Arçelik Klima Servis Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Arçelik Klima, ülkemizde en çok tercih edilen klima markalarından birisi olması sebebiyle servis ağıda bu doğrultuda geniştir. Servis Çağrı Merkezi iletişim Numarasını yazımızda bulabilirsiniz. Arçelik Koç holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren dünya çağında üretim ve pazarlama yapan ülkemizin gözde şirketlerinden birisidir. Beyaz eşya sektöründe ülkemizde olduğu gibi dünyada da sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır. Rekabette söz sahibi öncü bir şirket olmayı başarmıştır.

Klima almadan önce dikkat edilmesi gereken konu, ihtiyacınıza uygun klima kapasitesi değerini hesaplamaktır. Nerde kullanacağınız, hangi coğrafi bölgede yaşadığınız, hangi amaçla yani ısıtma soğutma veya ikisi birden, kullanacağınız mekanın metre karesi ve mekanda maksimum kişi sayısı nedir gibi soruların cevabına göre hesaplama yapılır. Örneğin, Coğrafi bölge olarak Marmara bölgesinde mekan olarak evde kullanacağınız bir klima 20 m2 bir oda için maksimum 4 kişi için kullanılacak ise 9000 BTU kapasitesinde bir klima ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Arçelik klimalar, Ev tipi klimalar, Salon tipi klimalar, mobil portatif klimalar ve çift yönlü taze hava sistemli klimalar olarak 4 çeşittedir. Size uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon, mail ve WhatsApp ile ulaşabilirsiniz. Arçelik Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.

Arçelik Klima Servis Çağrı Merkezi İletişim Numarası 444 0 888

Email: musteri.hizmetleri@arcelik.com

Arçelik Müşteri Hizmetleri Whatsapp: 0 544 444 08 88

29 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?