğimde etrafı sigara izmaritler bira şişeleri her türlü pislikvar var Tek sağlık yok Lütfen gereken ler ilgilensin Ben de resimleri var isteyen olursa gönderirim

 • ismail küçükkaya ve fatih portakal fox tv sunucularıdır.

 • sultan göl

  Feto suçlaması yüzünden kardeşim 3 senedir hapiste ataması yapılmadığı için feytull gülene ait dersanede öğretmenlik ve müdürlük yaptı iş bulamadıkları için eşide aynı yerdeydi 8 kardeşin en masumu benim kardeşim kızı doğuştan bobrek hastası durumu iyi deyil oğlu havale geçiriyor karısına kimse iş vermiyor soruyorum size neden bu masumlar çekiyor başkalarının cezasını babam her gün ağlıyor göz damarları kuruma riski var ailem ve ailesi çok perişan birde hapishanede çok hakaret ve eziyet çektiriyorlarmış bu da yetmez gibi ne olur bu masumlar çıksın kulak versinler af çıksın ağlayan anne baba eş çocuk kalmasın ne olur sesimizi duyun duyurun ismaik bey ailecek fox tv izliyoruz babamda hiç kaçırmıyor fox haberlerini sizi ailecek çok seviyoruz

 • Koymusunuz.geçersiz bir numara kimi kime ihbar edecez bilmiyoruz acil.bir durum var benim.için çok gerekli sizin içinde gerekli ise su silivriye bir en atin hem belediyesinde.hem cezaevinde.neler oluyor neler haber dolu olan yer burası neden kimse ilgilenmiyor.insan dışı davranışlarla.karşılaşıyor ınsanlar mademki ustasiniz mademki tarafsız iseniz lütfen bu yazdıklarımı dikkate alın

 • Calar saat su an harika,Tarafimiz var tarafsiz degiliz.Tarafimiz Cumhuriyet,demokrasi ve yuce ATATURK.Saygilarimla

 • mustafa paşa

  İsmail Küçükkaya Whatsapp iletişim numarası fox tv irtibat numarası

 • Arif gedik

  Merhaba İsmail bey 15 yaşındaki şehit Eren Bülbülü korumak için üzerine atılıp 41.yaş gününde 41 kurşunla şehadet şerbetini içen jandarma ASTSUBAY Kd.Bşçv.FERHAT GEDİK kardeşiyim özel günlerders her zaman Eren bülbül anılıyor. Onu korumak için abim 41 kurşunla şehadet şerbetini içti. Ama hiç beraberinde adı geçmiyor. Annem hasta ve her şeyden mesela en Son karne muhabbeti annemin elinden telefon düşmez sosyal medyada hep Eren, artı telefon yağmuru geliyor televizyona bakın Eren i gösteriyor. Annem onları gördükçe ve bizde kahroluyoruz. Annem belinden rahatsizdi ameliyat oldu belinde 12 adet çivi çakıldı 4 ay yatalak kaldı. Şimdi de bu haberle beyninde oluşan parça ağır hasarlar oluşturdu. Benim oglumun Hilmi değeri yok diye. Bu konuda ilgilenmenizi bekliyorum. (telefon numarası yayınlanmamaktadır) benim numaram.

 • Merhaba ismail merhaba fatih merhaba ekrem merhaba değerlere yakın olanlar.Bir oyun var farkındamısınız sizin içinize girip içerden yol almak.Yapmayin bir bir elin parmaklari kadar az insanlar.Istediklerini vermeyin amaç ismail fatih nasil gerilir.Ekrem bunlara nasil monte olur amaç sizin silâhlarınıza teslim olup güven tazelemek.kucuk handikapları lehlerine çevirmek.Birbirinize olan inancınızı test etmek biryerden çözmek.Sakin sakin insanalar size inandı güvendi.Bir muharrem ince gecesi sendromu yaratmak isteniyor.Siz buna en güzel cevabı bu ülkenin kuranların sadakati ile ele alın.Tarih sizide untmasin

 • İsmail Küçükkaya

  İsmail Küçükka’yanın sunumu ile Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu projelerini anlatacak. Bakalım hangisi derdini daha iyi anlatacak. İsmail Küçükkaya umuyorum ki adil olacaktır.

 • Feride Başay

  Whatsapp numariniz nedir?

 • Erik Güzeli

  İsmail Küçükkaya İletişim için teşekkürler.

 • Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
  Ismail küçükkaya fatih portakal sizleri çok seviyorum
  Herşey çok güzel olacak

 • Fatma özen

  Resmî müzikle birleştiren daha önce İsmail Küçükkaya ile programa katılan Maltepe üniversite si öğretim görevlisi Doc.dr.mehmet özen 23.5. 2019 Almanya’da vefat etmiştir..Nası dün kaldırıldı..melodiler sustu..

 • Merhaba Zeytinburnu gürültü ye teslim edildi insan sağlığı hiçe sayılıyor mahallelerde makine sesleri ile yorulan kafamız şimdi bitmek bilmeyen saniyelerle geçen uçaklar lütfen dile getirirmisiniz sanayi mi havalimanımı meskenmi

 • COŞKUN AYDIN TLF NO:534 6710708 79 YAŞIN YAŞIN DAYIM EMEKLİ M ADEN MÜHENDİSİYİM ADRESİM İZMİR ÜÇÇ KUYULAR. i

  İyi yayınlar dileyerek çok sevdiğim sayın ismail küçük kayadan benim adımaR T erdoğana şu soruyu sormasını rica ediyorum .Kızgın demir i kim kızdırdı? demir kendi kendine kızamayacağına gör e .Demiri kim kızdırdı ülkeyi O soğutacak . Yerel yönetimler seçiminde halkı bölerek karşısındakine illet .zilletle diyerek düşman hale getiren kendisi değilmi ektiği düşmanlık tohumunun sonuçlarından rahatsız olmuyormu?