Huawei Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Huawei Çağrı Mekrezi Telefon Numarası vermeden önce marka ile ilgili güzel bir haber verelim. Huawei Türkiye’de ilk deneyim mağazasını İzmir’de açtı. Üstelik özel indirim ve hediyelerle 9 Şubatta açılış yapıldı. İlk gelen misafirlerine aksesuar hediye eden markanın açılışına Huawei Türkiye müdürü Seth Wang’ta katıldı.

Teknolojiye mereklı olan İzmir halkı için sevindirici bir gelişme olmuştur. Ayrıca Huawei hedef kitlesine İzmir Halkının demografik yapısı tam olarak uyuyor.

Mart ayında merakla beklenen yeni bir modeli tanıtacak olan şirket, 2019’da Dünyanın en çok akıllı telefon satan markası olmak istiyor. Mart ayında tanıtacaklari P30 ailesini merakla bekliyoruz.

Sırada ki deneyim mağazasını İstinye Park Alışveriş merkezinde açacak olan firma, tarih olarak Mart 2019’u işaret etti. Huawei ikinci deneyim mağazasını İstinye Park Alışveriş merkezinde açacak. Mart ayında açılacak olan İstinye Park Huawei deneyim mağazası açılışında da markayı çok seven Türk Halkına hediyeler dağıtmasını bekliyoruz.

Huawei Technologies Co. Ltd, Çinli bir teknoloji şirketidir. Huawei, dünyada 170 ülkede pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürmektedir. Dünyada 3’te biri Huawei’nin ürettiği bir ürünü kullanmaktadır. Huawei dünyadaki en büyük telekomünikasyon cihaz ve ağ üreticisi niteliğinde uluslararası bir şirkettir. 170 binden fazla çalışanı olan Huawei’nin Çin dışında AR-GE merkezinin bulunduğu çok sayıda ülke vardır. Bunlar; Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Pakistan, Belçika, Fransa, Almanya, İsveç, Kolombiya, İrlanda, Rusya, Hindistan ve Kanada’dır.

Huawei markası ile sahip olabileceğiniz ürünler; Başta Akıllı Telefon ve aksesuarları, Bilgisayar Teknolojisi, Tablet, Modem, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri üzerine ürünler üretmektedir. Ayrıca teknik destek hizmeti de sağlamaktadır.

Huawei Çağrı Merkezi Telefon Numarası 444 79 88 Sadece Hafta içi 09:00- 18:00 arası hizmet vermektedir. Ayrıca Web sitesine girerek E-posta ile iletişim kurabilirsiniz. web üzerinden tüketici destek merkezi olan consumer.huawei.com sitesine girerek cihaz garanti süresi sorgulama ve yedek parça fiyat sorgulama gibi bilgilere erişebilirsiniz.

Huawei iletişim numarası ile ilgili görseller

10 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?