Fatih Portakal Fox Tv Ana Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Fox TV ekranlarında yer alan Ana Haber hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Fatih Portakal günümüzde en çok seyredilen haber programında bir çok kişinin whatsapp üzerinden yaptığı ihbarları haber programında yayınlamaktadır. Sizlerinde ihbar niteliği taşıyan haberleri yayınlanmasını istiyorsanız Fatih Portakal ile FOX TV üzerinden veya Whatsapp telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Haber kanalları içerisinde en çok izlenen FOX TV bir çok ihbarı değerlendirerek haber yapmıştır. İnsanların bu haberleri izlenme oranının yüksek olması ise bir çok kitleyi hedef alması ile olmaktadır. İnsanların haklarını ve bir çok kurumsal şirketin dili olarak televizyon üzerinden hitap etmesini sağlamıştır. En son zamanlarda yer alan seçimler üzerinde yaptığı çalışmalarla çok beğeni alan Fatih Portakal bu çalışmalarına devam etmektedir.

fox tv fatih portakal whatsapp numarası

FOX TV nin haber programını sunan Fatih Portakal gündeme damga vuracak konu ve yorumu ile geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış, doğru ve güvenilir haber sunmak adına bir çok kez siyasetçilerin karşısına çıkıp gerekli açıklama cesaretini sunan bir haber programcısıdır.

Fatih Portakal 1968 yılında Nazilli’de doğmuş 1997 yılında da Armağan Portakal ile evlenmiştir. 2016 yılında yılın en iyi erkek haber sunucusu seçilerek Altın Kelebek almıştır.

Fatih Portakal Whatsapp ihbar hattı ile haber niteliğindeki tüm videolarınızı göndermenize olanak sağlamış ve çoğu haber sıfatındaki videoları kendi sunduğu haber programında yayınlamıştır. Sizinde sorunlarınızı içeren bir videonuz varsa aşağıdaki numaralar yardımı ile iletişim kurabilirsiniz.

FOX TV de hafta içi hergün ana haber yayınını sunan Fatih Portakal boş vakitlerinde sizlerin göndermiş olduğu videoları inceleyip kendi programında hangilerine yer vereceğini seçer böylelikle gönderilen videoları gündeme taşır.

Bu konumuzda; fatih portakal whatsapp ihbar, fatih portakal whatsapp numara, fatih portakal iletişim, fatih portakal ana haber, fatih portakal telefon numarası gibi konular ele alınmıştır.

Ancak Fatih bey bunları yapmadan önce videolar editörler tarafından incelenir ve hangilerinin haber niteliğinde olduğuna karar verirler. Daha sonrasında bu videolar Fatih Portakal’a ulaşır ve kendisi hangilerine yer vereceğine karar verir.

Ayrıca whatsapp, instagram gibi iletişim kanalları ile irtibata geçerek sorunlarınızı ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Fazlaca şikayet olan konuları gündeme gelmesini isteyebilirsiniz.

Sizlerinde ihbar olarak FOX TV Ana Haber kanalında yayınlanmasını istediğiniz haberleriniz varsa iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Portakal Fox Tv Ana Haber Telefon Numarası
0212 414 90 00

Fatih Portakal FOX TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 370 45 45

Bazen RTÜK tarafından cezalar alsa da kendi görüşünden hiç bir zaman vazgeçmeyen, korkusuzca sorunları dile getiren, yandaş medya yapısından kaçınan bir gazetecidir. Almış olduğu kararların ısrarla arkasında durarak milletin gönlünü kazanan başarılı gazetecidir.

15 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (44 Yorum)
 • Ibrahim Domurcuk

  Sayin Fatih Portakal lutfen bari siz sesimizi duyun 3 aydir kirami veremiyorum hic bir yerden yardim gelerimiz yok 1 yasinda kizım var hidrosefali hastasi hic bir yere goturemiyorum kontrolere bari sizi sesimizi duyurun biz burda acliktan oluyoruz baska ulkeler yardim gonderiyorlar

 • Atilla özkam

  Emekliyim işten çıkarıldım 1500 tl emekli maaşım 1300 tl ipotek var elime geçen 200 tl ev kira sesimiz sesiniz olsun

 • mehmet karataş

  Fatih bey; eşim ve ben 65 yaş üstüyüz. 13 marttan bu yana Ankarada 14 cü kattaki evimizde mahsur kaldık. 2 aydan beri burnumuzu bile dışarı çıkarmadık. bir kedi bile bir ağaçta mahsur kalsa herkes kurtarmak için elinden geleni yapıyor. tv proramına çıkan koskoca bakan ve hocalar bizi çok seviyorlarmış, biraz daha sabredin diyorlar. sanki sokağa çıksak virüsü biz yayacağız. biz 2 aydan beri virüsden nasıl korunacağımızı ezberledik. o sokağa keyf için çıkanlara para cezası vereceklerine 2 ay ev hapsi versinlerde onlar cezayı görsünler.lütfettiler bu hafta sonu 4 saat bize sokağa çıkma izni verdiler. bize hiç sormuyorlar. bizi seviyorlarsa, hafta sonu 2 günlük yasak zamanlarında, 65 yaş üstü olanlara, yazlıklarına, yayla evlerine, köy evlerine, çadırlı kampa, karavan kampına gidecek şekilde izin verilmesini istiyoruz. Fatih bey lütfen sesimiz olun…..

 • Selçuk Dolu

  Temel destek kredisi dediler yaklaşık 36 gündür değelendirilmede diyor benim gibi milyonlarca insan mağdur edildi acaba bu kredi kimlere veriliyor abi bıktık usandık herşey normale dönüncemi bu insanlara red mesajı gelecek hani sicile bakmayacaklardı tv lerde konuşuyorlardı yine öyle olmadı ve yine tam tersi durumu iyi olup sicili düzgün insanlara bu krediyi verdiler bankalar cumhurbaşkanının vede hazine bakanının söylediklerini yapmadılar daha doğrusu hiç üzerinede gidilmedi milletin aklıyla dalga geçtiler umut verdiler o umutlarıda yine kendileri yıktılar

 • Gökhan m....

  Merhaba fatih bey hergün sizi hayranlıkla izliyorum ama artık dayanamıyorum ben bir ayı geçti ücretsiz izindeyim ev kira faturalar kredi kartına borcum var yiyecek içecek gibi masraflar aldı başını gidiyor ben bir ayı geçti daha devletten yardım bekliyorum ama öyle bir yardım yök anlaşılan….

 • Merhabalar Fatih Bey,
  yaklaşık 6 senedir bir yapı denetim firmasında proje ve resmi işler koordinatörü olarak çalışıyorum. Ülkemizdeki corona vakaasından sonra inşaatlarda ve şantiyelerde işler durdurulmadı. misalen beton dökümleri hala devam etmekte ve bazı şantiyelerin kontrollerini yapmakta zorlanıyoruz. inşaat ve şantiyelere herhangi bir yaptırım yapılmazken, bir kaç gün önce beton deney laboratuvarlarına ve yapı denetim firmalarına beton numunesi toplama yasağı geldi.. anlamanız için şöyle söyleyeyim ; bir beton dökümünden laboratuvar firma numune aldıktan sonra o numunenin kuruması için şantiyede kalır 72 saat sonra çip okutmak vasıtasıyla numuneler toplanır 5.günde numuneler suya bırakılır 7. günde ise beton kırım deneyleri yapılır. çevre ve şehircilik bakanlığının son yazısıyla beraber sokağa çıkma yasağı içersinde laboratuvarlara beton numunesi toplama yasağı getirildi. fakat müteahhitler ve hazır beton firmalarına beton döküm yasağı getirilmedi. hal böyle olunca özetle inşaatlara beton dökülüyor ama numune toplanamıyor bu hem yapı denetim firmasını hem de laboratuvar firmayı kontroller açısından zor durumda bırakıyor. ülkemiz bir deprem ülkesiyken bu denli önemli kontrollerin yapılması için mutlak suretle beton firmalarının beton dökümleri kısıtlanmalı ya da bir periyoda bağlanmalı..beton numuneleri zamanında deneye tabi tutulmazsa beton dayanımlarında sağlıksız sonuçlar alınabiliyor.. herkesin sağlığı düşünülerek inşaat sektörüne bir kısıtlama getirilmeli.. bu noktada eğer bir gündem oluşursa belki kısıtlanma olabilir.. teşekkürler iyi çalışmalar..

 • nihal bazu

  önce tahliye sonra tutuklama. eşim tahliye edildi 3 saat sonra tekrar tutuklandı kastamonudan yazıyorum lütfen haber yapın

 • Mehtap İlhan

  Fatih abi kimseye sesimi duyurumadim ne olur sesimi duyurun çok zor durumdayız eşim çalışmıyor İŞKUR’dan işsizlik maaşı alıyordu oda bu ay bitecek ve benim 3 yaşında bir çocuğum var 2 hafta sonra da bir tane daha çocuğumuz olacak ve eşim sigortalı olarak göründüğü için hiçbir şekilde yardim alamiyoruz e devlet uzerinden yapıyorum olmuyor belediyeyi arıyorum kaymakamlığa yönlendiriyorlar oda telefonlarimiza cevap vermiyorlar tekrar belediyeyi arıyorum valiliğe yönlendiriyorlar oda telefonlarimiza cevap vermiyorlar tekrar belediyeyi arıyorum hiç bir şekilde ulaşamadım yani çok zor durumdayız artık kimse borçta vermiyorlar ne olur sesimi duyurun

 • Ahenk akman

  Sevgili fatih portakal turgutreis bodrumda yaşamaktayım yaz ayları geldiğinde marketlerde çok fazla fatura kestirme talebi oluyor arastirdigimizda şirket sahiplerinin yazlık ev tekne gibi yazın yaşadıkları mekanlarda yaptıkları tüm ihtiyaclarini vergiden düştükleri öğrendik yani buna mayo oje çocuk bezi kadın pedi güneş yağı temizlik yemek malzemesi hepsi kapsam dahilinde yani tatil bedava biz bunu bimer e zamanında bildirdik gelen cevap teşekkürler ilgilencegiz 4 sene oldu nerdeysen burda varlıklı tanıdıklara söyledik bize güldüler sırf buyuzden şirket kurduk biz dediler inşallah mesajım size ulasir şimdide çok gelen var gene bekliyoruz fatura kestirip vergiden dussunler bedava yaşasınlar diye sevgiler saygılar yolunuz açık olsun

 • emrah dikmen

  fatih bey merhabalar .Aydın’ın İncirliova ilçesinden ikamet etmekteyim ismim emrah dikmen fatih bey kaç aylardan beri işsizim işsizlik maaşıda çıkmıyor hiç bir gelirim yok sadece babamın emekiği aylığından geçiniyoruz ki 4 aydır babam maaş alamıyor banka kredi ve kredi kartına kesiyor eline 5 kuruş para almadan geri dönüyor emekli bayram ikamiyesi yattı 1000 tl onuda kesmiç banka .Bankanın hiçmi vicdanı yok hepsini kesiyor bari 100 veya 200 harçlık versinbu zor günde çok zor durumdayız ne yiyip ne içeceğiz açlıktan ve yoksulluktan ölelimmi :(( sayın cumhurbaşkanımızın açıklamasında hiç bir geliri olmayan valilik veya kaymakamlıktan yardım talebinde bulunabilirler dedi.Fakat ben yardım için kaymakamlığa gittim kaymakamlıktan içeri almadılar kapıdaki güvenlikçiler sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı numarası verdiler 0256 585 32 81 fakat 2 güngür habire meşgul çalıyor düşmüyor ve düştüğü zamanda açmıyorlar telefonları çok mağdurum ne yapcağımı bilmiyorum psikojim bozuldu iyice çaresizim yardımcı olursanız seviniriz teşekkürler…

 • Mehmet Can Çevik

  Merhaba fatih bey ben 3 çocuk babasıyım inşaatçıyım 3 aydır işsizim durumum çok kötü geçinemiyorum 6 aylık çocuğuma mama dahi alamıyorum yapılan 1. 000 TL yardımdan faydalanamadım sayın cumhurbaşkanımızın ihtiyaç sahipleri valiliklere ulaşsın diyor ama valiliklere ulaşılamıyor çünkü telefonları düşmüyor düşsede uzun uzun çalıyor cevap yok yardımlar muhtarlar aracılığıyla zor durumdakilere verilseydi daha iyi olurdu. Teşekkürler

 • oguz aytan

  sayın fatih bey ve fox tv yetkilileri cumhur başkanı açıklamasında herkes maske taksın dendi ancak maske bulmak sorun ve marketlere maskesiz almıyorlar ben ihtiyaçlarımı nasıl karşılamam gerekiyor çünkü maske bulamıyorum ve marketler ceza yiyor bunu da çalışanlardan çıkarıyor madem maskesiz girilmiyor o zaman marketler maskesiz olanlara girişte maske temin etsin gerekirse parasıyla

 • Adana’dan yazıyorum, Biz Çukurovada yaşayanlar olarak geçen ayın yarısından sonra ısınma nedeniyle Doğal gaz kullanmayı çoğunlukla bıraktık, bildiğiniz gibi bir sonraki kış ayına kadarda ocak ve banyo hariç kullanılmayacak yani faturanın en düşük geleceği döneme girdik neden son 2 yılın ortalamasını ödiyelim, Elektrik faturalarında ise en fazla faturanın geldiği aylar Temmuz,Ağustos ve Eylül ayları, Bu kunuyu haber programınızda ismimiz geçmeden işlerseniz sevinirim.

 • Emine şehhan

  Gerçekten sağlık çalışanlarının hakkını ödeyemeyiz ama işini layıkıyla yapmayan insanlar var 2 gün önce İstanbul’da yaşayan ablamın corona testi pozitif çıktı ona eve gidip dinlenmesini ve dışarı çıkmamasını söylediler ama ilgilenen kimse yok evde mahsur kaldılar ihtiyaçlarını gideremiyor ve en önemlisi kullanması gereken ilaçları vermiyorlar veya yetiştiremiyorlar bu normal bi hastalık değil insanların neler çektiklerini bilmiyorlar lütfen sesimi duyun günlerce belirli saatte alkışladığımız sağlık çalışanlarına ilaç getirmediler diye ablam öldü demiyelim

 • kerim top

  Şehirler arası otobüslerde yolcu taşıma kapasitesi %50 düşürüldü, 40 kişilik otobüs 20 yolcu alabiliyor,aksine yolda aracı durdurup bağlıyorlar.Ancak Tren ve uçaklarda bu uygulama yok,Tren ve uçaklarda virüs bulaşmıyormu.

 • ESNAF MAĞDUR

  fatih bet merhabalar kahramanmaraş elbistandan yazıyorum elbistan belediyesi işyerlerimizin kapı numarasını değiştirdi hem belediye hem esnaf sanatkarlar odası numara değişikligi düzelme kayıt için para istiyor corona virüsü ile savasırken belediye halen esnafı sömürme peşinde belediye kapı numarasını kendi değiştiriyor biz neden para ödüyoruz madurunuz lütfen bu konuyu haberlere tasırmısınız tesekkürler şimdiden

 • Turgut Akkoyun

  Corona virüsünün yayılmasını önlemek için devletimizin 65 yaşın üstündeki vatandaşlarımızla ilgili alınan kararları hepimiz gördük.Ego kartlarını iptal ettiniz eyvallah.Dışarı çıkmalarıda yasak. Bu ne ya virüsü bu vatandaşlarmı yayıyor,böyle saçma sapan bir uygulama olabilirmi.Yalnız yaşayan bir yaşlı parsı bittiyse bankamatikten parasını çekemeyek mi yiyeceği bittiyse alış veriş yapmak için çıkamayacakmı.Sayın Portakal.Biz yaşlıları resmen deprasyona sokup çıldırtacaklar.Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir uygulama olmadı.Ha sokağa çıkma yasağı gelirse herkes buna uymak zorunda bunu anlarım.Yinede zaruri ihtiyaçların giderilmesi için bir takım tedbirlerin alınması gerekmez mi?.Sen Herkesi içeride tumaya çalış sonra git ne kadar suçlu varsa onları bi takım bahanelerle dışarı sal bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Kıscası corone Bahçelininde çok istediği hapishanedekileri dışarıya çıkarma politikasını uygulamak için bir kılıf olmadımı.Sizce,çözüm yaşlıları eve kapatarak yapılamaz.eğer bınu yacacaksan onlara her türlü hizmetide ayaklarına götüreceksin.Yarın göreceksiniz o dışarıya saldığınız insanlar sayesinde virüste,hırsızlıkta cinayetler de artarak devam edecektir.Lütfen bu ülkenin yaşlılarına biraz daha saygılı biraz daha şevkatli olallım.Saygı ve sevgilerimle.

 • mehmet göç

  ben iki günden s.s.k saatlarca numaraları arıyorum telefonu acan olmuyor avızayı kaldırıp kaptıyor size ulaşilmiyor.

 • [18/08 19:28] .: merhaba ismim EFTAL DARÇIN mart 29 corum özel hastanesine kayin velidemi götürdüm degerleri yuksekti safra kanalina taş var denildi ercp işlemiyle alinmazi lazim denildi bende hayati rizk varmi dedim hayir denildi 3 komplikasyon olur onada müdahale ederiz annem astim şeker tansiyon hastasi işlem öncesi dahliye uzmani göğüs hastalıklari akciyer filmi yada bi efor testi yapilmadan yani hasta islemi kaldira bikirmi bilmezmi diye tetkit yapilmadan hastami ercpye aldilar
  [18/08 19:30] .: 5 dk 10 dk icinde tansiyon yukseldi doktorun biri geliyor biru gediyor kapı arasindan bi bakdim annme kalp masaji yaoiliyor 45 dk geri getirmeye caglisdilar kalp geri geldi ama sokunum yok makinaya baglandı
  [18/08 19:31] .: 2 yogun bakimda kaldi 31 mart saat 16 hastamızi kaybetdik ben doktora sordum neokdu diye
  [18/08 19:31] .: tek kelime demedi
  [18/08 19:32] .: bende durumu şüpeli buldum durumu coru. il saglik müdürlüğüne bikdirdim
  [18/08 19:34] .: mukik atandi sözde araştırma yapılirak 2 kere bilirkişiye gitdi ilsaglık kurulu sacma sapan 2 kelimeyle bana cvb geldi hata yok ama sorusturmada gizlikim karari veriliyor
  [18/08 19:35] .: dilekcemle bilirkişi rapor larindan tarifima verilsin diyorum veremeyiz diyorlar
  [18/08 19:36] .: hakkaniyetli soruşturma yapilmadiga gerçekten kanat getirim
  [18/08 19:36] .: ben savciliga sikayetde bulundum
  [18/08 19:36] .: ben sunu cok merek ediyorm
  [18/08 19:37] .: türkiyede adalet insanlarinparasina mevkine itibarina gòremi isliyor
  [18/08 19:38] .: ilsaglik kuruluna etki yapanlar adaletedemi etki yapacak lar cok merek ediyorum
  [18/08 19:39] .: anaztezi veren teknikeri yok adi yok kendi yok
  [18/08 19:40] .: verilen anaztezide astim hastalarina solunum kalpi durdurma rizkide var

 • Kadir yıldız

  Merhabalar Manisa Akhisar da bakkalım ve yaz başından beri 13 çocukla başladığımız ve kendi imkanlarımızla sosyal faaliyetlerde bulunuyoruz asıl amaç kitap okumaya teşvik ve beraberinde satranç, futbol, cenga, sinema, resim çizme, çevreye duyarlılık için Pet şişe toplama, pil toplama gibi etkinlikler yapıyoruz ve çocuklara destek için haber yapılmasını istiyoruz. Çocuklarla whatsapdan irtibat kuramadım buradan yazdım. Foto ve vidsoalrımızıda göndermek istiyorum çocukları topluma kazandırmak için uğraşıyorum ve bunun içinde destek lazım dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 • MEHMET ALİ OKYAY

  benim %50 zihinsel engelli çocuğum var.arkadaşları buna bir evden motor çaldırıyorlar.kamerada benim çocuğum görünüyor.çocuk %50 zihinsel engelli olduğu halde 3 yıl 9 ay hapis cezası verdiler.şu an çocuğum ısparta e tipi kapalı cezaevinde.zihinsel engelli bir çocuğun hem de %50 gibi bir oranla cezaevinde olması doğrumu.sizden ricam bu olayı araştırıp yardımcı olmanız.bu olayı haber yapmanız.bizim gibi garibanların elinden tutan kimse yok.cep telefonum:0 532 219 5173

 • zeki koç

  su an bi muhabir lazım bana elim de son 30 yılın haberleri var biri bana ulaşsın …. outlok hesabı

 • Admin bu numarayı sen koymusun ama 0542 370 45 45 değil. bir güncelleme gerekiyor yazınızda

  • www. fatihportakal. com/ iletisim/ kısmından mesaj yazarak ulaşmayı deneyiniz. doğru numarayı bulduğumuzda yazıyı düzelteceğiz

 • Adana yüreğir belediye başkanı otiz ve epilepsi. Aile ile alay ve küçük gürmesi belgeler var.

 • Merhaba ben kanalınıza ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

 • fatih küçükkaya

  Prensesimizin blogdan geçerken ne kadar mükemmel bir şekilde karşılaştığını anlamanızı sağlamak için yazdığım için memnunum. Diğerleri de dahil olmak üzere pek çok şey fark etti. Hiç şüphesiz arzularımı aştınız. Ethel’i sunduğun için teşekkürler.

 • Fatih Portakal

  Fatih Portakal Fox TV iletişim numarası ve İsmail Küçükkaya İletişim numarası bilgileri için teşekkür ederiz.

 • Murat koyuncu

  Ben Mersin tarsus tan arıyorum 05367394731numaram tarsus PTT de olan s rezillik görmedim

 • Ustat iga da calisiyom yolda kaldim herhangi bir odeme almadim maas yatirilmamis binlerce insan magdur oldu

 • Lütfen bana ulaşın size çok iyi gelecek bi haber var ama hiç bişekilde ulaşamıyorum

 • Vahap Güneş

  Sevgili Fatih İmamoğlu’nun seçim zaferini demokrasi güçleri destekledi tabiki Hdp liler destekledi farklı kesimlerde destekledi sizin hakkınızı kim verecek bence en büyük desteyi tarafsız olarak büyük pay sizin Vahap Güneş selam

 • Yasasin sonuda buyuk gun geldi fatih hepimizin gozu aydin olsun devir teslim de bisiy gozume takildi atamin resminun yanindaki resim kaldirilsin atam uke ayni katagoride degil berlinden sevgiler sevinc gozyaslarim dwvam ediyor

 • H.GÜLTEKİN

  Daha önce (15 yıl önce) seçim kurulu resmi kurumlara sandık başkanlığı görevi için personel istenirdi ilgili kurum tüm memur listesini gönderir di. Fakat son 10 yıl içinde kurumlar sadece akp ye yakın olan memur listelerini gönderir. Diğer memurları listeye almaz, kalan boşluğu da dışarıdan kendilerine yakın kişileri seçim kurullarına bildirir ve sandık başkanlarını tespit ederler. Kurum insan kay.müdürleri akp merkezi gibi çalışır. Böyle bir liste için itiraz ettiğimde biz liste yazmadık dediler. Ama listeyi görmüştüm. Fakat yapacağın bir şey yok. Kurumlardaki insan kay.müdürlerinin yetkisi kurum müdürünün üstündedir. Çoğu zaman kurum müdürünün insan kay.müdürüne sözü geçmez. Çünkü o özel seçilmiştir.

  • Fatih Portakal Whatsapp ihbar hattına da mutlaka yazmanızı tavsiye ederiz.

   • Derya kaya

    Sizden bişey istiyorum sizin fox whatssa yok ulaşamadım size bu benim numaram sizinle acil konuşmam lazım bu benim numaram beni arayın sizi bekliyorum fatih bey ve ismail bey tl 07714510615 cok acil

 • Sizi aradım erişemedim.fatih bey akp nin olağanüstü talebinde sahte ve taşımalı seçmen olmadığına yer verdi sebebi gayet açık akp diğer il ve ilçelere seçmen kaydırdı bunu yapması durumunda o bölgelerdeki secimler sorun olacağı dan buna yer vermedi ve bu seçmenler tekrar secim olursa geri dimdiklerinden oy kullanacaklardır bunun dikkate alınması gerekli

  • Fatih Portakal Whatsapp ihbar hattına denemenizi tavsiye ederiz.

   • Mehmet ates

    Bodrumda bir gida kolisi dagitimi yapiliyo buyuk bir koliye koyulan gida maddelerini gorseniz gulersiniz bu kolilerle ilgili bi arastirma yapilmasi gerekli diye dusunuyorum