Ben Bilirim 360 Yarışma Başvuru Formu

TV 360 ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Bilgiye dayalı yarışma programı “Ben Bilirim” yarışma tutkunlarının ailece izleyebileceği keyifli anlar yaşatacak. Alper Ateş‘in sunumuyla ekranlara gelecek olan yeni yarışma programı, “Ben Bilirim” diyenlerin mücadelesine sahne olacak. Hafta içi her akşam TV 360 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Yarışma Başvuru

Yarışmaya başvuru için herhangi bir telefon veya WhatsApp iletişim numarası bulunmamaktadır. Sadece TV360 web sitesinden başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. bundan sonrasında çağrılmayı beklemeniz gerekiyor. Yeni bir yarışma programı olduğu için, çok duyulmadan ilk başvuranlar avantajlı olacaktır.

Ben Bilirim TV360 Yarışma Başvuru Formu

Alper Ateş Kimdir

Alper Ateş, Samsun 1982 doğumludur. Editör, sunucu ve spiker olan Alper Ateş daha evvel Bloomberg’te Süper Bulmaca yarışmasını sunmaktaydı. Bu yarışma tam 700 bölüm yayında kaldı. Başarılı sunucu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Birçok kurumdan çok sayıda, en iyi sunucu ödülünün sahibi olmuştur.

Hayata ve insana dokunan özgün yapımları, yarışma ve sohbet programları, yerli diziler, yerli ve yabancı film ve belgesel kuşakları, gelişen ve değişen Anadolu’muzu her zaman ekrana taşıyan, farklı tarzdaki müzikleri seyirciyle buluşturan ve tarihi ilgi çekici bir şekilde anlatan yapımları, rehber niteliğinde anne ve babalara hitap eden çocuk programları, sağlık konusunda yoğun etkileşimin olduğu içerikler TV360’ta izleyicilerle buluşuyor.

21 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (28 Yorum)