Günaydın Doktor TV8 İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Günaydın Doktor, her sabah saat 07:00’da TV8 ekranlarında. Ceyda Düvenci ve Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunumu ile Günaydın Doktor Sağlık programını izleyebilir ve iletişime geçerek sağlık ile alakalı tüm sorularınıza WhatsApp telefon numarasından cevap alabilirsiniz. Ayrıca canlı yayına telefon ile bağlanabilir ve sağlık sorunlarınıza cevap arayabilirsiniz.

Günaydın Doktor TV8 sabah programında sağlık ile ilgili sorunlarınıza yanıt alabileceğiniz faydalı bir sağlık programıdır. Günaydın Doktor TV8 sağlık programı hafta içi her gün sabah saat 07:00 ‘de başlamaktadır. Her gün farklı uzmanlık alanlarında birbirinden kıymetli doktorların konuk olduğu programda konuk olan doktorun branşına göre güncel sorunların konuşulduğu, güncel bilgilerin ve tavsiyelerin verildiği seviyeli bir programdır.

Günaydın Doktor programında bir çok sağlık problemi hakkında konuşulmaktadır. Kanser tedavisi, organ nakli, gebelik, kolon kanseri, göz hastalıkları, katarakt, koah, fıtık, iktidarsızlık, tüp bebek, üstün zeka, estetik, ozon terapi ve diş sağlığı gibi konularda uzmanlar ile birlikte çok kaliteli, bilgilendirici bir yayın akışı olmaktadır.

Programda fit hayaller başlığı altında harika bir program içeriği başladı. 14 katılımcının seçildiği Fit hayaller, ideal kilonuzda olsaydınız nasıl bir siz olursunuz sloganıyla bu konudan muzdarip kişilerin değişimi gözlemlenecektir.

Programa WhatsApp aracılığı ile katılıp soru sorabilir yada direk canlı yayına bağlanarak şikayetinizi dile getirip bilgi alabilirsiniz.

Günaydın Doktor TV8 İletişim WhatsApp Telefon Numarası 0539 795 2020

Günaydın Doktor TV8 İletişim Telefon Numarası 0212 702 5050

18 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • EMİNE dönmez

    Merhaba insanlara yaptığınız yardımları gördüm sizi tebrik ediyorum cok insanın hayır duvasini alıyorsunuz … nerden baslicagimi bilmiyorum bilmiyorum ama kestirmeden girsem benim göbeğim sarkık ve 16 senedir boyle eşime yalvarıyorum ama yaptırmıyor kendime olan öz güvenimi tamamen kaybettim kendimden nefret ediyorum artik ne olur banada yardim edin yalvaririm belki okumicaksiniz belkide donmiceksiniz bilmiyorum ama siz benim son şansımızın heycanla bekliycem dönmenizi şimdiden cok tesekur ederim salıklı günler