Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 2019 yılında da internette hıza önem verenler için yine ulaşmak isteyecekleri servistir. Bu servisten hizmet alan müşterilerin sorularını ve ihtiyaçlarını gidermek için kullandıkları bir kanaldır.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 2019 numarası bireysel müşteriler için 0532 532 00 00’dır. Kurumsal müşteriler için telefon numarası 0 850 222 1 222’dir. Bu hatta günün her saati çağrı merkezi müşteri temsilcilerine ulaşım sağlanmaktadır. Eğer bu numarayı çevirip kısa zamanda Turkcell Superonline müşteri hizmetleri servisine ulaşamazsanız, sesli yanıt sistemine başvurabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak için

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle cep telefonu ya da sabit numaradan ulaşım sağlanmalıdır.

Telefonunuzdan bireysel müşteri iseniz, Turkcell Superonline Bireysel müşteri numarası 0532 532 00 00’yi tuşlayınız. Kurumsal müşteri iseniz de Turkcell Superonline Kurumsal müşteri numarası 0 850 222 1 222’yi tuşlayınız.

Eğer kurumsal müşteri iseniz ve sabit numaradan arıyorsanız, sisteme kayıtlı olan cep numaranızı tuşlayarak sesli yanıt sistemine kayıt olabilirsiniz.

Sesli yanıt sistemine kayıt yapıldıktan sonra sistem sizi tanıyacak ve isim soy isminizi size iletecektir.

Robot ses aktif olduğunda sorun yaşadığınız konuyu ya da sorunuzu, kısa ve anlaşılır kelimelerle ifade etmeniz gerekmektedir.

Robot ses tarafından konu anlaşıldığı takdirde ilgili birime aktarım yapılarak müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanmış olacaktır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0850

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0850 hat kurumsal müşterilere yardımcı olmak için kullanılan numaradır. Kurumsal müşteriler 0 850 222 1 222’yi tuşlayarak bağlanmak istedikleri konuyu açıklarlar. Bunu sesli yanıt sistemi ile yapabildikleri gibi tuşlama yapıp bekleyerek de gerçekleştirebilirler.

Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra, konuyu açıklayan müşteriler eğer konu ile karşısındaki kişi ilgilenmiyorsa farklı kişiye aktarım yapılır. Konu tekrar temsilciye iletilir. Müşteri temsilcisinin yardımları ile gerekli teknik problemin çözülmesi amaçlanır ya da hakkında bilgi almak istediğimiz konu için cevaplar alınır.

Turkcell Superonline Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Turkcell Superonline müşteri temsilcisine direk bağlanma için öncelikle kurumsal müşteriler için 0850’li hat ya da bireysel müşteriler için 532’li cep numarası tuşlanmalıdır. Bağlandıktan sonra 1 numaraya tuşlayarak hizmet aldığınız 10 haneli hizmet numaranızı tuşlayarak diğer arayan müşterilerin önüne geçebilirsiniz.

10 haneli hizmet numarası tuşlandıktan sonra 6’ya tuşlanarak Turkcell Superonline müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleştirilir. Direk bağlanma gerçekleştikten sonra Turkcell Superonline müşteri temsilcinize istek, görüş ve sorularınızı yöneltebilir, yaşadığınız herhangi bir aksaklık ile ilgili destek alabilirsiniz.

Turkcell Superonline Direk Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine, kurumsal ve bireysel müşteriler için belirlenen numaralardan ulaşmanın yanı sıra direk olarak farklı kanallardan ulaşma imkanı sunulmuştur.

Turkcell Superonline direk müşteri hizmetleri servisine şikayetinizi belirlemek için, eğer Turkcell Superonline müşterisi iseniz www.superonline.net web sitesi üzerinden müşteri bilgileriniz ve şifreniz ile sisteme giriş yapıp şikayetim var bölümüne tıklayarak, tüketici şikayetleri bölümünden yeni şikayet kaydı açabilirsiniz. Yeni şikayet kaydı için, yeni şikayet bölümü tıklanarak, şikayet konusu, şikayet başlığı ve şikayete konu hizmet seçilerek şikayet detayı 3000 karaktere kadar yazılabilmektedir. Ayrıca sisteme 3 farklı dosya ekleme şansınız da bulunmaktadır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra gönder kısmına tıklanarak şikayet kaydı açılmış olur.

Turkcell Superonline direk müşteri hizmetleri servisine sadece şikayetlerinizi değil talep ve önerilerinizi de iletebilirsiniz. Bu işlemi yine www.superonline.net internet sitesi üzerinden talep ve önerilerinizi müşteri numaranızı belirterek gerçekleştirebilirsiniz. En fazla 1500 karakter içerebilen talep ve önerileriniz sistem üzerinden yazılıp gerek görülür ise 3 farklı dosya yükleme seçeneği de sunulmaktadır. Bu işlem yapılırken, bilgiler bölümünden ad, soy ad, gsm numarası, e-posta adresi ve güvenlik kodu bölümü de doldurularak gönder bölümüne tıklanır. Bu şekilde internet sitesi üzerinden talep ve önerilerinizi iletmiş olursunuz.

Müşteri numaranızı hatırlayamıyorsanız, talep ve önerilerinizi,  internet sitesi yerine cep telefonundan yararlanarak da gönderebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip, alıcı kısmına 2220 yazarak, mesaj bölümüne MUSTERI yazıp sms gönderebilirsiniz. Bu mesajdan sonra müşteri numaranız mesaj ile elinize ulaşmış olur ve internet sitesi üzerinden, anlattığımız aşamaları gerçekleştirerek öneri ve taleplerinizi Turkcell Superonline direk müşteri hizmetleri servisine iletebilirsiniz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri çalışma saatleri konusu araştırıldığında, 0 850 222 1 222 çağrı merkezi numarasından ulaşım sağlandığında 24 saat (7/24) hizmet sağlamaktadır.

Çağrı merkezi değil internet ya da telefon ile sms ya da e-posta kanalını kullanarak da Turkcell Superonline müşteri hizmetleri kanalından yardım isteyebilir, görüş ve önerilerinizi iletip, şikayet kaydı açabilirsiniz. Turkcell Superonline bu işlemleri de yine 24 saat açık olarak yanıtlamaktadır.

Eğer Turkcell Superonline müşteri hizmetleri çalışma saatleri içerisinde ulaşım ya da dönüş alamama sorunu yaşarsanız, web sitesi üzerinden şikayet talebi açabilirsiniz. Şikayet taleplerine 7/24 cevap verildiğinde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Turkcell Superonline Arama Ücreti

Turkcell Superonline arama ücreti, Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri için ücretsizdir. Sınırsız olarak, istek, şikayet ve sorularınızı çağrı merkezi numaralarından ulaşarak iletebilirsiniz. 24 saat hizmet sundukları için bu kanaldan faydalanarak hızlı şekilde sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm sunulacaktır.

Bireysel müşteriler için 0532 532 00 00 numaralı hat, kurumsal müşteriler için ise 0 850 222 1 222 numaralı hat geçerlidir.  Yanlış numaralara ulaşırsanız her iki taraf içinde zaman kaybı olacağından bu konuya özen göstermek gerekecektir. Turkcell Superonline arama ücreti bulunmadığı için gereksiz durumlarda da meşgul edilmektedir. Bu durumu engelleyebilmek adına müşteriye ait hizmet numaraları tuşlanarak öncelikle hizmet numarasını bilen müşteriler bağlanmaktadır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri açmıyor ise, daha önceki konu başlıklarında da ilettiğimiz gibi müşterinin hizmet numarasını tuşlayarak öne geçmesi gerekmektedir. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri Türkiye çapında hizmet veren bir ağı takip ettiği için zaman zaman yoğunluklar söz konusu olması oldukça normaldir. Bu durumda biraz beklemekte fayda vardır. 5- 10 dk’yı geçen beklemeler sonrasında, hizmet numarası da tuşlandı ise ve hala bir temsilci ile konuşamadıysak biraz daha beklemeliyiz. Çünkü kapatıp tekrar aradığımızda, yeni bir çağrı başlattığımız için aktarım sırasında geriye düşmüş oluruz. Hala bağlanma gerçekleşmedi ise kapatıp belirli bir süre geçtikten sonra tekrar denemeliyiz.

Turkcell Süperonline müşteri hizmetleri servisini tekrar aradığınızda, aynı şekilde hizmet numarası tuşlanıp, 6 ya tuşlayarak beklenmelidir. Yine aynı sorun devam ediyor ise web sitesi üzerinden şikayetinizi iletip cevap beklerken, dilerseniz aramalarınıza devam edebilirsiniz. Aramalarınızı gerçekleştirirken bireysel ve kurumsal müşteriler için ayrı numaralar kullanıldığından doğru numaraları kullanmaya özen göstermeli, zaman kaybı önlenmelidir.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine bağlanma 2019 kolay yolu, daha önceki başlıklar da anlatıldığı gibi öncelikle cep telefonunuzdan, bireysel müşteri iseniz 0532 532 00 00 numaralı hattı arayıp, 10 haneli hizmet numaranızı tuşlayarak yapılmaktadır. 10 haneli hizmet numarası onayladıktan sonra 6’ya tuşladığınızda en kısa sürede müşteri temsilcisi cevap verecektir.

Kurumsal müşteriler için geçerli olan numara olan 0 850 222 1 222’yi cep ya da sabit telefonunuzdan tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Yine kurumsal müşteriler içinde aynı işlemler gerçekleştirilebilir ya da sesli arama sistemine geçilerek istenilen seçenek kısa ve net olarak robota bildirilip yine Turkcell Superonline müşteri hizmetleri servisine bağlanma kolay yoldan gerçekleştirilmiş olacaktır.

10 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)